خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

اپلیکیشن مستر کارت ارائه خدمات به کاربران ارز دیجیتال

اپلیکیشن مستر کارت

با توجه به افزایش روز افزون کاربرانی که از ارز رمز پایه استفاده می کنند کمپانی مستر کارت اخیراً اپلیکیشن جدیدی را به ثبت رسانده به نام اپلیکیشن مستر کارت که نشان می‌دهد این شرکت بین‌المللی صادرکننده کارت‌ اعتباری، به دنبال ایجاد راه‌های جدیدی برای ارائه خدمات بازپرداخت به کاربران ارزهای رمزپایه و جلب نظر آنها است.

معرفی اپلیکیشن مستر کارت

اپلیکیشن مستر کارت تحت عنوان زیر ساخت انتقال اطلاعات ( Information Transaction Infrastructure ) در سوم آگوست توسط دفتر ثبت اختراعات و علامت‌های تجاری آمریکا منتشر و در اواخر ژانویه روانه بازار شد. اپلیکیشن مستر کارت از زیرساخت‌ هایی بهره می‌برد که به‌ واسطه آن‌ها، کاربران می‌توانند اطلاعات هویتی خود را تأیید کنند. این اطلاعات بعداً به آدرس‌ های رمزنگاری‌ شده که آن‌ها برای باز کردن انتخاب می‌کنند، متصل خواهد شد.

ولادیمیر گلسوشوک که طبق اطلاعات دریافتی ما از لینکدین، سابقاً تحلیلگر ارشد مستر کارت بوده است، به‌عنوان تنها سازنده این اپلیکیشن شناخته‌ شده است.

اپلیکیشن مستر کارت

عملکرد اپلیکیشن مستر کارت

توضیحات اپلیکیشن مستر کارت به این نکته اشاره دارد که استفاده از این اپلیکیشن، بیشتر مربوط به شرایطی است که کاربران می‌خواهند پرداخت‌های خود به بازرگانان را با استفاده از حساب‌های ارزی خود یا دیگر خدماتی که ممکن است در آن‌ها، وجوه این افراد در کنار وجوه دیگران نگهداری شود انجام دهند.

در صورتی که یک تاجر ناچار به باز پرداخت پول شود، می‌تواند این پول را به آدرس پیوست شده به حساب کاربر مربوطه ارسال کند. در این شرایط، متقاضی تبادل یا توقیف پول ممکن است بخواهد بداند این وجوه چرا و از کجا آمده‌اند. برای مقابله با این شرایط، مستر کارت راهی را پیش پای کاربران گذاشته است که می‌توانند ازطریق یک سرویس اشتراکی، دو نوع کیف پول داشته باشند.

اصل اساسی این روش این است که کاربر خدمات کیف پول مشترک، دو نوع کیف پول خواهد داشت. اول این که آن‌ها یک کیف پول عمومی ‌برای معاملات قابل مشاهده و تأیید شده در یک زنجیره را دارند. ممکن است کاربر، دریافت‌ها و پرداخت‌های مبتنی بر ارز رمز پایه خود را خارج از خدمات کیف پول مشترک و با استفاده از کیف پول عمومی ‌انجام دهد. با استفاده از این رویکرد می‌توان مشکل بازپرداخت را حل کرد. وجهی که از طریق کیف پول عمومی ‌دریافت شده، از طریق یک پرداخت برابر قابل برگشت به کیف پول عمومی است.

این اپلیکیشن جدیدترین ابداع مستر کارت است. این شرکت در چند سال اخیر، علاوه بر ثبت چندین اختراع به نام خود، پروژه‌هایی را با تمرکز بر تکنولوژی بلاک چین راه‌اندازی کرده و مجموعه‌ای از API‌های اختصاصی را پاییز گذشته به بازار عرضه کرده است.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

2 × 3 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :