خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

استفاده مستر کارت از فناوری بلاک چین

استفاده مستر کارت از فناوری بلاک چین امنیت معاملات را بالا برده و همچنین آنها را آسان کرده است. شرکت های های صادر کننده کارت های اعتباری رونق گذشته خود را ندارند. این شرکت ها سابقه بلند مدتی در بخش خدمات مالی را داشته و اولین گزینه پرداخت توسط مردم بودند.

با توجه به ظهور ارزهای دیجیتال و استقبال مردم از آنها شرکت های کارت های اعتباری قصد استفاده از فن آوری بلاک چین را دارند. مستر کارت اخیرا اعلام کرد که دسترسی به سرویس پرداختی تجارت به تجارت (B2B) مبتنی بر فناوری بلاک چین را به اسم MasterCard Blockchain API فراهم کرده است. همچنین این شرکت در یکی از مصاحبه هایش اعلام کرده که :

استفاده مستر کارت از فناوری بلاک چین توانسته راه‌های پرداختی آسان‌تری را در اختیار مشتریان و بانک‌ها و مصرف‌‌‌کنندگان قرار دهد. در واقع، فراهم کردن راه‌حل‌های پرداختی آسان و با کیفیت برای انجام معاملات توسط مشتریان و بانک‌ها به نوعی کلید استراتژی این شرکت است.

خرید مستر کارت مجازی

تصمیم این شرکت باعث شگفت زدگی همگان شده است قبلا این مجموعه نسبت به بیت کوین روی خوشی نشان نداده بود. اخیرا ویتالیک باترین موسس اتریوم، به پتانسیل بالای بلاک چین برای جایگزین شدن به جای پلتفرم های کارت های اعتباری اشاره کرده و شاید این موضوع مستر کارت را مجبور به استفاده از فناوری بلاک چین کرده است.

مستر کارت از فناوری بلاک چین

استفاده مستر کارت از فناوری بلاک چین به دلیل سیستم آنلاین حسابداری غیر متمرکز آن، مزایای زیادی برای این شرکت و مشتریان آن دارد. معاملات در امنیت بیشتری در این بستر انجام میشود و از حریم خصوص آنها با فناوری بلاک چین حمایت می شود. Blockchain API روی شبکه‌ پرداخت مستر کارت‌ها راه‌اندازی شده که ۲۲۰۰۰ موسسه را تحت پوشش قرار می‌دهد. پرداخت های B2B ممکن است با چالشهایی نظیر سرعت، شفافیت و هزینه پرداخت های بین المللی مواجه باشند که این مشکلات با فن آوری جدید حل شده است.

بلاک چین در حال راه‌اندازی انقلابی در روش‌های پرداختی است. اخیرا Bill و Melinda Gates اعلام کردند که یک پلتفرم پرداخت را مخصوص افرادی که به پرداخت‌های سنتی دسترسی ندارند، راه‌اندازی کردند.

فناوری بلاک چین فقط مخصوص خدمات مالی نیست. سایر بخش ها مانند صنایع بهداشتی، حمل و نقل هوایی، بهداشت، انرژی و آموزش هم در حال استفاده از راه حل های فناوری بلاک چین هستند.

با توجه به تقاضای بالا برای یک فناوری امن با کاربرد آسان و همچنین هک های اخیر و هدم امنیت فناوری های جدید، فناوری بلاک چین چنین امنیتی را فراهم میکند. مستر کارت در تلاش است تا بااستفاده از این فن آوری رضایت مشتریان در انجام معاملات را کسب کند.

 

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

17 − شش =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :