آزمون-ielts

آزمون IELTS

IELTS یا International English Language Testing system به معنای سامانه جهانی سنجش زبان انگلیسی می باشد که یک نیاز عمومی برای ورود به دانشگاهها، مراکز کاری و برنامه های آموزشی در کشورهای بریتانیا، استرالیا، نیوزلند و کانادا می باشد. بسیاری از دانشگاههای جهان نتایج آیلتس را معتبر می دانند و برای پذیرش دانشجو به آن اکتفا می کنند. آیلتس برای ارزیابی توانایی زبان داوطلبان طراحی شده است که برای کار یا تحصیل به کشورهای انگلیسی زبان می روند.

آزمون IELTS چیست

آیلتس از جمله آزمون بین المللی است  که بیش از 8500 کالج، دانشگاه و آژانس در 130 کشور نمرات این آزمون را می پذیرند و برای سنجش توانایی زبان افرادی که قصد مهاجرت برای ادامه تحصیل و یا زندگی را دارند برگزار می شود. این آزمون مهارت های چهارگانه زبان شامل مهارت های:

شنیداری  Listening، نگارش Writing، خواندن Reading، گفتاری Speaking را مورد ارزیابی قرار می دهد.

موارد-آزمون-ielts

در این روش توانایی زبانی شرکت کنندگان در مقیاسی از نمره 9 سنجیده می شود. آزمون مربوط به مهارت های خواندن، شنیدن و نوشتن در یک روز صورت می پذیرد اما مهارت صحبت کردن در روز دیگری مورد آزمون قرار می گیرد. آزمون آیلتس برای اولین بار در سال 1989 برگزار گردید و دارای 2 گونه امتحانی متفاوت شامل آزمون عمومی یا مهاجرتی و آزمون علمی یا دانشگاهی می باشد.

علاوه بر آزمون های عمومی و علمی، از آوریل سال 2015 گونه سومی از این آزمون با نام مهارت های زندگی برای سنجش توانایی زبانی افرادی که مایل به مهاجرت به کشور انگلستان می باشد صورت گرفته است که تنها در مراکز رسمی و معتبر مهاجرت و ویزاهای انگلستان برگزار می شود لازم به ذکر است که مدرک آزمون بین المللی آیلتس از تاریخ صدور آن به مدت دو سال معتبر خواهد بود.

مشتریان گرامی می توانند با استفاده از امکانات ما، هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی آیلتس را پرداخت نمایند. برای ثبت هزینه ثبت نام می توانید، در سایت پرداخت افزایش اعتبار داده و سپس سفارش خود را ثبت نمائید.

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :