آزمون-cfa

پرداخت هزینه آزمون CFA

آزمون CFA یا Chartered Financial Analyst تحلیلگر مالی خبره، قوی ترین آزمون برای فعالان حرفه ایی بازار سرمایه، در حیطه مدیریت مالی و سرمایه گذاری می باشد، این آزمون دارای سه سطح است که بعد از موفق شدن در این آزمون فرد، گواهینامه CFA Charter را دریافت کرده و به عنوان CFA Charter Holder شناخته می شود.

آزمون CFA چیست

برای قبولی در هر سه مرحله از آزمون CFA باید با مفاهیم مرتبط با مدیریت سرمایه گذاری، تجزیه و تحلیل مالی، بازار سهام و اوراق آشنا باشید و در هر مرحله به سوالات پاسخ دهید.

CFA گواهینامه ایی حرفه ای است که توسط موسسه آمریکایی CFA به متخصصین بازار و سرمایه داری اعطا می شود. برای اینکه فردی بتواند این مدرک را دریافت نماید باید علاوه بر گذراندن امتحانات برگزار شده توسط این نهاد، یک سری پیش نیازها هم داشته باشد که در صورت گذراندن امتحانات و پیش نیازها، فرد طی دوره ایی سه تا چهار ساله موفق به دریافت مدرک CFA می گردد.

هم اکنون مدیران و سرمایه گذاران زیادی در دنیا این مدرک را کسب کرده اند. داشتن مدرک CFA باعث افزایش اعتماد به نفس فعالان در حوزه سرمایه می شود و با دانشی که به واسطه درک از مفاهیم کسب و کار به دست می آورند می توانند به موفقیت بیشتری برسند.

پیش نیازها برای ثبت نام در آزمون CFA

حداقل 4 سال تجربه کاری یا ترکیبی از تحصیلات و سابقه کاری که توسط موسسه CFA قابل قبول باشد.
مدرک کارشناسی یا معادل آن
ترکیبی از سابقه کار تمام وقت و مدرک دانشگاهی که مجموعاً 4 سال تمام باشد.
پس از ارائه این مدارک شما باید در سه مرحله آزمون CFA شرکت کنید.

هزینه برگزاری آزمون CFA

پرداخت هزینه  آزمون CFA دو بخش می باشد، بخش اول برای ثبت نام در این آزمون باید هزینه ایی را که جدا از هزینه خود آزمون است و فقط یک بار تکرار می شود را بپردازید. این آزمون Program Enrollment Fee نام دارد. که برای این آزمون مبلغ 450 دلار می پردازید و فقط یک بار تکرار می شود. دومین بخش آزمون  Exam Registration Fee است که سه گزینه در اختیار شما قرار می هد که از میان آنها قادر به انتخاب خواهید بود.

Summary
آزمون CFA
Article Name
آزمون CFA
Description
آزمون CFA یا Chartered Financial Analyst تحلیلگر مالی خبره، قوی ترین آزمون برای فعالان حرفه ایی بازار سرمایه، در حیطه مدیریت مالی و سرمایه گذاری می باشد
Author
Publisher Name
پرداخت
Publisher Logo
استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :