خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

اعتراف مستر کارت در مورد ارزهای دیجیتال

مستر کارت

با توجه به گزارش مالی منتشر شده توسط مستر کارت و درآمد آنها در سه ماهه اول سال 2018 بالغ بر 1.5 میلیارد دلار آنها این رشد را مبنی بر افزایش قیمت ارزهای دیجیتال میدانند.

مستر کارت در بازار جهانی تحت ارزهای دیجیتال چگونه عمل میکند؟

درآمدهای خارج از مرزهای آمریکای آن‌ها در سه ماهه سال 2018 نسبت به سه ماهه سال گذشته نشان از ۲۱ درصد افزایش دارد. اگر ماه آوریل را به حساب آوریم شاهد کاهش ۲ درصدی این درآمد خواهیم بود. «مارتینا میجین» مدیر مالی مستر کارت این کاهش را ناشی از کاهش خریداران ارزهای دیجیتال می‌داند.

انتظار داریم درآمدهای خارج از آمریکا تا حدی متوسط باشد. این به خاطر کاهش سرمایه در بازار ارزهای دیجیتال بوده است. مسئله این است که تعداد بانک‌هایی (به خصوص بانک‌های آمریکایی) که جلوی استفاده کارت‌های بانکی را در این موارد گرفته‌اند در حال افزایش است. به همین دلیل شاهد کاهش چشم‌گیر حجم معاملات هستیم.

تاثیر ارز دیجیتال بر مستر کارت

کارت اعتباری مستر کارت

کارت‌های اعتباری هم خود را از این بازار بیرون کشیده‌اند چون می‌ترسند کاربران نتوانند بدهی خود را پس از خرید ارز دیجیتال پرداخت کنند. در ماه فوریه وبسایت خبری newsbtc گزارش کرد که بانک بریتانیایی لویدز، خرید ارزهای دیجیتال را با استفاده از کارت‌های اعتباری ممنوع اعلام کرده است. از طرف دیگر بانک بارکلی اعلام کرد که به صرافی Coinbase اجازه داده تا در بانک آن‌ها حساب باز کنند و یک صندوق سرمایه‌گذاری روی فناوری‌های مرتبط با بلاک چین را ایجاد کرده‌اند.

در ماه ژانویه امسال، ۵۳۴ میلیون دلار از صرافی ژاپنی Coincheck به سرقت رفت و باعث شد تا دفاتر آن‌ها توسط نهاد نظارت مالی ژاپن (FSA) مورد بازرسی قرار بگیرد. هر چند Coincheck پول‌های هک شده را به مالکان آن بازگرداند. این هک باعث ضربه به اعتبار بازار شد.

خرید مستر کارت

اگر چه مستر کارت، بازار را به خاطر این رویدادها مورد انتقاد قرار داده اما بعضی اشخاص از این وضعیت استفاده کردند تا سرمایه ارزی خود را افزایش دهند. «سای ونشانگ» سرمایه‌گذار چینی در چند ماه گذشته ۱۰۰۰۰ بیت کوین را خرید کرده است. در طول سه ماه اول ۲۰۱۸ قیمت بیت کوین تا ۶۰۰۰ دلار کاهش پیدا کرده است و حالا به بالای ۹۶۸۰ دلار رسیده است. مستر کارت رابطه خود را با بانک Santander هم افزایش داده است. این بانک با ارائه اپلیکیشن One Pay FX از فناوری ریپل برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. مدیر عامل مسترکارت می‌گوید:

ما در اروپا در حال افزایش سهم خود از بازار هستیم و خیلی خوشحال هستم که بگویم رابطه خود را با گروه مالی Santander افزایش داده‌ایم تا بتوانیم عملکرد مستر کارت در بازار های جهانی را بهبود بخشیم. در بریتانیا، این بانک دبیت کارت‌های مسترکارت را برای بیش از ۹ میلیون مشتری و حساب بانکی صادر کرده است. آن‌ها تبدیل به بزرگ‌ترین مشتری ما در بریتانیا شده‌اند.

در صورتی که برای فعالیت‌های تجاری خود نیازمند مستر کارت فیزیکی هستید، می‌توانید از خدمات پرداخت استفاده کنید. همچنین برای پرداخت اینترنتی ارزی در فروشگاه‌های آنلاین، پیشنهاد می‌شود از خدمات خرید اینترنتی با مستر کارت استفاده کنید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

پانزده − 5 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :