خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

اتریوم ملکه ارزهای دیجیتال

ethereum-digital

تاریخچه:  یک برنامه نویس جوان روسی به نام ویتالیک باترین، اتریوم را در اواخر سال 2013 راه اندازی و در ژانویه 2014 به صورت رسمی آن را معرفی کرد، در واقع اتریوم ساخته شد تا کارهایی را انجام دهد که بیت کوین نتوانسته بود انجام دهد که هدف اصلی از ساخت آن ایجاد یک محیط برای تبادلات مالی بدون دخالت انسان بود.

می توان گفت مهمترین رقیب بیت کوین کسی نیست جز اتریوم ،یکی از مهم ترین و قابل اعتماد ترین ارزها در دنیای مجازی است، به زبان ساده اتریوم چیزی بیش از یک ارز دیجیتال است. طبق گفته نیویرک تایمز و وکس، اتریوم یک پلتفرم محاسبه مجازی بر پایه بلاک چین است که به توسعه دهندگان امکان ساخت و توسعه برنامه های غیرمتمرکز را می دهد. این پلتفرم در کنار ارزهای رمز پایه ایی به نام اتر و اتر کلاسیک قرار گرفته و شبکه این ارز را ایجاد کرده، این شبکه به شما امکان می دهد تا بتوانید قراردادهای هوشمند و نرم افزارهای مستقل توزیع شده را بدون هیچگونه سانسور، تأخیر و دخالت شخص سوم اجرایی کنید.

در صورتی که میخواهید تفاوت بیت کوین و اتریوم را بدانید میتوانید مقاله آن را در بلاگ پرداخت مطالعه کنید.

بخاطر ماهیت توزیعی و متکی بر امنیت رمزنگاری، اتریوم می تواند به عنوان یک شخص ثالث عمل کند که قادر است بدون نیاز به اعتماد طرفین و یا استنتاج از دیگران داوری کند. در واقع این ارز یک دنیای کامپیوتری یا همان پلتفرم محاسبه غیر متمرکز مانند لینوکس و سیستم عامل مک است در حالی که بیت کوین در واقع یک وسیله برای نقل و انتقال یا ذخیره ارزش به شمار می رود.

ارزهای اتریوم

در شبکه این ارز دو نوع ارز وجود دارد. توکن شبکه اتریوم، اتر نام دارد که با نام اختصاری ETH شناخته می شود و برای داد و ستد و پرداخت کارمزدها و خدمات محاسباتی در شبکه Ethereum مورد استفاده قرار می گیرد. اما اتریوم کلاسیک که به اختصار به آن ETC گفته می شود، بلاک چین جدا شده ایی است که در نتیجه هاردفورک DAO (سازمان توسعه مستقل) ایجاد شد و قصد داشت تا یک ابزار بر پایه شبکه اتریوم طراحی کند که توسط آن، پروژه ایی دیگر در این اکوسیستم بتوانند با توافق جمعی سرمایه جذب کنند.

این ارز در حال حاضر ده میلیارد دلار ارزش دارد که این مقدار تنها یک سوم ارزش بیت کوین است که یکی از با ارزش ترین ارزهای رمز پایه در بازار است.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

هجده + 4 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :