خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

افزایش هزینه تراکنش ها توسط ویزا کارت و مستر کارت

کارت پرداخت

معرفی کارت اعتباری پرداخت جدید NFC و EMV باعث شده تا ترمینال های پرداخت خود را ارتقا دهند. هرچند، به نظر می رسد که ارتقاء باعث تغییرات ناخواسته دیگری مانند افزایش هزینه های تراکنش با دبیت کارت شده است.

تراکنش کارت های پرداخت با هزینه های بیشتر گران تر میشود

هر تاجر می خواهد تا حد ممکن مشتریان بیشتری را جذب کند. که بدان معنی است که آنها باید از رایج ترین راه حل های پرداخت پشتیبانی کنند. کارت فیزیکی پلاستیکی، کردیت کارت، دبیت کارت، کارت اعتباری بانکی، رایج ترین نوع پرداخت در سراسر جهان همانند پول نقد است.

اما صنعت پرداخت در حال تغییر است، و صادر کنندگان کارت باید انواع روشهای جدید امنیتی را برای راحت تر کردن تراکنش های مصرف کنندگان پیاده سازی کنند. چیپست EMV بر روی کارت های پلاستیکی یک لایه امنیتی جدید برای جلوگیری از سرقت اطلاعات track 1 and 2 data از کارت اعتباری در هنگام خرید از دستگاه پوز افزود.

از دیگر قابلیت هایNFC، پرداخت بدون تماس در هر جایی است که دستگاه های پرداختی در دسترس باشند. متاسفانه، جهت استفاده از این ویژگی های اضافه هزینه ای باید پرداخت شود. یک مقاله در مورد Zherehedge نشان می دهد که چگونه ترمینال های پرداخت تا اکتبر 2015 برای افزایش هزینه پردازش تراکنش برای همه معاملات مستقر شده اند.

این بدان معنی است که هر پرداخت کارت به تجار بیشتر از قبل هزینه خواهد داشت، زیرا شرکت پردازش اطلاعات می خواهد درآمد خود را حداکثر کند. با این وجود، مهم نیست که چگونه مشتریان از کارت های پرداخت خود استفاده می کنند، زیرا هر نوع معاملات بدهی به هزینه های بالاتر پرداخت می شود.

هزینه پردازش تراکنش

نزدیک به دو سوم از تمام ترمینال های پرداخت در فروشگاههای کوچک به درستی تنظیم نشده است. با توجه به به نرم افزرهای نصب شده ویزا کارت و مستر کارت دبیت کارت های این دو شرکت بیش از رقبای آنها است. برای بازرگانان، به این معناست که اکثر شبکه های با هزینه بالاتر بیشتر از گزینه های ارزان در دسترس مصرف کنندگان هستند.

ملاری دانکن معاون ارشد NRF به رسانه ها گفت:

بسیاری از سیستم ها به گرانترین شکل مسیریابی معامله راه اندازی شدند، که معمولا یک ویزا است. در حالی که نرم افزارهای پایانه ها میتوانند به منظور ارتقاء شبکه های با هزینه پایینتر هزینه شوند. که ممکن است نیاز به خوانندگان را مجددا مورد بررسی قرار دهد، فرآیند طولانی و پر هزینه است.

برای قرار دادن این اخبار در چشم انداز، هزینه های اضافی می تواند به مبلغ 7000 دلار در سال برای یک کسب و کار کوچک اضافه شود. اما این مسائل فقط به نفع SME ها است، زیرا وال مارت تحت تاثیر این تغییر است.

شفاف سازی تراکنش ها توسط بیت کوین

جلوگیری از انجام این پروسه توسط شرکت های ویزا کارت و مستر کارت جهت نمایش شفافیت در روش سنتی مالی صورت گرفت. مشتریان به صورت مستقیم نتیجه تاثیرات این هزینه های اضافی را احساس نمیکنند، چنانچه هیچ اقدامی در خصوص این سیستم پرداخت صورت نگیرد، فروشندگان شاید مجبور به افزایش قیمت شوند.

بیت کوین اما از سوی دیگر زمانی که یک تراکنش اتفاق می افتد شفاف سازی کامل فراهم میکند. در حقیقت، هزینه تراکنش توسط فرستنده پرداخت میشود، که با رایگان کردن هزینه برای فروشندگان باعث شده پرداخت با بیت کوین را بپذیرند.

با این حال، زمانی که بیت کوین به یک ارز بی پشتوانه تبدیل می شود، هزینه کمی درگیر خواهد شد، که توسط تبدیل پول یا پروسه پرداخت در روشی شفاف تامین میشود.

نظر شما درمورد افزایش هزینه های ناشی از روش های جدید پرداخت چیست؟ نظرات خود را در دیدگاه زیر با ما درمیان بگذارید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

پانزده − 6 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :