جدیدترین مطالب
استفاده مستر کارت از بلاک چین
در خصوص ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین حتما زیاد شنیده اید. ایا اطلاعاتی در...
استفاده از مستر کارت در گوگل جهت پیگیری تبلیغات
گوگل با استفاده از مستر کارت پیوندی بین تبلیغات آنلاین با خرید در فروشگاهها...
مستر کارت در هند بسیار شناخته شده است و کمپانی‌های مستر کارت در هند...
ویزا کارت پیش پرداخت
ویزا کارت پیش پرداخت را همه به خوبی نمی شناسند و از مزایای آن...

برترین کیف پول سخت افزاری بیت کوین 2018

کیف پول سخت افزاری بیت کوین

در ادامه با تاکید بر امنیت چندتا از بهترین کیف پول سخت افزاری بیت کوین را معرفی می کنیم. بیت کوین چیزی است که در سال ۲۰۱۰ معادل ۶ سنت بود و در اواخر ۲۰۱۷ به ۱۹۰۰۰ دلار رسید. اگر شما با فناوری بلاک چین و کریتوکارنسی ها اشنا باشید ممکن است به فکر خرید مقداری بیت کوین یا هر کریپتوکارنسی cryptocurencies دیگر افتاده باشید و برای اینکار باید بهترین کیف پولی را که می توانید داشته باشید. کیف پول همان جاییست که بیتکوین یا کریپتوکارنسی در ان ذخیره می شود.

کیف پول کاغذی یا حافظه سرد :

کیف پول کاغذی یک تکه کاغذ است که اطلاعات حساب در ان درج می شود و امکان هک ان وجود ندارد. ولی بسیار باید حواس جمع بود تا ان را گم نکنیم که اگر گم شود دیگر هیچ راهی برای بازیابی نیست و تمام موجودی از دست رفته است. جهت انتقال و یا مشاهده موجودی باید اطلاعات روی کاغذ را در نرم افزار مربوطه وارد کنید که این خود کاری وقت گیر بوده و ممکن است در زمان وارد کردن اطلاعات دچار خطا شوید.

کیف پول سخت افزاری بیت کوین Ledger یا  Trezor :

وقتی شما به یک کیف پول سخت افزاری فکر میکنید… یعنی قضیه جدی است. این دو کیف پول سخت افزاری بیت کوین همانند یک فلش قابل حمل می باشند و دارای امنیت بالایی نیز هستند پس به بهترین کیف پول ها معروف شده اند.

کیف پول های سخت افزاری احتمالا قوی ترین نوع دستگاه با امنیت بالا برای ذخیره Bitcoins یا هر گونه ارز رمزنگاری دیگر شما می باشند. آنها به شما اجازه می دهند بیت کوین ها را بر روی هر رایانه ای، حتی یک مورد که با نرم افزارهای مخرب به خطر افتاده، ارسال و دریافت کنید. زیرا کسی که تلاش می کند تا از راه دور کیف پول شما را هک کند، قادر به انجام این کار نخواهد بود.

اکثر کیف پول های سخت افزاری همچنین از یک صفحه / دستگاه دوم برای تأیید اقدامات مانند امضای معامله استفاده می کنند. به این ترتیب، اگر یک هکر به کنترل رایانه شما برسد، هنوز هم نمی تواند هیچ آسیبی را به دنبال داشته باشد، زیرا او نیاز به دسترسی به دستگاه فیزیکی متصل به کامپیوتر شما نیز دارد.

طراحی و رابط کاربری کیف پول سخت افزاری

طراحی خوب این محصولات تقریبا یکسان هستند. هر چند کوچک و جمع و جور هستند اما Ledger Nano S مزیت بیشتری دارد به این معنی که با پوشش فلزی دوام بیشتری دارد. هر دو کیف پول هر دو به راحتی در جیب و یا دست شما جا می شود.

کیف پول سخت افزاری بیت کوین Ledger و Trezor

نحوه کار Ledger Nano S بسیار شبیه به سایر کیف پول های سخت افزاری است. هنگامی که شما برای اولین بار آن را تنظیم می کنید، یک پین برای محافظت از دستگاه از دسترسی ناخواسته انتخاب می کنید. بعدها، شما یک seed بیست و چهار کلمه ای که برای ایجاد کلید خصوصی خود استفاده می کنید را دریافت خواهید کرد. این seed باید در یک مکان امن و نه بر روی کامپیوتر شما ذخیره شود.

Ledger nano S دارای دو دکمه است که به شما امکان کنترل آن را می دهد. تنظیم اولیه دستگاه بسیار ساده است و حدود 3 دقیقه طول می کشد. بیشترین زمان برای نوشتن seed شما صرف شده است.

شرکت تریزور از سال 2014 در بازار کار بوده و در سال 2015 شرکت Ledger در فرانسه تاسیس شد از آن زمان تا کنون در زمینه بیت کوین و Cryptocurrency فعال بوده است. هر دو Ledger و TREZOR از کد منبع باز برای برنامه های خود استفاده می کنند و هر دو در چند سال گذشته پشتیبانی و ثبات مشتریان را بسیار عالی نشان داده اند. با وجود اینکه TREZOR شرکت بالغ و محترم است، می توان گفت که Ledger آن را پشت سر گذاشته است. با توجه به اینکه کیف پول لجر قیمت کمتری دارد موفق شده تا مشتریان بیشتری را به خود جذب کند.

نوشتن دیدگاه

هجده − 16 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :