خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

بازار پرطرفدار و پر رقابت فریلنسر ها

فریلنسر بودن مزایای فوق‌ العاده‌ای برای شخص به همراه دارد و با گسترش فناوری‌ امکان درآمدزایی یک‌ نفره را فراهم کرده است. همانطور ک آینده خوبی برای این بازار در نظر گرفته شده در واقع، چالش‌هایی نیز پیش روی فریلنسرها وجود دارد. یکی از موضوعات بحث‌ برانگیز درباره فریلنسرها مقوله پرداخت مالیات است. که دولت ها را دچار مشکل کرده است. در ادامه نکاتی در خصوص این شغل پر درآمد ذکر می شود :

تشکیل انجمن‌های صنفی فریلنسرها

بازار کاری فریلنسر ها بسیار حساس و شکننده است. وجود تنوع بالا در انجام دهندگان این کار باعث شده تا امنیت شغلی فریلنسر ها پایین بیاید. وجود اتحادیه، صنف یا تشکیلاتی رسمی که فریلنسرها را در شبکه‌ای به هم متصل می‌کند، باعث ایجاد قوانین سفت و سخت‌تری از سوی ارگان‌های خصوصی و دولتی خواهد شد و طبیعتا قدرت چانه‌ زنی فریلنسرها در یک اجتماع بسیار بیشتر از حالت انفرادی خواهد بود.

دریافت مالیات از فریلنسرها

با توجه به اینکه فریلنسر ها به صورت پروژه ای کار میکنند دریافت دستمزد و حقوقشان به شیوه سنتی نبوده بنابراین نظارتی بر روی آنها نخواهد بود. به همین دلیل دولتها امکان دریافت مالیات از آنها را نداشته و کار آنها را دچار اختلال کرده است.

لازم به ذکر است مواردی همچون بیمه بازنشستگی، بیمه خدمات درمانی و .. هم جزو گزینه هایی است که به عنوان یک فریلنسر زمان مشغول شدن به کار بایددر نظر داشته باشید.

بازار فریلنسرها - دستمزد

دریافت دستمزد فریلنسر ها با کریپتوها

آنچه کاملا واضح و مشخص است، ایجاد تحولی است که سبک کاری در بازار فریلنسرها به دنیای جدید وارد کرده است. فریلنسرها درست مانند نامی که برای سبک کاری خود انتخاب کرده‌اند، فضای حرفه‌ای آزادی دارند. فضای حرفه‌ای به شدت آزاد که آنها را از قرار دادن در چارچوب‌ها منع می‌کند. بنابراین هیچ محدودیتی برای دریافت دستمزد به شکل کریپتوکارنسی‌ها هم ندارند. ارزهای الکترونیکی که در حال رشد و تغییر فضای تجارت در جهان هستند نیز یکی از نوین‌ترین بازیگران عرصه اقتصاد و کسب‌وکار هستند و دولت‌ها نیز به آنها دید چندان خوبی ندارند.

دریافت دستمزد فریلنسری به شکل ارزهای دیجیتالی می‌تواند تحولی عظیم در بازار فریلنسرها ایجاد کند. چیزی که کاملا مشخص است، در راه بودن طوفانی قوی از تغییرات است که پشتوانه آن فناوری است و مصادیقش کار به سبک فریلنسری و دریافت دستمزد در قالب کریپتوها است. باید صبر کرد و دید که در آینده‌ای نزدیک میزان همراهی دولت‌ها و ارگان‌های مختلف با بازار فریلنسرها را بررسی کرد.

بازار فریلنسرها - کریپتو

اگر به‌عنوان یک فریلنسر با شرکت‌ها و سایت‌های بین‌المللی همکاری دارید، می‌توانید برای نقد کردن درآمد ارزی خود از خدمات پرداخت استفاده کنید. همچنین میتوانید جهت تهیه مستر کارت و یا ویزا کارت در این سایت ثبت سفارش کنید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

نه − 7 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :