خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

بهترین دانشگاه های روانشناسی دنیا در سال 2018

بهترین دانشگاه های روانشناسی دنیا استنفورد

دانشکده روانشناسی دانشگاه استنفورد یکی از اولین دپارتمان‌هایی است که در این دانشگاه پایه‌گذاری شده است. تحصیل در این رشته در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مقدور است. تمرکز اصلی استنفورد در تمام مقاطع، روی پژوهش و فعالیت‌های تحقیقاتی است. دپارتمان روانشناسی استنفورد به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های روانشناسی دنیا دارای ۵ گروه کلی در ۵ حوزه مختلف است. این حوزه‌ها شامل: علوم کاربردی، عصب‌شناسی، روانشناسی شناختی، روانشناسی رشد و روانشناسی اجتماعی می‌شود.

رابطه دانشکده روانشناسی استنفورد با سایر دانشکده‌ها نظیر: زیست‌شناسی، حقوق، داروسازی و کسب‌وکار نیز بسیار خوب است و همکاری‌های زیادی بین آنها صورت می‌گیرد. هدف استنفورد گسترش علوم بین‌رشته‌ای است. یعنی علومی که در زمینه‌های مختلف ریشه و کاربرد دارند. از جمله پژوهش‌های شاخص این دانشگاه در زمینه‌های رفتارهای اعتیادآور، آسیب‌شناسی روانی و ریسک و رفتارهای قالبی است.

دانشگاه UCL

UCL دارای یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین دانشکده‌های روانشناسی دنیا است. بیش از ۱۲۰ پرسنل و ۱۵۰۰ دانشجو در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند. دانشگاه UCL تحت نظارت و تایید جامعه روانشناسی انگلستان است و فارغ‌ التحصیلان مجوز عضویت در این انجمن را دارا هستند. حدود ۲۰ رشته نیز در سطح کارشناسی‌ارشد ارائه می‌شود که در زمینه‌های: روانشناسی کسب‌وکار، عصب‌شناسی، تعامل انسان و ماشین هستند.

دانشگاه پرینستون

خروجی دانشگاه پرینستون در زمینه روانشناسی، یک برنده جایزه نوبل و برندگان و افراد بسیار شاخصی در زمینه‌های دیگر بوده است. تمرکز این دانشگاه در زمینه‌های عصب‌شناسی، عصب‌شناسی شناختی، روانشناسی فیزیولوژیک، روانشناسی اجتماعی، ادراک و شناخت است. تحقیقات و پژوهش‌های متعدد و گسترده دانشگاه پرینستون درباره مغز، رفتار و ذهن بسیار جالب‌توجه و مهم است. پرینستون یکی از بهترین دانشگاه های روانشناسی دنیا را دارد.

دانشگاه یِل

دانشکده روانشناسی دانشگاه یل هم زمینه‌های تدریس و پژوهش را به ۵ عنوان کلی تقسیم‌بندی کرده است: روانشناسی بالینی، روانشناسی شناختی، روانشناسی رشد، عصب‌شناسی و روانشناسی اجتماعی/شخصیتی. دانشجویان و کارکنان دانشگاه یل به طور هفتگی در سمینارهایی با موضوعات عنوان‌شده شرکت می‌کنند. دانشکده روانشناسی یل به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های روانشناسی دنیا در تمامی سطوح: کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری فعالیت دارد. از میان فارغ‌التحصیلان کارشناسی‌ارشد تنها ۱۵ درصد در مقطع دکتری پذیرش می‌شوند. دانشگاه یل دارای قدمتی بیش از ۳۰۰ سال است و رشته جدیدی در آن ارائه می‌شود موسوم به روانشناسی و زندگی خوب. این رشته متقاضیان بسیار زیادی دارد در حدود ۱۱۵۰ دانشجو برای شرکت در این دوره آموزشی ثبت‌نام کرده‌اند. موضوع این رشته تغییر عادت‌ها برای دستیابی به تفکر مثبت است.

بهترین دانشگاه های روانشناسی - دانشگاه یل

دانشگاه هاروارد

دانشگاه هاروارد هم یکی از بهترین دانشگاه های روانشناسی دنیا است. این دانشگاه از سال‌های ۱۸۰۰ میلادی تا کنون مشغول به فعالیت بوده است. فیلسوف و روانشناس بزرگ، ویلیام جیمز برای نخستین بار روانشناسی را به عنوان زمینه‌ای جدید و جدا از فلسفه معرفی کرد. ناتالی پورتمن، هنرپیشه زیبا و موفق هالیوود نیز در سال ۲۰۰۳ از دانشکده روانشناسی دانشگاه هاروارد فارغ‌التحصیل شده است. زمینه‌های روانشناسی که در دانشکده روانشناسی دانشگاه هاروارد مورد بررسی قرار می‌گیرد از این قرار است: شناخت، مغز و رفتار، روانشناسی رشد، روانشناسی اجتماعی و علوم بالینی.

دانشگاه دوک

روانشناسی یکی از رشته‌های پرطرفدار دانشگاه دوک است. هدف اصلی دانشگاه دوک، تربیت دانشجویانی است که در زمینه پژوهش و تحقیقات بسیار خبره هستند. به همین خاطر برنامه‌های کارآموزی بسیاری برگزار می‌کند و دانشجویان را برای ورود به حیطه‌های عملی و تحقیقاتی آماده می‌سازد. زمینه‌های روانشناسی که در این دانشگاه تدریس می‌شود از این قرار است: روانشناسی بالینی، شناخت و عصب‌شناسی شناختی، روانشناسی رشد، روانشناسی و نظام‌های اجتماعی.

تحصیل در رشته روانشناسی از جمله انتخاب‌های بسیار مناسبی است که علاقه‌مندان به تحصیل در رشته‌های علوم انسانی پیش روی خود دارند. بهترین دانشگاه‌های جهان هم سهم بسیار مهمی در پیشبرد اهداف و پژوهش‌های علم روانشناسی ایفا می‌کنند. بسیاری از دستاوردهای جهان در این حوزه که به بهبود روان آدمی کمک می‌کند در آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه‌ها به نتیجه رسیده است.

بهترین دانشگاه های روانشناسی - دانشگاه دوک

مجموعه پرداخت می‌تواند در تمامی مراحل از پرداخت‌های آنلاین دانشجویی گرفته تا پرداخت هزینه سفارت همراه شما باشد.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

5 × 2 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :