خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

اسکریل یا مانی بوکرز

اسکریل چیست

اسکریل Skrill یا مانی بوکرز moneybookers یکی از روش های پرداخت آنلاین است که به شما این امکان را می دهد تا از طریق کارت اعتباری یا حساب بانکی پول خود را انتقال دهید. نکته قابل توجه در رابطه با این نوع سیستم، سرعت بالای انجام کارهاست. در این مقاله همراه ما باشید تا با این سیستم پرداخت آنلاین ارزی آشنا شوید.

اسکریل یا مانی بوکرز یک کیف پول الکترونیکی است. مانی بوکرز در سال ۲۰۰۱ در بریتانیا فعالیت خود را آغاز نمود و اکنون یکی از معتبر ترین و پر کاربرد ترین کیف های پول الکترونیکی در دنیا است.

نحوه کار اسکریل چگونه است؟

اسکریل مانند دیگر کیف های پول آنلاین، برای شما یک اکانت یا حساب کاربری ایجاد میکند. این حساب کاربری در اسکریل متصل به ایمیل شخصی شما است. همچنین شما حساب یا حساب های بانکی خود را نیز میتوانید به اکانت اسکریل خود متصل کنید. سپس به میزان دلخواه از حساب بانکی خود، اکانت اسکریل خود را شارژ کرده و از آن شارژ اکانت خود برای پرداخت های ارزی و خرید های آنلاین استفاده میکنید.

روش انتقال ارز با اسکریل چگونه است؟

  1. برای استفاده از این سیستم بانکی باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.
  2. سپس باید حساب خود را شارژ کنید. معمول ترین راه این است که از طریق انتقالات بانکی این کار را انجام دهید. برای انجام این کار باید Upload Funds را انتخاب کنید و سپس بانک مورد نظر را انتخاب نمایید.
  3. به محض این که حساب شما شارژ شد شما می توانید امور مالی خود را انجام دهید.
اسکریل یا مانی بوکرز

ممکن است برای شما این سوال پیش آید که اگر میتوان خریدی را به وسیله کارت های اعتباری و دبیت کارت انجام داد، چرا از اکانت اسکریل یا دیگر کیف پول های آنلاین استفاده شود؟ دلیل اول بهتر بودن استفاده از کیف پول آنلاین، راحتی استفاده از آن هاست. به گونه ای که در پرداخت ها، شما تنها با وارد نمودن ایمیل و پسورد خود میتوانید به راحتی پرداخت را انجام دهید. در حالی که استفاده از کارت های بانکی برای پرداخت های آنلاین، نیازمند این است که یا شماره کارت خود را حفظ باشید یا آن را از کیف درآورده و از روی آن نگاه کنید و رمز و مدت اعتبار کارت و …. را وارد نمایید. دلیل دوم استفاده از این کیف پول های الکترونیکی نظیر اسکریل، امنیت بالای آن هاست. برای مثال چنانچه بدافزار یا سایت متخلفی مشخصات کارت شما که وارد نموده اید را به سرقت برده و از آن دزدی نماید، به تمام موجودی شما دسترسی دارد. در حالی که شما اکانت اسکریل خود را به میزان مورد نیاز شارژ میکنید، و به فرض لو رفتن اطلاعات آن، تنها به میزان شارژ شما قابل سرقت خواهد بود.

نحوه دریافت پول از طریق اسکریل

برای دریافت پول شما ابز هم باید دارای حاسب کاربری باشید. سپس ایمیل خود را در اختیار پرداخت کننده قرار می دهید. با استفاده از گزینه Request Money می توانید درخواست کنید تا برای شما پول ارسال شود. شما می توانید از کسی درخواست پول کنید که حتی جزء مخاطبانتان نیز نیست. پس تنها کافی است که آدرس ایمیل و مبلغی را که نیاز دارید وارد کنید و بعد از آن منتظر دریافت پاسخ احتمالی باشند!

چرا باید از اسکریل استفاده کرد؟

  1. اسکریل یکی از روش های پرداخت ایمن است چرا که اصلا نیازی به افشای اطلاعات کارت اعتباری شما برای هر بار نیست.
  2. کاربری اسکریل یا مانی بوکرز بسیار راحت است چرا که برای انجام امور خود تنها نیاز به یک ادرس ایمیل دارید.
  3. سرعت انتقال در سیستم پرداخت آنلاین ارزی اسکریل یا مانی بوکرز بسیار بالا است. شما می توانید در لحظه پولی را انتقال دهید و دریافت کنید.
  4. اسکریل یا مانی بوکرز برای انتقال ارز محدودیتی برای شما تعیین نمی کند. در واقع با استفاده از این سیستم به هر کشوری که می خواهید انتقال ارز انجام دهید علاوه بر این که کارمزد کمتری پرداخت می کنید.
  5. در حال حاضر این سیستم پرداخت آنلاین دارای 5000 کاربر فعال است که نشان دهنده محبوبیت آن است.
  6. در حال حاضر این کیف پول آنلاین در 40 کشور دارای شعبه است که متاسفانه ایران جزء آنها نیست.

verify یا تایید کردن حساب مانی بوکرز

verify کردن مانی بوکرز از سه طریق امکانپذبر است 
۱- از طریق پستی : در این روش مانی بوکرز یک کد خاص را از طریق پست به نشانی که در حسابتان وارد کرده اید ارسال می کند و سپس شما با وارد کردن این کد در سایت مانی بوکرز آدرس و هویت خود را verify می کنید.
۲- از طریق کارت اعتباری : با یکبار شارژ کردن حساب از طریق یک کارت اعتباری معتبر که به اسم خودتان باشد می توانید حساب مانی بوکرزتان را وریفای کنید
۳- از طریق حساب بانکی: با یک بار شارژ کردن حساب از طریق حساب ارزی معتبر که به نام و نشانی خودتان باشد میتوانید حساب مانی بوکرزتان را verify کنید .
verify شدن از طریق هر یک از این روشها باعث افزایش سقف مبادلات پولی شما در سیستم مانی بوکرز خواهد شد.

نکات مهم در کار با اسکریل یا مانی بوکرز

۱- سعی کنید از طریق حساب ارزی معتبر که متعلق به خودتان باشد با این حساب کار کنید.
۲- از کارتهای اعتباری که متعلق به شخص خودتان نباشد برای شارژ حسابتان استفاده نکنید.
۳- حتما تاریخ تولدی را که در سایت هنگام ثبت نام وارد کرده اید نگهداری کنید چرا که در موارد زیادی نظیر ارسال پول یا فراموش کردن پسورد یا تغییر پسورد به آن نیاز خواهید داشت.
۴- نام و نام خانوادگی خود را دقیقا مطابق نامی که با آن حساب ارزی باز کرده اید وارد کنید.
۵- نشانی خود را درست و دقیق وارد کنید.

پی پال یا مانی بوکرز ( اسکریل ) ؟

اسکریل یا پی پال

پی پال کیف پول آنلاینی است که همه کم و بیش نام آن را شنیده و با آن آشنایی دارند. احتمالا برایتان این سوال پیش آید که چه دلیلی دارد در زمانی که پی پال قابل استفاده است، از مانی بوکرز استفاده نماییم؟ چه تفاوتی میان پی پال و اسکریل وجود دارد؟ واقعیت آن است که تفاوت پی پال و اسکریل بسیار ناچیز بوده و چندان به چشم نمی آید. به نظر میرسد اسکریل در دنیای شرق، شهرت بیشتری نسبت به پی پال دارد در حالی که در دنیای غرب و آمریکا تعداد کاربران پی پال بسیار بیشتر است. البته تعداد کاربران مانی بوکرز هم کم نیست و در حال حاضر این کیف پول الکترونیکی توسط ۳۶ ملیون نفر در دنیا استفاده میشود و نزدیک به ۵۰ ارز مختلف توسط آن ساپورت میگردد.
انتخاب میان پی پال و مانی بوکرز به دلیل تشابه بسیار زیاد آن ها، کار سختی نیست. شاید بهترین کار برای انتخاب میان آن ها این باشد که سری به وبسایت هایی بزنید که بیشتری فعالیت و پرداخت شما در آن ها انجام میشود چرا که برخی از سایت ها از میان این دو شیوه، تنها یکی را مورد قبول میدانند. توجه داشته باشید که اسکریل نیز مانند پی پال به امنیت خود بسیار مفتخر بوده و در این ارتباط سخت گیری های بسیاری دارد. با توجه به خطر اینکه اکانت شما بلاک شود، هرگز میزان زیادی پول در اکانت خود نگه ندارید و هرگز بدون اتصال به وی پی ان از آن استفاده نکنید.

هزینه استفاده از حساب کاربری Skrill مانی بوکرز چقدر است؟

ثبت نام : رایگان
شارژ حساب از طریق بانک : رایگان
شارژ حساب از طریق کارت اعتباری : 1.9٪
ارسال پول: 1٪ (نهایتا تا 0.50 یورو)
دریافت پول: رایگان
درخواست پول: رایگان
برداشت پول از طریق بانک : 1.8 یورو
مانی بوکرز در چه کشورهای کار می کند؟
این سیستم پرداخت آنلاین در بیشتر کشور ها به جز افغانستان، کوبا، ایران، میانمار، نیجریه، کره شمالی، سودان کار می کند.

همراهان عزیز امیدوارم که اطلاعات مورد نیاز خود را در رابطه با مانی بوکرز moneybookers به دست آورده باشید. در صورتی که نیاز به افتتاح این حساب دارید می توانید با ما در ارتباط باشید.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

13 − یک =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :