جدیدترین مطالب
هزینه تحصیل در اتریش
اتریش در قلب اروپا قرار دارد و به راحتی از راه‌های مختلف هوایی، زمینی...
استفاده مستر کارت از بلاک چین
در خصوص ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین حتما زیاد شنیده اید. ایا اطلاعاتی در...
استفاده از مستر کارت در گوگل جهت پیگیری تبلیغات
گوگل با استفاده از مستر کارت پیوندی بین تبلیغات آنلاین با خرید در فروشگاهها...
مستر کارت در هند بسیار شناخته شده است و کمپانی‌های مستر کارت در هند...

اولین خودپرداز بیت کوین

اولین خودپرداز بیت کوین

اولین خودپرداز بیت کوین در ایسلند

اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین در هتل «هلمر اسکوار» ایسلند نصب و راه اندازی شد.

بنابر گزارشات موجود، گفته شده که این خود پرداز جزو اولین خودپردازهای اروپا به شمار می رود. در حال حاضر این خودپرداز تنها سپرده گذاری یا Deposit را پشتیبانی می کند اما امید بر آن است که در آینده امکان برداشت از حساب نیز فراهم شود.

میانگین سنی مراجعه کنندگان این هتل بین 25 الی 27 سال است. کلاوس اورتلیب، در مقام مدیریت هتل Hlemmur Square معتقد است که اکثر این افراد از ارزهای دیجیتالی نظیر بیت کوین استفاده می کنند او می گوید:

“به نظر من نزدیک به 60 درصد بچه هایی که پا به اینجا می گذارند از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند. از واژه ی بچه ها استفاده می کنم چون از لحاظ سنی خیلی از آنها بزرگ تر هستم”.

برای انجام عملیات واریز به حساب یا Deposit لازم است یک حساب بیت کوین داشته باشید لازم است مهمان ها روی تلفن همراه خود یک اپلیکیشن کیف پول نصب کنند و سپس با تحویل پول نقد در مکان خود پرداز عملیات Deposit به حساب را انجام دهند.

این ایده بسیار خوب و مفید است به ویژه برای گردشگران. فرض کنید یک توریست به ایسلند سفر کرده و اکنون می خواهد به کشور خود برگردد او می تواند مقدار کرونایی که اضافه آمده است را به این صورت تبدیل کند. کرونا یکای پولی رایج در ایسلند است.

کلاوس می گوید: “بارها مشاهده شده که بعضی از افراد در فرودگاه احتیج داشته اند پول خود را سریع تبدیل کنند و بدین ترتیب هزینه های سنگینی در ازای کارمزد بانکی پرداخت کرده اند همچنین بعضی ها مجبور شده اند هزار کرونا که معادل 10 الی 20 دلار است را با خود برگردانند. اما حالا این امکان برای گردشگران فراهم شده است که دو هزار کرونا بیت کوین را به کیف پول ارزهای دیجیتال خود واریز کنند. توریست ها دیگر مجبور نیستند این میزان پول را با خود به خانه ببرند تا بعد بلا استفاده یک جا بماند و یا اینکه هنگام خروج از کشور بابت خروج از کشور بابت کارمزد تبدیل پولشان مبلغ زیادی را در فرودگاه خرج کنند.

 

نوشتن دیدگاه

سه × 5 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :