آزمون-PTE

آزمون PTE

مخفف Pearson Tests of English می باشد، این آزمون یکی از آزمونهای زبان در دنیا می باشد که دارای اعتبار جهانی بوده و در اکثر کشورها برای ادامه تحصیل و یا مهاجرت قابل قبول می باشد. قابل توجه علاقمندانی است که به دنبال تحصیل و یا مهاجرت به کشور استرالیا و کانادا می باشند می توانند از این آزمون استفاده نمایند. این آزمون همانند تافل  با استفاده از کامپیوتر و اینترنت انجام می شود که چهار مهارت اصلی زبان Writing، Speaking، Reading و Listening  ارزیابی شده و نمره آن از 90 محاسبه می شود.

آزمون PTE چیست و چگونه برگزار می شود؟

آزمون PTE مشابه IELTS در دو نوع General و Academic برگزار می شود و جهت پذیرش معمولاً نوع Academic آن مورد قبول دانشگاه ها و موسسات علمی می باشد. این آزمون در ایران برگزار نمی شود و شما برای شرکت در آزمون می بایست به کشورهای دیگر سفر کنید.

یکی از دلایل محبوبیت این آزمون در بین زبان آموزان این است که این آزمون ساده تر از آیلتس و تافل است. چنانچه تمایل  دارید که به استرالیا مهاجرت کنید و نیازمند کسب نمره 7 در هر چهار مهارت می باشید می توانید به جای آیلتس در آزمون PTE شرکت کنید. معادل نمره 7 در هر چهار مهارت آیلتس معادل نمره 65 در آزمون PTE می باشد و کسب نمره 65 در این آزمون بسیار راحت تر از کسب نمره 7 در آیلتس می باشد. اهمیت آن هم بیشتر در مهارت Writing می باشد.

این آزمون هر هفته برگزار می شود و برای شرکت در آن می بایست به کشورهایی از جمله ترکیه و دبی سفر کنید. یکی از ویژگیهای این آزمون این است که نمره شما 5 روز بعد از انجام آزمون در وب سایت Pearson قابل مشاهده می باشد و شما می توانید بعد از آن بلافاصله در صورت نیاز مجدداً ثبت نام نموده و در آزمون شرکت نمائید.

هزینه آزمون PTE

هزینه این آزمون در کشورهای مختلف متفاوت و در مواردی به نوع ارز همان کشور می باشد،  در امارات متحده عربی 980 درهم، ترکیه، 465 لیر و آذربایجان 170 دلار آمریکا می باشد.

جهت ثبت نام آزمون PTE لازم است ابتدا در آدرس http://pearsonpte.com/book  اقدام به ایجاد حساب کاربری نمایید و بعد اطلاعات کاربری خود را در سایت پرداخت ثبت نمایید تا ثبت آزمون در تاریخ  و مرکز مورد نظر شما انجام شود.

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :