خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

بهترین دانشگاه های اروپا در سال ۲۰۱۸

برای تحصیل در خارج از کشور در فهرست بهترین دانشگاه‌های دنیا ۴۰ درصد به دانشگاه‌های اروپایی اختصاص دارد. مثلا دانشگاه آکسفورد جایگاه ویژه‌ای در میان دانشگاه‌های جهان دارد و کشورهای آلمان و سوئیس هم دارای دانشگاه‌هایی به شدت معتبر و مشهور هستند. از جمله گزینه‌هایی که برای رتبه‌بندی جهانی دانشگاه‌ها در نظر گرفته می‌شود باید به مواردی نظیر: محیط تحقیق و آموزش، ارزش پژوهش‌ها، درآمد صنعتی و دیدگاه بین‌المللی درباره آن‌ها اشاره کرد.

برای پرداخت هزینه ویزای دانشجویی و یا هزینه ویزای خود میتوانید از مستر کارت فیزیکی و یا مستر کارت مجازی استفاده نمایید.

۱. دانشگاه آکسفورد از بهترین دانشگاه های اروپا

زمان احداث و شروع به فعالیت کردن دانشگاه آکسفورد دقیقا مشخص نیست اما بررسی‌های تاریخی حدود آن را قرن ۱۳ میلادی عنوان کرده‌اند. این دانشگاه که از برترین‌های جهان است تا سال ۱۸۷۸ به زنان اجازه ورود و تحصیل نمی‌داد. بزرگترین کتابخانه انگلستان متعلق به دانشگاه آکسفورد است و در آن بیش از ۱۱ میلیون نسخه کتاب وجود دارد. موزه‌ها و آثار هنری زیادی در این دانشگاه دیده می‌شود. برای نمونه موزه «اشمولین» که قدیمی‌ترین موزه انگلستان است در دانشگاه آکسفورد قرار دارد. آثار هنرمندان مشهوری چون: تِرنرِ، میکل‌آنژ و پیکاسو نیز در آکسفورد به چشم می‌خورد.

بهترین دانشگاه های اروپا - آکسفورد

۲. دانشگاه کمبریج

دانشگاه کمبریج نیز دانشگاهی دولتی در انگلستان است که در قرن ۱۳ میلادی بنا شد و مانند سایر دانشگاه‌های قدیمی دارای سنت‌های بعضا عجیب و مخصوص خود بود. برای مثال تا سال ۱۹۰۹ به دانشجویانی که درسی خاص کمترین نمرات و میزان افتخارات را کسب می‌کردند،قاشق چوبی بزرگی داده می‌شد که نشانه ضعف آنها در درس مربوطه بود. این قاشق اکنون در کالج سنت جان به یادگار نگه داشته می‌شود.

۳. کالج سلطنتی لندن

کالج سلطنتی لندن بر رشته‌های: علوم، مهندسی، پزشکی و کسب‌وکار متمرکز است. کالج سلطنتی لندن، بودجه‌ای بالغ بر ۱۵ میلیون یورو را به دانشکده‌های مختلف خود اختصاص داده تا با همکاری با سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا بتوانند در زمینه رشد و توسعه پژوهش‌های علمی خود فعالیت کنند. از ۱۲۵ کشور جهان، سالانه تعداد زیادی دانشجو به کالج سلطنتی لندن می‌روند و ادامه تحصیلات خود را پیگیری می‌کنند. کالج سلطنتی لندن یکی از بین‌المللی‌ترین دانشگاه‌های جهان است.

بهترین دانشگاه های اروپا - کالج سلطنتی

۴. دانشگاه فنی فدرال سوئیس (ETH زوریخ)

دانشگاه فنی فدرال سوئیس واقع در زوریخ، در رشته‌های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات فعالیت می‌کند. این دانشگاه بیش از ۲۰ برنده جایزه نوبل را به دنیا تحویل داده است که آلبرت انیشتین هم در شمار آنها قرار دارد. حدود ۳۵ درصد از دانشجویانی که در دانشگاه فنی زوریخ تحصیل می‌کنند از سایر کشورها آمده‌اند. به طور کلی روابط دانشگاه ETH با سایر دانشگاه برای تبادل مسائل علمی خیلی قوی است.

۵. دانشگاه UCL لندن

UCL اولین دانشگاهی بود که در لندن بنا شد و ضمنا اولین دانشگاهی بود که فارغ از دین و مذهب افراد آنها را پذیرش می‌کرد و در واقع نوعی دانشگاه سکولار به حساب می‌آمد. از ژانویه ۲۰۰۶ تا کنون نیز به عضویت تیم دانشگاه‌های محقق اروپایی درآمده است و یکی از ۵ عضو بریتانیایی این لیگ یا تیم است. سایر اعضا شامل: کمبریج، ادینبورگ، آکسفورد و کالج سلطنتی انگلستان هستند. این دانشگاه‌ها در رتبه‌بندی‌های مختلف و معتبر جهانی دارای جایگاه خوبی هستند و از بهترین دانشگاه های اروپا به شمار می‌روند.

شما با استفاده از خدمات ویزا کارت می‌توانید کلیه پرداخت‌ها یا رزرو آنلاین هتل‌ها و پرداخت هزینه‌ سفارت را به آسانی انجام دهید. یکی از راه های دیگر جهت پرداخت هزینه های شما کارت اعتباری مستر کارت است.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

بیست − یک =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :