خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

افزایش رشد گردشگری بوئنوس آیرس

بوئنوس آیرس

نزدیک به 183 هزار توریست آمریکای شمالی از ژانویه تا اکتبر 2017 به بوئنوس آیروس سفر کرده اند. استان بوئنوس آیرس بزرگ ترین و پر جمعیت ترین استان در کشور آرژانتین است. گردشگری بین المللی در بوئنوس آیرس در حال افزایش است. تخمین زده اند که 55/1 میلیون گردشگر بین المللی از فرودگاههای اصلی مانند EZE و AEP از ژانویه تا اکتبر سال 2017 وارد این شهر شده اند این شهر از تقاضای بالایی در گردشگری برخوردار است بنابراین سال جدید را با افتتاح هتل های جدید و رویدادهای پر بازده در سال 2018 آغاز می کند.

در طی یک دوره 10 ماهه 67000 گردشگر از طریق فرودگاههای EZE و AEP وارد این شهر شدند که این نشان دهنده رشد 5/4 درصدی نسبت به سال گذشته است. گسترش تعداد بازدیدکنندگان بخشی از یک چرخه قوی است که طی آن 15 ماه رشد پایدار صورت می گیرد و این الگو از سال 2012 تاکنون دیده نشده است.

183 هزار نفر از این بازدیدکنندگان از آمریکای شمالی، آمریکا و کانادا بوده اند که برای کسب و کار و اوقات فراغت به بوئنوس آیرس آمده بودند، بیش از نیمی از آن ها در هتل های شهر اقامت داشتند و اغلب هتل های 4 یا 5 ستاره را انتخاب می کردند این افزایش رشد گردشگری باعث رشد 6 درصدی اشتغال در گردشگری بین المللی شده است.

بوئوس آیرس با چالش افزایش هتل ها روبرو است در این میان هتل های بیشتری نیز تاسیس کرده است هتلی با طراحی صیقلی در مارس 2018 افتتاح می شود. این هتل دارای 132 اتاق، کلوپ سلامتی، استخر، اسپا و اتاق های مناسب برای رویدادهای تجاری و اجتماعی است. هتل Mgallery نیز در طول سه ماهه اول سال 2018 افتتاح می شود.

در طول سال 2018 این شهر میزبان رویدادهای جهانی بزرگی خواهد بود که قطعاً تعداد توریست ها را همچنان بالا نگه می دارد برخی از این وقایع مهم شامل Art Basel از 11 تا 16 سپتامبر است که این رویداد باعث شده است این شهر را اولین شهر خلاق در Art Basel نشان دهد و از 6 تا 11 اکتبر میزبان المپیک تابستانی جوانان خواهد بود.

جهت پرداخت هزینه های مربوط به روز هتل باید از ویزا کارت و یا مستر کارت استفاده نمایید. وب سایت پرداخت امکان صدور مستر کارت فیزیکی و مستر کارت مجازی و مستر کارت هدیه فیزیکی به صورت آنی را برای شما فراهم کرده است تا پس از تهیه مستر کارت خود قادر به پرداخت کلیه هزینه های رزرو بلیط و یا هتل باشید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

چهار − 2 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :