اپلیکیشن-فی-ویزای-کانادا-VAC

اپلیکیشن فی ویزای کانادا

پرداخت اپلیکیشن فی ویزای کانادا از جمله هزینه هایی است که باید پرداخت شود. یکی از روشهای متداول برای مسافرت و تفریح در کشورهای مختلف اخذ ویزای توریستی است، ناگفته نماند که بسیاری از گردشگران و مهاجران به دلایل زیادی از جمله شرایط مناسب اجتماعی و اقتصادی که در کانادا وجود دارد این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند.

دولت کانادا به علت کثرت درخواست های ویزای توریستی کانادا قوانین جدی و مهمی برای ورود متقاضیان خارجی وضع نموده است که در صورت آشنایی کامل با این قوانین و تکمیل دقیق مدارک کار سختی نخواهد بود.

برای گرفتن اقامت کانادا روش های زیادی وجود دارد، درخواست ویزای اقامت کانادا می تواند به هر قصدی از جمله کار، تحصیل، تفریح و …. باشد. هزینه اپلیکیشن فی جهت اخذ ویزای کانادا بستگی به هدف شما از سفر به کشور کانادا دارد، زیرا دارای مبالغ متفاوتی است.

جهت اخذ ویزا می بایست پروسه بیومتریک را که شامل ثبت اثر انگشت و عکس گرفتن می باشد ظرف مدت یک ماه از زمانی که اپلیکیشن را ارائه می دهند طی کنند، که توسط یک نرم افزار به صورت آنلاین و در محل مرکز درخواست ویزا صورت می پذیرد. شما باید نزدیک ترین VAC به کشور خود را پیدا کنید. VAC به معنی محل مرکز درخواست ویزا می باشد. شما می توانید از طریق صفحه Find a Visa Application Center نزدیک ترین VAC به کشور خود را پیدا کنید.

برای تشخیص هویت که مهم ترین آن بیومتریک است برای مهاجران الزامی می باشد. امکان انجام تست بیومتریک در کشورهای همسایه برای متقاضیان ایرانی وجود دارد، شما می توانید مراحل درخواست و نحوه انجام تست بیومتریک را از طریق اینترنت مشاهده نمائید. ناگفته نماند انجام تست بیومتریک برای افرادی که بین 14 تا 79 سال سن دارند اجباری می باشد.
در سایت “پرداخت” پرداخت هزینه هایی از اقامت کانادا انجام می پذیرد که می توانید با اقدام آن ها را پرداخت نمائید.

Summary
اپلیکیشن فی ویزای کانادا
Article Name
اپلیکیشن فی ویزای کانادا
Description
اپلیکیشن فی ویزای کانادا جهت اخذ ویزای توریستی پرداخت میشود. پرداخت هزینه سفارت کانادا از جمله خدماتی است که در سایت پرداخت ارائه می شود
Author
Publisher Name
پرداخت
Publisher Logo
استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :