آزمون-acca

آزمون ACCA

دوره های بین المللی حسابداری ACCA یا Association of chartered certified Accountants یکی از مهم ترین دوره های حسابداری است که جنبه بین المللی داشته و تمامی فارغ التحصیلان و شاغلان حوزه حسابداری و مالی تمایل دارند تا در این دوره ها شرکت نمایند. شرکت در این دوره و دریافت گواهینامه از این انجمن می تواند مزایای زیادی برای دارنده آن به همراه داشته باشد.

پرداخت هزینه آزمون ACCA

آزمون ACCA دوره های بین المللی حسابداری ACCA یا Association of chartered certified Accountants یکی از مهم ترین دوره های حسابداری است که جنبه بین المللی داشته و تمامی فارغ التحصیلان و شاغلان حوزه حسابداری و مالی تمایل دارند تا در این دوره ها شرکت نمایند. شرکت در این دوره و دریافت گواهینامه از این انجمن می تواند مزایای زیادی برای دارنده آن به همراه داشته باشد.

این آزمون از بخش تشکیل شده است:

آزمون تئوری Knowledge Exams
آزمون مهارت Skill Exams
آزمون حرفه ایی Professional Exams

بعد از گذراندن آزمون ها در صورت قبولی در 10 آزمون از آزمون های 14 گانه، تجربه عملی 36 ماهه در حوزه مرتبط و داشتن گواهی ماژول اخلاق حرفه ایی می توانید به عضویت ACCA درآئید.

هزینه های آزمون ACCA

هزینه آزمون ACCA شامل دو قسمت هزینه عضویت در انجمن و هزینه خود آزمون ها می باشد هزینه عضویت جدا از آزمون، برای عضویت در انجمن و استفاده از خدمات را شامل می شود که باید پرداخت گردد.

مشتریان گرامی می توانند با استفاده از امکانات ما، هزینه ثبت نام کلیه آزمون های بین المللی از جمله ACCA را پرداخت نمایند. برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون ACCA می توانید، در سایت پرداخت افزایش اعتبار داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

Summary
پرداخت هزینه آزمون ACCA
Article Name
پرداخت هزینه آزمون ACCA
Description
آزمون ACCA دوره بین المللی حسابداری ازمهمترین دوره های حسابداری بین المللی است.هزینه آزمون ACCA شامل دو قسمت هزینه عضویت در انجمن و هزینه خود آزمون می باشد
Author
Publisher Name
پرداخت
Publisher Logo
استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :