آزمون-بین-المللی-USMLE

آزمون بین المللی USMLE

آزمون USMLE یا United States Medical Licensing Examination مناسب برای پزشکانی است که قصد ادامه تحصیل و یا شروع به کار در ایالات متحده آمریکا را دارند و باید در سه مرحله ی آزمون USMLE شرکت نموده و پس از موفقیت در این 3 آزمون می توانند به ادامه تحصیل و یا کار بپردازند.

آزمون USMLE چیست ؟

USMLE Step 1  آزمون USMLE یکی از سه آزمونی است که باید با موفقیت بگذرانید تا بتوانید به عنوان یک پزشک مجاز در آمریکا بشمار بروید. در این آزمون تست ها بر پایه تسلط داوطلب بر مفاهیم پایه ایی علوم پزشکی می باشد.

USMLE Step 2 که مهارت شما را در شرح حال گرفتن از بیمار و معاینه کردن او می سنجد پس در کل دانش بالینی شما را مورد ارزیابی قرار می دهد.

USMLE Step 3 که یک آزمون دو روزه می باشد که در این مرحله مهارت شما در مدیریت بیمار آزمایش می شود و با این هدف که اطمینان حاصل کنند تمامی دانشجویان مهارت های کلینیکی لازم، روابط بین فردی، و ارتباطات اجتماعی کافی را برای دستیابی به اهداف خود داشته باشند برگزار می گردد.

برای رزیدنت شدن در آمریکا می بایست تمام سه مرحله انجام گردد و برای گرفتن اجازه طبابت در آمریکا اخذ ویزای کار لازم می باشد.

مشتریان گرامی می توانند با استفاده از امکانات ما، هزینه ثبت نام کلیه آزمون های بین المللی از جمله USMLE را پرداخت نمایند. برای ثبت هزینه ثبت نام می توانید، در سایت پرداخت افزایش اعتبار داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :