خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

بررسی دریافت بورسیه تحصیلی

بورس تحصیلی

شهریه دانشگاه‌ها در۳۰ سال گذشته ۱،۱۲۰٪ افزایش یافته است. با افزایش شدید هزینه‌های دانشگاهی، بسیاری از دانشجویان قادر نیستند این هزینه‌ها را از جیب خود پرداخت کنند. در حالی که بسیاری از دانش آموزان از کمک مالی برای جبران هزینه‌های دانشگاهی خود استفاده می‌کنند، این می‌تواند منجر به بدهی طولانی مدت برای شما شود. از سوی دیگر، بورس تحصیلی ، بهترین راه برای پرداخت هزینه‌های دانشگاه بدون داشتن بدهی به دانشگاه است. با برنامه ریزی، تحقیق و آماده سازی دقیق، ممکن است بتوانید کمک هزینه تحصیلی برای پرداخت بخشی از هزینه‌ها یا تمام هزینه‌های تحصیل در خارج از کشور خود را داشته باشید.

1. پیدا کردن بورس تحصیلی

جستجوی آنلاین بورسیه تحصیلی. جستجوی خود را با بورسیه‌های تحصیلی که به طور خاص برای مدرک تحصیلی شما هستند، شروع کنید. به عنوان مثال، بورس تحصیلی زیادی برای دانش آموزان دبیرستانی وجود دارد. بهترین مکان برای شروع این جستجو در ایالات متحده، جستجو در سازمان امور بورسیه ایالات متحده است که در آن، بیش از ۷ هزار فرصت تحصیلی را با دسته‌بندی و کلمات کلیدی دیگر می‌توانید جستجو کنید.

اگر شما در حال حاضر در دانشگاه ثبت نام کرده‌اید، باید از طریق وب سایت دانشگاه شما منابعی وجود داشته باشد که به شما کمک کند تا بورس تحصیلی مورد نیاز خود را پیدا کنید. شما همچنین باید بورس تحصیلی مد نظر خود را در موسسه خود که برای ادامه تحصیل دانشجویان طراحی شده است، جستجو کنید.

موتورهای جستجوی اختصاصی بورسیه تحصیلی وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را برای یافتن بورس تحصیلی بالقوه استفاده کنید. برخی از این موارد عبارتند از: Fastweb، Scholarships.com و College Board.

از مشاور یا معلم خود در باره بورس تحصیلی موجود سوال کنید. مشاوران حرفه ای و یا مشاوران دانشگاهی زیادی در مورد انواع بورس تحصیلی در دسترس هستند که شما می‌توانید سوالات مرتبط خود را از آن‌ها بپرسید. آن‌ها ممکن است شما را به گزینه‌های تحصیلی که هنوز در نظر نگرفته‌اید، هدایت کنند.

اگر شما از اقشار محروم هستید، ممکن است واجد شرایط مشارکت در TRIO باشید، که یک برنامه دولتی در ایالات متحده است که برای کمک به خانواده‌های کم درآمد و معلول، و ورود دانشجویان این قبیل خانواده‌ها به دانشگاه، ایجاد شده است. TRIO با ارائه مشاوره و راهنمایی، فرصت های تحصیلی مختلفی را به شما ارائه می‌دهد.

در مورد شرایط موجود خود فکر کنید. بسیاری از بورس تحصیلی به دانشجویانی که دارای زمینه‌های قومی یا نژادی خاص هستند، تعلق می‌گیرد. حتی بورس تحصیلی مختلفی وجود دارد که به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که در خانواده‌های نظامی هستند یا به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که والدین‌شان در جوامع داوطلبانه عضو هستند. همچنین بورس تحصیلی زیادی برای دانش‌آموزانی که دیرتر به مدرسه باز می‌گردند، طراحی شده است. در مورد شرایط موجود خود فکر کنید و بورس تحصیلی که شما واجد شرایط آن هستید را پیدا کنید.

برای اطلاعات در مورد بورس تحصیلی برای دانش آموزان خانواده‌های نظامی، وبسایت کمک هزینه تحصیلی دانشجویان نظامی را ببینید.

بورس تحصیلی

اگر شما در پرورشگاه بزرگ شده و یا هم اکنون ساکن آن هستید، می‌توانید از طریق دولت فدرال واجد شرایط برخورداری از برنامه‌های کمک‌ آموزشی و آموزش رایگان باشید. شما همچنین می‌توانید وب‌سایت‌های اعطا کننده بورسیه تحصیلی را از کلیسای یا سازمان مذهبی، سازمان‌های اجتماعی و کسب و کارهای محلی بررسی کنید. بسیاری از این وبسایت‌ها برای دانشجویان محلی کمک هزینه تحصیلی ارائه می‌دهند.

آخرین مهلت ثبت نام هر بورسیه را چک کنید. آخرین مهلت برای درخواست بورسیه تحصیلی ثابت و غیر قابل تغییر است. یعنی شما نمی‌توانید خارج از این مهلت ذکر شده درخواست خود را ارائه داده و بورسیه تحصیلی دریافت کنید. آخرین مهلت هر بورسیه را با استفاده از یک صفحه شخصی یا تقویم شخصی خود دنبال کنید. در نتیجه شما این تاریخ‌ها را فراموش نخواهید کرد.

توجه داشته باشید که آیا مهلت ارائه درخواست ذکر شده زمانی است که پرونده‌های شما باید دریافت شود یا این‌که این تاریخ تنها مهلت ارسال مدارک شما را بیان می‌کند. اگر زمان ذکر شده بیان گر مهلتی است که پرونده‌های شما باید دریافت شود، باید حداقل یک هفته قبل از آن تاریخ، درخواست خود را ارسال کنید. این کار به شما اطمینان می‌دهد که مدارک شما در زمان تعیین شده به دست دانشگاه یا سازمان مربوطه خواهد رسید.

از سایت‌های جعلی اجتناب کنید. در حالی که هزاران بورس تحصیلی در سایت‌های مختلف وجود دارد، افراد زیادی نیز وجود دارند که می خواهند پول شما را بگیرند یا اطلاعات شخصی شما را سرقت کنند. از نکات زیر برای جستجوی هوشمندانه خود استفاده کنید.

برای اطلاعات بورس تحصیلی پرداختی انجام ندهید. اغلب اوقات اطلاعاتی که به عنوان خدمات بورسیه‌ای به شما ارائه می‌دهند،  به صورت کاملا رایگان در جای دیگر در دسترس شما هستند. علاوه بر این، این خدمات ممکن است به شما وعده دهند که در صورت پرداخت اینترنتی یا ارائه مشخصات حساب بانکی خود، بورسیه تضمینی برای شما فراهم می‌کنند. این موارد نمونه بارز یک کلاهبرداری هستند.

مراقب هزینه درخواست بورسیه خود باشید. در اغلب موارد، بورسیه‌های تحصیلی که نیاز به هزینه درخواست یا پردازش دارند، جعلی هستند. اگر به درستی جستجو کرده باشید، بورسیه‌های تحصیلی قابل اعتمادی نیز وجود دارند که شما بدون این‌که پول خود را هدر بدهید، برای شما قابل دسترس هستند.

به یک شخص دیگر برای ایجاد فایل FAFSA پولی پرداخت نکنید. درخواست رایگان برای کمک هزینه تحصیلی دانشجویان در ایالات متحده برای کمک به تعیین واجد شرایط بودن شما استفاده می‌شود. برای ثبت این فایل نیاز به هزینه کردن نیست و این کار بسیار آسان است. برای صرفه جویی در پول خود، شخص دیگری را استخدام نکنید تا برای شما ثبت نام کند. این شرکت‌ها هرگز به دولت ایالات متحده وابسته نیستند.

بورس تحصیلی

مراقب پیام های شما برنده شدید باشید. ممکن است شما پیامی مبنی بر اینکه شما برنده یک مسابقه یا برنده بورسیه تحصیلی که هرگز برای آن درخواست نشده است، باشید. اگر این پیام‌ها از شما مبلغی درخواست نکرده باشند می‌توان خیلی کم به درست بودنشان اعتماد کرد ولی اگر برای دریافت این جایزه یا بورسیه از شما درخواست مبلغ کنند، اینجاست که باید به هوش بوده و از این سایت‌ها اجتناب کنید.

2. آماده سازی درخواست شما

جمع آوری اسناد مهم. بسیاری از برنامه‌های بورسیه تحصیلی از شما سوابق تحصیلی، اطلاعات مالی و سایر جزئیات مربوط به زندگیتان را از شما درخواست می‌کنند.  سعی کنید این مواد را به خوبی جمع آوری و ثبت نمایید، زیرا اسنادی مانند کپی مدرک تحصیلی و نمرات آزمون شما می‌توانند چند هفته طول بکشد تا به دست شما برسد.

به طور کلی، برنامه ریزی کنید که این اسناد در هنگام تقاضا برای بورس تحصیلی در دسترس شما باشند: رونویسی از مدرک دبیرستان و هر کالجی که حضور داشته‌اید، نمرات آزمون (SAT ACT و غیره)، فرم‌های کمک مالی، اطلاعات مالی (مالیات و غیره) )، و گواهی واجد شرایط بودن (گواهی تولد، گذرنامه، و غیره).

یک رزومه در رابطه با فعالیت‌های دانشگاهی خود بنویسید. لیستی از فعالیت‌هایی را که در طول دبیرستان و کالج انجام داده اید، فهرست کنید. این لیست می‌تواند شامل فعالیت‌های مدرسه، فعالیت‌های اجتماعی و داوطلبانه و تجربه کاری باشد.

رزومه خود را در کامپیوتر خود وارد کنید. بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها از برنامه های آنلاین استفاده می کنند، بنابراین شما احتمالا به یک نسخه الکترونیکی از رزومه خود نیاز خواهید داشت.

در رزومه خود به جزئیات دقت زیادی داشته باشید. نام سازمانی که با آن کار کرده اید، شامل تاریخ‌هایی که در آنجا کار کرده‌اید یا داوطلب شده‌اید، موقعیتی که در آن سازمان داشته‌اید و کارهایی که انجام داده‌اید را با جزئیات کامل بنویسید.

این لیست باید بورس تحصیلی و افتخاراتی که قبلا داشته‌اید را شامل باشد. اگر مهارت‌های خاصی دارید، مانند دو زبانه بودن یا دانش برنامه نویسی کامپیوتر، آن‌ها را نیز فهرست کنید.

اگر فعالیت یا تجربه‌های زیادی داشته باشید، یک نسخه طولانی و یک نسخه کوتاه (یک صفحه ای) از این گونه رزومه را در نظر بگیرید. سازمان‌های مختلف بورسیه تحصیلی ممکن است برای دریافت رزومه شما شرایط متفاوتی داشته باشند.

یک نسخه تمرینی از فرم درخواست را پر کنید. شما می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شما بر روی فرم درخواست قرار می‌گیرد، بنابراین قبل از پرکردن نسخه رسمی، یک نسخه را به صورت تمرینی پر کنید. اگر فرم درخواست آنلاین نیست، یک فتوکپی از فرم درخواست برای خود ایجاد کنید.

اطلاعات خود را در فرم تایپ کنید. تایپ کردن اطلاعات در فرم بهترین راه است، زیرا این کار خوانا‌تر از حالت دست نویس است. بسیاری از فرم‌های بورس تحصیلی که به صورت آنلاین موجودند  به صورت PDF هستند، بنابراین تایپ کردن اطلاعات خود در این فرم‌ها بسیار ساده است. برخی فرم‌ها ممکن است فقط به صورت کپی شده در دسترس باشند.

اگر شما به ماشین تحریر دسترسی ندارید، دست نویس کردن فرم نیز اشکالی ندارد. حتما فرم‌ها را با خودکار آبی یا سیاه پر کنید و به صورت منظم موارد درخواستی را بنویسید. اگر دست خط شما بد است، از شخص دیگری بخواهید فرم‌ها را برای شما پر کند.

بورس تحصیلی

3. نوشتن درخواست بورسیه تحصیلی

مخاطب درخواست بورسیه تحصیلی خود را تعیین کنید. هر سازمان بورسیه تحصیلی دارای اهداف خاصی است. این امر می‌تواند بر چگونگی صرف هزینه تحصیلی این سازمان برای افراد، تاثیر بگذارد. یک تحقیق کوچک در مورد سازمان مد نظر خود انجام دهید تا بدانید چه کسی پول را می‌دهد.

  • بهترین مکان برای شروع این تحقیق کوچک نگاه کردن به قسمت اهداف و پروژه‌های در دست اقدام دانشگاه یا موسسه مد نظر است. هر موسسه آموزش عالی باید یک قسمتی برای اهداف و پروژه‌های در دست اقدام خود داشته باشد و باید اولویت‌های تحقیقی خود را مشخص کند. اکثر سازمان‌های خیریه نیز این بخش‌ها را دارند. حتما به طور مستقیم در درخواست خود به این اهداف و پروژه‌ها نیز اشاره کنید.

دستورالعمل‌ها را دنبال کنید. اگر در فرم درخواست بورس تحصیلی از شما سؤالات خاصی پرسیده شود، مطمئن شوید که به آنها پاسخ داده اید. اگر در فرم درخواست و قسمت توضیحات از شما خواسته شده که حداکثر تا ۵۰۰ کلمه توضیحات نوشته شود، ۷۰۰ کلمه ننویسید. اگر از شما خواسته شده که فاصله هر پاراگراف دوبرابر باشد، درخواست خود را همانند فرمت ذکر شده تنظیم نمایید.

بعد از این‌که نوشتن درخواست خود را تمام کردید، دستورالعمل‌ها را دوباره بررسی کنید. این کار به شما اطمینان می‌دهد که در درخواست خود چیزی را از قلم نیانداخته‌اید.

سعی کنید درخواست شما منحصر به فرد باشد. نوشتن درخواست‌های بورس تحصیلی برای دانشگاه گاهی اوقات خسته کننده است، زیرا نویسندگان اغلب از فرم های معمول درخواست که در سایت ها موجود است، استفاده می‌کنند. درخواست شما باید منحصر به فرد و جنبه شخصی داشته باشد. این کار باعث می‌شود تا درخواست شما در کمیته بررسی بورس تحصیلی از دیگر درخواست‌ها متمایزتر دیده شود.

به عنوان مثال، برای شروع درخواست خود از یک داستان استفاده کنید. اگر درمورد یک شخص با نفوذ در زندگی خود نوشتید، داستان خود را با نحوه آشنایی با این فرد شروع کنید. اگر درباره یک کتاب تاثیرگذار نوشتید، در مورد اولین باری که آن را خواندید صحبت کنید. توضیح دهید که چقدر کتاب خوب بوده است که نتوانستید از خواندن آن دست بکشید و یا چطور آن را تمام کردید.

مسائل شخصی خود را در درخواست بورس تحصیلی بنویسید. کمیته برسی بورس تحصیلی علاقمند است تا شما را بشناسد، نه اینکه جامعه مدرن یا بشریت را در خواست خود توضیح دهید.

از نمونه‌های خاص استفاده کنید. از جملات مبهمی که چیز زیادی در مورد شما مشخص نمی‌کنند، استفاده نکنید. در نوشته‌های خود برای خواننده درخواست، یک تصویر واضح از آنچه هستید، ایجاد کنید. مثال‌های خاصی از کار داوطلبانه خود را به کار ببرید، مثلا جزئیات نحوه کمک به یک فرد خاص را در درخواست خود بیان کنید. از عبارات توصیفی استفاده کنید که تصویری از سهم کمک شما را ترسیم می‌کنند.

به عنوان مثال، به جای نوشتن، من به فرزندان یک مادر مجرد بی‌خانمان با جمع آوری منابع آموزشی مدرسه‌ای کمک کردم، می‌توانید بنویسید شارون، یک مادر تنها و دارای دو فرزند است و زمانی که من با کوله‌پشتی پر از دفتر و مداد برای فرزندانش به خانه او رفتم، از خوشحالی بال درآورده بود.

به این عبارات توجه کنید تا ببینید چه میزان توصیفی هستند: از زمانی که به یاد دارم، من هرگز با یک فرد غریبه دیداری نداشته‌ام. این که آیا شغل من این گونه است و یا چون به عنوان نماینده کلاس فعابیت داشته ام، می‌توانم به راحتی با دیگران صحبت کنم. یا تمام کردن دوران دبیرستان با وجود یک بیماری مزمن، کار آسانی برای من نبود، اما دوره‌های آموزشی را به صورت از راه دور آموختم و ببرای یادگیری ارزش زیادی قائلم و همواره به دنبال آن هستم.

از شخص دیگری بخواهید تا درخواست شما را ویرایش کند. هنگامی که نوشتن درخواست خود را تمام کردید، از شخص دیگری بخواهید آن را بخواند و نظر خود را در مورد آن به شما بگوید. خواندن دیگران به شما کمک خواهد کرد تا بفهمید که جملات شما به قدر کافی واضح هستند و چه چیزی را باید بهبود دهید و چه چیزی در درخواست شما خوب است.

بورس تحصیلی

4. گرفتن معرفی نامه

افرادی را که از کار شما آگاهی دارند، پیدا کنید. اکثر برنامه‌های بورس تحصیلی حداقل یک معرفی نامه از شما درخواست می‌کنند. این معرفی نامه می‌تواند از یک معلم، کارفرما یا شخص دیگری که با کار شما آشنا است، باشد. نامه باید روی کار، نمرات، خدمات اجتماعی و استعدادهای شما متمرکز باشد.

برای معرفی نامه، از اقوام خود استفاده نکیند. دوستان هم معمولا برای این کار مناسب نیستند. با این حال، یک هماهنگ کننده داوطلب، کشیش شما یا هر شخص دیگری که شما را می‌شناسد می‌تواند برای معرفی نامه مناسب باشد.

از اطرافیان خود پرس و جو کنید تا ببینید می‌توانند از طرف شما نامه‌ای بنویسند با خیر. فرض نکنید که معلم یا داور دیگری برای شما نامه‌ای می‌نویسد. شما باید اطمینان حاصل کنید که او با کار شما آشنا است و زمان نوشتن یک نامه برای شما را دارد.

برای نوشتن یک نامه حتما با آن شخص ملاقات کنید. این کار یک رویکرد شخصی تر از یک ایمیل است و بر روند پذیرش درخواست شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. یک کپی از رزومه خود یا کارهایی که در کلاس خود انجام داده‌اید را برای این شخص تهیه کنید تا این شخص بهتر و کامل‌تر بتواند برای شما نامه بنویسد. این کار به ویژه اگر شما در این مدت با این شخص کار نکرده‌اید، بسیار مهم است.

اگر شخص مورد نظر شما مخالفت کرد، از او دلخور نباشید. بهتر است فردی را داشته باشید که می‌تواند یک نامه خوب برای شما بنویسد تا این‌که کسی باشد که یک نامه مبهم و غیر شخصی را می‌نویسد.

برای داوران خود امکانات مورد نیازشان را فراهم کنید. شما می‌خواهید فرایند نوشتن نامه را به سادگی برای داوران خود آسان کنید. هر گونه فرمی که پر کردن آن از طرف داوران لازم است، برای آنها فراهم کنید. در صورتی که درخواست شما نیاز به تماس مجدد دارد، یک کپی از درخواست خود را حاوی اطلاعات شخصی و موارد مورد نیاز برای تماس با شماست را نیز همراه با درخواست خود به داوران ارائه دهید. این کار به آن‌ها کمک خواهد کرد تا معرفی نامه‌‌ای که از طرف داوران تهیه کرده‌اید، یک نسخه پشتیبان نیز داشته باشد.

اطمینان حاصل کنید که داوران معرفی نامه شما را در یک پاکت مهر و موم شده و آدرس‌دار، به شما بدهند. بسیاری از سازمان‌های ارائه دهنده بورس تحصیلی از داوران شما می‌خواهند تا نامه‌های خود را به سازمان مربوطه از طریق ایمیل ارسال کنند تا این‌که آنها را به شما بدهند. این کار غیرممکن است که داوران شما از شما برای ارسال این نامه‌ها هزینه‌ای بخواهند.

یک یادآوری ارسال کنید. با نزدیک شدن به مهلت پایان مهلت درخواست، به داور خود در مورد نوشتن نامه و ارسال آن، یادآوری کنید. این کار نباید هر روز انجام شود، اما یادآوری حداقل یک هفته پیش از مهلت اتمام درخواست، یک ایده خوبی است.

پس از ارسال نامه توسط داوران، یک نامه سپاس برای آن‌ها ارسال نمایید. صرف نظر از این که آیا شما بورسیه تحصیلی را دریافت می‌کنید یا نه، یک نامه تشکر دست نویس به هر یک از داوران خود بفرستید. از داوران خود بابت زمانی که برای ارسال نامه‌ای که از طرف شما درخواست شده بود، تشکر کنید، این کار باعث می‌شود که اگر دوباره درخواست مشابه‌ای از آن‌ها داشتید، درخواست شما را رد نکنند.

بورس تحصیلی

5. نهایی شدن درخواست شما

درخواست خود را اصلاح کنید. همه صفحات درخواست خود را بررسی کنید و با دقت موارد مورد نیاز را اصلاح کنید. اگر روند ایجاد درخواست بورس تحصیلی در یک برنامه آنلاین است، سعی کنید کل درخواست خود را از برنامه چاپ کنید و بخوانید. از کس دیگری نیز بخواهید که درخواست شما را خوانده اصلاح نماید.

صفحات درخواست خود را به ترتیب قرار دهید. تمام صفحات درخواست بورس تحصیلی خود را مطابق با فرم درخواست شده مرتب کنید. برای مثال، ابتدا صفحه کاور، سپس درخواست بورس تحصیلی خود، سپس رزومه خود و غیره را به ترتیب ذکر شده قرار دهید. هر برنامه درخواست دارای دستورالعمل خاص خود است، بنابراین با دقت آن‌ها را دنبال کنید.

مطمئن شوید که تمام صفحات درخواست خود را به صورت مرتب ارسال کرده باشید. گم کردن یا نفرستادن یک صفحه از درخواست شما ممکن است باعث شود که به درخواست شما رسیدگی نشود.

از درخواست خود یک کپی برای خود نگه دارید. بهتر است از تمام اطلاعاتی که همراه با درخواست خود ارسال می‌کنید، برای خود نیز نسخه کپی داشته باشید. برخی از سازمان‌های بورسیه تحصیلی ممکن است علاوه بر درخواست، مصاحبه حضوری نیز داشته باشند. این کار باعث می‌شود که شما در زمان مصاحبه بدانید چه اطلاعاتی را به سازمان مربوطه ارسال کرده‌اید.

درخواست خود را هرچه سریع‌تر ارسال نمایید. برای فرستادن درخواست خود، منتظر آخرین مهلت ارسال نباشید. اگر تمام موارد مورد نیاز خود را قبل از زمان اتمام مهلت درخواست جمع آوری کرده‌اید، هرچه سریع تر آن را ارسال نمایید تا فرصت کافی برای اصلاح آن را نیز داشته باشید. فراموش نکنید که برای کسانی که معرفی نامه می‌نویسند، نامه یادآوری ارسال کنید.

بورس تحصیلی

چنانچه قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید و نیاز به پرداخت هزینه سفارت دارید میتوانید از خدمات سایت پرداخت در این زمینه استفاده کنید و یا نسبت به خرید مستر کارت فیزیکی و یا مستر کارت مجازی اقدام کنید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

5 × 5 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :