خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
مستر کارت های هند
مسترکارت به بانک ها یک تاریخ “مشخص” پیشنهاد کرده است که در آن می...
پرداخت با پی پال در آمازون
Amazon.com یا همان آمازون که در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس راه‌اندازی شد، در ابتدا...
مستر کارت litepos
MYPINPAD، رهبر جهانی در پذیرش پرداخت و راه حل های تأیید هویت مشتری، خوشحال...
پرداخت خرد پی پال
کارمزد تراکنش دیگر به بخش عادی از زندگی خریداران از eBay تبدیل شده است...

اقامت مهاجران در خانه‌ های رایگان

اقامت و مهاجرت

در ابتدای مهاجرت به کشوری دیگر یکی از دغدغه های اصلی یافتن جایی برای اسکان است. در ابتدای ورود به یک کشور یافتن خانه برای اجاره و خرید سخت بوده و در برخی از کشور ها دارای هزینه بالایی است. اما اقامت مهاجران در برخی از کشورها شرایط ساده ای دارد. در واقع کشور هایی هستند که منازلی را به صورت رایگان در اختیار مهاجران قرار میدهند که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم.

اقامت رایگان در آمریکا

در شهرهایی نظیر دترویت، ایندیانا و گَری امکان اقامت رایگان برای مهاجران وجود دارد. زندگی در این شهرها فرصت مناسبی برای مهاجران ایجاد می کند. اما مشروط به این است که برنامه ای برای راه اندازی اشتغال و کسب و کار یا هدفی نظیر بازسازی منازل پیاده کنند.

اقامت مهاجران

اقامت مهاجران به صورت رایگان در ایتالیا

شهری با نام سیسلیَن تاون آو گنجی (Sicilian town of Gangi) در ایتالیا با جمعیت 7 هزار نفر وجود دارد که شاید تا به حال نام آن را هم نشنیده باشید. در این شهر تعداد زیادی خانه وجود دارد که دهه هاست خالی است. کشور ایتالیا حاضر است منازل مسکونی را با شرط اینکه مهاجران اقدام به بازسزی و نوسازی آن ها کنند در اختیار مهاجران قرار دهد.

اقامت مهاجران - ایتالیا

آفریقای جنوبی

در آفریقای جنوبی طرحی برای خمایت از مهاجران ضعیف تر وجود دارد. و به جای اینکه مشابه آمریکا و ایتالیا منازل مسکونی به کسانی اهدا شود که وضعیت شهر و منطقه را بازسازی و سرمایه گذاری بهتری کنند، منازل ممسکونی به افرادی اهدا می شود که وضعیت مالی مناسبی برای یافتن منزل ندارند.

اقامت مهاجران - پیت کرن

پیت کَرِن

جمعیت پیت کرن به شدت رو به کاهش است و به همین خاطر اگر مهاجری قصد رفتن به این کشور و اقامت در آن را داشته باشد، قطعا با پاسخ مثبت رو به رو خواهد شد و ضمنا پیشنهاد ملک و خانه‌ای رایگان هم به او داده می‌شود. این جزیره از مستعمرات بریتانیا می باشد.

اقامت مهاجران

کلمبیا

آمریکای جنوبی بسیار زیبا است. کلمبیا هم یکی از کشورهای زیبای این ناحیه به شمار می‌رود. کلمبیا هم مانند آفریقای جنوبی به اقشار سطح پایین از نظر اقتصادی کمک‌هایی نظیر در اختیار گذاشتن منازلی به شکل رایگان کمک می‌کند. کلمبیا به طور کلی کشور فقیری به شمار می‌رود اما در سال‌های اخیر به خاطر رشد گردشگری در حال مشاهده پیشرفت‌هایی است.

چنانچه شما هم از آن دسته افرادی هستید که قصد مهاجرت دارید میتوانید جهت پرداخت هزینه سفارت و یا خرید مستر کارت فیزیکی و یا مستر کارت مجازی خود از خدمات پرداخت استفاده نمایید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

هجده − شانزده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :