جدیدترین مطالب
استفاده مستر کارت از بلاک چین
در خصوص ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین حتما زیاد شنیده اید. ایا اطلاعاتی در...
استفاده از مستر کارت در گوگل جهت پیگیری تبلیغات
گوگل با استفاده از مستر کارت پیوندی بین تبلیغات آنلاین با خرید در فروشگاهها...
مستر کارت در هند بسیار شناخته شده است و کمپانی‌های مستر کارت در هند...
ویزا کارت پیش پرداخت
ویزا کارت پیش پرداخت را همه به خوبی نمی شناسند و از مزایای آن...

آموزش استفاده از کیف پول لجر Ledger Nano s

کیف-پول-سخت-افزاری-LedgerNano

جهت استفاده از دستگاه کوچک کیف پول سخت افزاری لجر فقط نیاز به یک رایانه، مرورگر گوگل کروم و کابل مخصوص آن دارید، این دستگاه کوچک توسط یک محافظ فلزی، محافظت می شود تا دستگاه در برابر ضربه و آسیب های فیزیکی در امان باشد، همراه دستگاه یک کابل مخصوص، یک عدد آویز به همراه دو عدد کاغذ مخصوص یادداشت لغات ریکاوری، در داخل بسته دستگاه ارائه می شود. در ادامه با استفاده از آموزش استفاده از کیف پول سخت افزاری می آموزید به چه نحو با این کیف پول کار کنید.

دکمه های چپ و راست

از دکمه های چپ و راست میتوانید برای تنظیمات استفاده نمایید.
هر دو دکمه

با فشار دادن همزمان هر دو دکمه میتوانید برای تایید استفاده نمایید.

 

در صورتی که هنوز کیف پول سخت افزاری خود را خریداری نکرده اید میتوانید جزئیات آن را در صفحه محصول مطالعه و نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

در ادامه آموزش استفاده از کیف پول سخت افزاری ledger ارائه شده :

1 :.  وصل کردن به کامپیوتر

با کابل USB لدجر خود را به کامپیوتر وصل کنید، Ledger Nano s دارای یک صفحه نمایش OLED به منظور بررسی و تآیید هر تراکنش با یک کلیک بر روی دکمه ی کیف می باشد. هم زمان با هم دکمه ها را فشار می دهیم، در اینجا سوالی پرسیده می شود تحت عنوان: آیا می خواهید از Ledger nano به عنوان یک کیف پول جدید استفاده کنید یا اینکه قبلاً وجود داشته و می خواهید با کیف پول قبلی کار نمایید.

2 :.   انتخاب یک پین کد

پس از انجام مرحله قبل آموزش استفاده از کیف پول سخت افزاری در اینجا از شما می خواهد که یک کد 4 رقمی انتخاب و آن را تآیید کنید هر دو دکمه را با هم فشار دهید. فقط مراقب باشید که آن را به یاد داشته باشید تا هر زمان که از شما پرسیده شد آن را وارد کنید. برای تغییر اعداد از فلش های نشان داده شده و برای فیکس کردن آنها از دکمه های بالا بطور هم زمان استفاده کنید و در آخر از شما می خواهد که پین کدتان را تآیید کرده و دوباره آنها را وارد نمایید.

3 :.   پشتیبانی و بازیابی

در اینجا عبارت هایی رو به ما می دهد که برای ریکاوری کردن به آنها نیاز داریم. از شما می خواهد تا 24 کلمه را وارد کنید و دوباره آنها را تآیید کنید. در این مرحله هر دو دکمه را با هم فشار دهید. این عبارات برای این است که  در صورت از دست دادن یا سرقت کیف پولتان بتوانید هر زمان که خواستید آن را بازیابی نمایید.

در مرحله بعد آموزش استفاده از کیف پول سخت افزاری از شما می خواهد که کریپتوکارنسی خود را انتخاب و بعد از انتخاب هر دو دکمه را با هم فشار دهید.

4 :. نصب نرم افزار لدجر

شما ابتدا باید به وب سایتwww.start.ledgerwallet.com مراجعه  و کیف Ledger  رو انتخاب و نرم افزار را بر روی رایانه خود نصب کنید تا بتوانید از کیف پولتان استفاده کنید، در این مرحله از شما می پرسد که برای کدوم کریپتوکارنسی می خواهید یک wallet درست کنید، و می خواهید که در کجا نصب شود و شما  گزینه رایانه را انتخاب می کنید. گزینه add app رو انتخاب کرده و نصب نمایید. در این مرحله چون از قبل اعلام کردیم که این یک کیف پول بیت کوین هست ما را مستقیم به بیت کوین هدایت می کند. این برنامه ها در چند ثانیه نصب می شوند. توجه داشته باشید که حتماً از جستجوگر گوگل استفاده کنید که به راحتی اپلیکیشن رو دریافت و می توانید شروع به کار نمایید.

5 :. نانوی شما آماده استفاده می باشد

حالا شما می توانید Nano s خود را با برنامه های Chrome خود بر روی هر رایانه ایی دریافت کنید. هر تراکنش بر روی صفحه نمایش جاسازی شده که با دکمه ها تآیید می شود.

نوشتن دیدگاه

2 × پنج =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :