خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

بررسی هزینه استخراج کردن بیت کوین در کشور شما

هزینه استخراج بیت کوین

استخراج کردن بیت کوین این روزها مورد استقبال اکثر مردم قرار گرفته است. بحث اصلی میزان بالای برق برای تولید هر سکه الکترونیکی است. همین موضوع ماینرهای بیت کوین را به سوی ایسلند به علت استفاده از انرژی آب و همینطور هوای خنک روانه کرده است. میزان انرژی مصرفی برای استخراج بیت کوین بسیار بالاست و امکان آن با برق خانگی وجود ندارد. انرژی مورد استفاده برای استخراج بیت کوین های دنیا معادل مصرف انرژی جمهوری چک با 10.6 میلیون نفر جمعیت می باشد.

هزینه استخراج کردن بیت کوین و مصرف انرژی

جهت کاهش هزینه استخراج بیت کوین ، ماینر ها در جستجو نقل مکان به نقطه ای از دنیا هستند که مصرف انرژی و برق در آن کمتر و مقرون به صرفه تر است. مقدار مشخصی انرژی الکتریسیته برای تولید هر بیت کوین استفاده می شود. در حال حاضر تنها 16.9 میلیون بیت کوین در دنیا است که به علت توجه گستره مردم به این ارز دیجیتال و بیت کوین قیمت آن به 20 هزار دلار رسید.

هزینه استخراج بیت کوین در نقاط مختلف دنیا متفاوت است. این رقم از ۵۳۱ دلار تا ۲۶ هزار و ۱۷۰ دلار متغیر است. آمارهای رسمی و گزارش‌هایی از جانب وزارت اطلاعات و داده‌ها در کشورهای مختلف نشان می‌دهد که هزینه استخراج کردن بیت کوین در آمریکا ۴ هزار و ۷۵۸ دلار، در روسیه ۴ هزار و ۶۷۵ دلار و در ایسلند ۴ هزار و ۷۴۶ دلار تمام می‌شود.

هزینه استخراج بیت کوین - انرژی

هزینه استخراج بیت کوین و سود آن در نقطه سر به سر

تحقیقات نشان میدهد که هزینه استخراج بیت کوین و سود ناشی از آن در نقطه سر به سر به هم می‌رسند. البته در دسامبر سال ۲۰۱۷ یعنی زمانی که قیمت بیت کوین به اوج خود رسید، سود حاصل از فروش و معامله بیت کوین ۳/۵ برابر نقطه سر به سر شده بود. کره جنوبی یکی از نقاط پرهزینه دنیا برای استخراج بیت کوین است و دولت این کشور بر فرایند فعالیت‌های ارز دیجیتالی نظارت دارد. هزینه استخراج بیت کوین حدودا ۲۶ هزار و ۱۷۰ دلار است.

کشور ونزوئلا نقطه‌ای از دنیا است که هزینه استخراج کردن بیت کوین در آن بسیار اندک و ۵۳۱ دلار است. اما سایر محدودیت‌ها و مشکلاتی که این کشور برای ماینرها به همراه می آورند باعث می‌شود که جاذبه چندانی نداشته باشند.

هزینه استخراج بیت کوین - سود

کارشناسان ما در پرداخت همواره بر آن هستند تا در ارائه خدمات نوین در زمینه خرید ویزا کارت ، ارائه انواع کارت های اعتباری نظیر کارت اعتباری مستر کارت ، و یا سایر خدمات در زمینه پرداخت هزینه سفارت و یا مستر کارت فیزیکی و مجازی پیش تاز باشد. فلذا جهت دریافت خدمات پرداخت بین المللی و یا تهیه و خرید کارت اعتباری با مشاورین سایت پرداخت در ارتباط باشید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

8 + چهارده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :