خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

بلاک چین چشمان مستر کارت برای مقابله با هویت های جعلی

مستر کارت

پتنت جدیدی از مستر کارت حاکی از این است که غول پرداخت ها از به بلاک چین به عنوان راهی برای حفاظت اطلاعات هویت استفاده میکند.

در یک برنامه منتشر شده توسط اداره ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده (USPTO) پنجشنبه گذشته، Mastercard مستر کارت به سیستمی اشاره می کند که در آن یک بلوک نهایی نیمه خصوصی یا خصوصی برای دریافت و ذخیره اطلاعات هویت استفاده می شود، که می تواند شامل “نام، آدرس خیابان، شماره شناسایی مالیات” و غیره باشد.

این شرکت در گزارشی که ابتدا در سپتامبر 2017 ارائه شد، اعلام کرد که تکنولوژی می تواند به استفاده از اطلاعات هویت جعلی در سیستم های خود منجر شود.

مستر کارت اعلام کرده :

استفاده از یک بلاک چین برای ذخیره سازی اطلاعات هویت و اعتبار ممکن است برای ذخیره سازی غیر قابل تغییر از چنین داده ها فراهم کند که می تواند تایید دقیق این اطلاعات را فراهم کرده و از ساخت چنین اطلاعاتی جلوگیری کند.

این پرونده توضیح می دهد که سیستم یک “فایل داده” برای هر مقدار ایجاد می کند که با یک کلید عمومی و “صلاحیت جغرافیایی” مرتبط می شود. این مقادیر “توابعی” خواهند بود، در حالی که یک مقدار “در سطح بالاتر” یک امضای دیجیتالی را بر روی فایل های داده آنها اعمال می کند.

“ماژول هش کردن سرور پردازش” متعاقبا یک “مقدار هویت” برای هر موجودیت ایجاد می کند و یک بلوک با زمان بندی و یک رکورد از آخرین بلوک اضافه شده به بلاک چین ایجاد می کند.

بر خلاف یک بلوک عمومی بلاک چین، شبکه پیشنهاد شده Mastercard فقط اجازه می دهد که نود های خاص داده های خود را ارسال کنند. این نود های مجاز برای جلوگیری از اضافه کردن داده هایی که ممکن است دقت داده های ذخیره شده در آنها را به خطر بیندازند، عمل می کنند.

ساده تر، نودهای معتبر کارت اعتباری مستر کارت تنها کسانی هستند که می توانند اطلاعات هویت را درون سیستم به روز کنند. و بر اساس Mastercard، سیستم پیشنهادی می تواند جایگزین روش های دیگر برای اثبات هویت باشد که حساس به اطلاعات ساختگی و اشتباه است.

همانطور که کمپانی مستر کارت اشار کرده :

به عنوان نمونه، رد کردن یک هویت اشتباه برای یک موجودیت میتواند کار دشواری باشد، که منجر به تعامل با یک فرد یا نهادی نامناسب می شود. بنابراین، نیاز به یک راه حل فنی برای فراهم آوردن ذخایر ناپایدار هویت و اطلاعات مدرکی است که ممکن است از ساخت و ساز و اشتباه جلوگیری کند.

مستر کارت چندین اپلیکیشن پتنت مرتبط با بلاک چین را ارائه کرده است. یک پرونده یک زیرساخت را فراهم می کند که می تواند خدمات بازپرداخت را برای کاربران cryptocurrency تسهیل کند. یکی دیگر از پرونده ها، یک پایگاه داده مبتنی بر blockchain را شرح داد که می توانست بلافاصله پرداخت های خود را پردازش کند، بنابراین به طور قابل توجهی تعداد دفعات و زمان تراکنشها را کاهش دهد.

شرکت فناوری پرداخت مستر کارت طی هفته گذشته اعلام کرد که 175 توسعه دهنده فناوری، از جمله متخصصان بلاک چین Blockchain، برای استخدام در یک دفتر ایرلند استخدام کرده است.

چنانچه برای خرید اینترنتی و یا رزرو هتل و یا پرداخت هزینه سفارت به مستر کارت مجازی و یا مستر کارت فیزیکی نیاز دارید میتوانید نسبت به خرید آنلاین آن از طریق وب سایت پرداخت اقدام کنید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

هفت − شش =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :