جدیدترین مطالب
کربرد بیت کوین
کریپتو کارنسی ها اعضای جدید دنیای ارز هستند که ظاهرا به این زودی ها...
وسترن یونیون
وسترن یونیون یکی از سیستم‌‌ها‌یی است که عمل انتقال فوری وجه را در عصر ارتباطات...
BitPay ( بیت پی ) در حال توسعه‌ ویزا کارت پیش پرداخت بیت کوین در...
مسئولیت اجتماعی به معنای رسیدگی به امری اجتماعی است که در راستای پیشرفت موضوعی...

آشنایی با اتریوم ارز غیر متمرکز

اتریوم ارز غیر متمرکز

اتریوم همانند سایر ارزهای دیجیتال یک ارز غیر متمرکز است و از سوی هیچ ارگان و دولتی مدیریت نمی شود. با توجه به امنیت این سیستم ها برای کاربران بر خلاف شبکه های اجتماعی اطلاعات کاربران بر روی دستگاه خودشان باقی می ماند و این باعث می شود از حمله هکرها مصون باشند. در مقایسه بیت کوین و اتریوم اولین تفاوت هدف آنهاست. بیت کوین اولین کریپتوکارنسی و سیستم انتقال پول است که بر اساس فناوی بلاک چین فعالیت می کند. اما اتریوم یک پله جلوتر از بلاک چین قدم گذاشته است.

مخترع اتریوم

سال ۲۰۱۳، فردی به نام ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) ایده راه‌اندازی شبکه‌ اتریوم را مطرح کرد و از کارشناسان دیگر خواست تا درباره طرح او که در قالب مقاله‌ای برای‌شان ارسال شده بود، نظر بدهند. اما هیچ‌کس نتوانست از ایده دقیق این فرد ایرادی بگیرد و به آن نقدی وارد کند. بنابراین پروژه راه‌اندازی اتریوم در ژانویه ۲۰۱۴ پرده‌برداری شد.

اتریوم ارز غیر متمرکز

اتریوم یک ارز غیر متمرکز

اتریوم یک شبکه گسترده است که سیستم پرداخت، مرورگر اینترنت و زبان کدنویسی مختص به خود را دارد و از همه مهم‌تر این است که به کاربران اجازه می‌دهد تا اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز خود را در بلاک چین به راه بیاندازند. تمام فعالیت‌های تجاری و غیرتجاری و تراکنش‌هایی که در اتریوم صورت می‌گیرد، فرد به فرد است و هیچ ناظر سومی عملیات مختلف را کنترل نمی‌کند. اتریوم یک پلتفرم نرم‌افزاری مبتنی بر بلاک چین عمومی و منبع‌ باز است که به کاربران اجازه تولید اپلیکیشن‌ها و عملیات غیر متمرکز می‌دهد.

اتریوم ارز غیر متمرکز

آیا اتریوم یک کریپتوکارنسی است؟

اتریوم یک پلتفرم نرم‌افزاری است و هدفش غیرمتمرکز کردن اینترنت است. راه‌اندازی چنین سیستمی نیاز به ارزی برای پرداخت منابع محاسباتی برای راه‌اندازی برنامه‌ها و اپلیکیشن‌ها دارد. در اینجاست که اِتِر وارد می‌شود. اتر نوعی دارایی دیجیتالی است و برای پرداخت‌ها در معاملات نیازی به طرف ثالث ندارد. اتر فقط یک ارز دیجیتال نیست بلکه حکم سوختی را دارد که برای تولید اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در شبکه از آن استفاده می شود.

اتریوم ارز دیجیتال

آیا اتریوم و بیت کوین مشابه هستند

بیت کوین تاکنون مشهورترین و پرکاربردترین ارز دیجیتال بوده است اما اتریوم کمی گسترده‌تر فعالیت می‌کند. با آشنایی با اتریوم مشخص می‌شود که با شبکه‌ای رو به رو هستیم که اتر هم به عنوان سوخت و ارز لازم برای انجام فعالیت‌ها و تراکنش‌های مختلف آن عمل می‌کند و نوعی ارز دیجیتالی است.

در آینده‌ای نزدیک کاربرد ارزهای دیجیتالی مختلف و شبکه‌های غیر متمرکزی مانند اتریوم، تغییرات اساسی و بنیادینی در صنایع مختلف ایجاد خواهند کرد.

آشنایی با اتریوم

پرداخت یک فعال در حوزه تهیه و تامین نیازهای پرداخت بین المللی و همچنین کارتهای اعتباری نظیر مستر کارت فیزیکی و یا خرید مستر کارت مجازی است. با استفاده از خدمات پرداخت میتوانید نسبت به افتتاح حساب پی پال و یا انجام خرید با پی پال اقدام کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاورین پرداخت در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه

بیست − پنج =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :