جدیدترین مطالب
با توجه به پر رونق شدن بازار مهاجرت، ترکیه نیز به یکی از مقاصد...
عوامل متعددی در آماده بودن برای حضور در آزمون آیلتس و تافل تاثیر دارد....
بانکداری بین المللی به هر نوع عملیات بانکی که در مرزهای بین المللی صورت...
دلیل اصلی تقاضای بالای مهاجرت به کشور کانادا مهمان پذیری مردم و دولت کشور...

انواع حساب های پی پال

حساب پی پال چیست

با توجه به سادگی اما کاربردی بودن پی پال میلیون ها نفر در سرار جهان پی پال را انتخاب میکنند. تنها با استفاده از یک آدرس ایمیل و پسورد تمامی درگاههای دنیا در اختیار شما خواهند بود. افتتاح حساب پی پال کار ساده ایست. کافیست تا یک حساب بانکی و یا کارت بین المللی را برای اتصال به پی پال و انجام پرداخت ها انتخاب کنید.

پی پال این اطلاعات مالی شما را محفوظ داشته و شما مجبور به وارد کردن اطلاعات در تراکنش های بانکی با ایجاد حساب پی پال نخواهید بود. یکی از کاربرد های اصلی پی پال پرداخت با پی پال در خرید های اینترنتی است. البته لازم است که قبل از اقدام نسبت به شارژ حساب پی پال خود اقدام نمایید.

انواع حساب های پی پال

مقایسه انواع حساب پی پال

 

حساب پی پال شخصی ( Personal ) : برای خرید های آنلاین و ارسال و دریافت پول به صورت محدود مناسب می باشد.

حساب پی پال ویژه ( Premier ) : علاوه بر ویژگی های حساب شخصی، برای زمانی که میخواهید برای دریافت پول از مشتریان از طریق حساب پی پال مناسب است . امکان دریافت پول از اکانت های دیگر پی پال و یا دریافت پول از طریق دبیت کارت و کردیت کارت برای شما فراهم میشود.

حساب پی پال تجاری ( Business ) : این حساب مناسب گروه ها و شرکت های تجاری است که تجارت آنلاین دارند. علاوه بر ویژگی های حساب ویژه، حساب تجاری پیپال تحت نام تجاری شرکت شما ایجاد شده و کلیه پرداخت ها از حساب بانکی یا کارت اعتباری دیگران را می پذیرد. همچنین امکان ایجاد ایمیل برای خدمات مشتریان برای شما را دارد. توجه داشته باشید در سرار جهان 152 میلیون نفر در هنگام خرید آنلاین به دنیال درگاه پی پال می گردند.

حساب پی پال دانش آموزی ( Student ) : این حساب پی پال برای نوجوانان 13 سال به بالا طراحی شده تا به این گروه سنی در مدیریت پولشان کمک کند. این حساب با ایمیل شخصی آنها افتتاح اما به یک حساب شخصی که اغلب والدین آنها هستند اتصال مستقیم داشته و کلیه تراکنش ها قابل مشاهده و پیگیری می باشد.

پی پال به کاربرانش اجازه میدهد تا یک یا هر سه نوع حساب را داشته باشند اما برای هر یک از آنها باید یک آدرس ای میل و اطلاعات مالی منحصر به فرد ارائه کنند .

هر سه نوع حساب را با ارائه ای میل و پسورد و جزئیات ساده دیگری میتوان افتتاح کرد و از امکانات این حساب ها از جمله : پرداخت هزینه خرید های اینترنتی، ارسال و دریافت پول و … استفاده کرد و هر زمان که نیاز داشته باشید امکان اینکه نوع حساب خود را ارتقا بدهید برای شما وجود دارد .

هزینه حساب پی پال

در صورتی که هریک از حساب های پی پال را داشته باشید برای خرید آنلاین و ارسال پول توسط پی پال یا حساب بانکی هزینه مازادی دریافت نمی شود. اما طبق قوانین پی پال از دارندگان حساب ها هنگام دریافت پول کارمزد احذ می شود.

نوشتن دیدگاه

3 × چهار =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :