خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

بهترین سرویس‌های انتقال پول بین‌المللی

گاهی اوقات شما باید برای شخصی (یا خودتان) به‌ سرعت پول واریز کنید. در این مواقع، یک راه آسان برای انجام این کار از طریق یک شرکت انتقال پول بین‌المللی است. فرض کنید که از ایران بخواهید برای شخصی یا حساب خودتان در خارج از کشور پول واریز کنید. با وجود تحریم ها باید از چه راهکاری استفاده کرد؟ در ادامه این مقاله روش هایی که از طریق آن میتوانید نسبت به انتقال پول بین المللی اقدام کنید شرح داده می شود و شما در ایران میتوانید خدمات انتقال پول و یا خرید کارت اعتباری مستر کارت و یا ویزا کارت را از شرکت های ارائه دهنده این خدمات نظیر پرداخت دریافت نمایید.

انتقال پول بین‌المللی

در اینجا برخی از شرکت‌های شناخته‌ شده با شبکه‌های گسترده‌ای برای پاسخگویی به نیازهای بیشتر در زمینه انتقال پول بین‌المللی معرفی می‌شوند.

Western union

در سال ۱۸۵۱ به‌ عنوان شرکت چاپ تلگراف نیویورک و می سی سی پی را تأسیس کرد و در حال حاضر بیش از ۵۰۰.۰۰۰ مکان عامل در سراسر جهان دارد. مقر شرکت وسترن یونیون هم اکنون در مریدین، کلرادو ایالات متحده آمریکا است. خدمات ارائه‌ شده توسط این شرکت شامل انتقال پول، پرداخت صورتحساب، کارت‌های پیش‌ پرداخت و… است. حداکثر تا روزی 7000 دلار امریکا را میتوانید با وسترن یونیون انتقال دهید. شما می‌توانید با صرف چندین دقیقه یا از طریق اقتصادی ترسه روزه، انتقال پول بین‌المللی را ارسال کنید. هرچه به‌ سرعت بیشتری نیاز داشته باشید باید پول بیشتری پرداخت کنید.

پی پال

انتقال پول بین‌المللی

پی پال در سال 1998 توسط پیتر تیل (Peter Theil) و مکس لوچین (Max Levchin) ایجاد شد و نهایتاً در سال ۲۰۰۲ به شرکت (eBay EBAY) تبدیل شد. امروزه بیشتر خدمات در ebay فراتر از خرید است. شما می‌توانید در اغلب موارد پول خود را به دوستان و خانواده انتقال دهید و یا برای خرید با کارت اعتباری خود پرداخت کنید. اگرچه PayPal به عنوان یک پردازنده پرداخت بیش از سرویس انتقال عمل می‌کند، خدمات آن با شرکت‌های انتقال پول بین‌المللی دیگر رقابت می‌کند.

مزایای عملکرد حساب پی پال در ایران

  • از آنجایی که پی یال در ایران به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد، نه تنها افراد بسیاری با آن اشنا هستند بلکه از دیدگاه آن ها پی پال بسیار قابل اعتماد می باشد.
  • کار با حساب پی پال بسیار ساده و آسان است، چرا که تنها با استفاده از یک ایمیل آدرس می توان از آن استفاده کرد.
  • با استفاده از حساب پی پال اطلاعات مربوط به کارت اعتباری از دید سایرین پنهان باقی می ماند.

Wall mart

شما می‌توانید با Wal-Mart پول را از هر مکانی منتقل کنید. می‌توانید پول را از یک والمارت به مبلغ ۴.۵۰ دلار در مدت‌ زمان کمتر از ۱۰ دقیقه بفرستید. Wal-Mart با Ria و MoneyGram برای انتقال فروشگاه به فروشگاه شراکت دارد. شما همچنین می‌توانید پول به هر یک از ۳۳۶.۰۰۰ مکان MoneyGram در مدت ۱۰ دقیقه به مبلغ ۴.۷۵ دلار بفرستید. به‌ سادگی به هر یک از سرویس‌های خدمات مشتری Wal-Mart بروید و یا به‌ صورت آنلاین در walmart.moneygram.com انتقال دهید.

Ria

انتقال پول بین‌المللی

این شرکت کار خود را در نیویورک در سال ۱۹۸۷ آغاز کرد تا مهاجران پول خود را به کشورهایشان ارسال کنند. در حال حاضر Ria دارای بیش از ۲۴۰.۰۰۰ مکان در ۱۳۰ کشور است و همچنین توانایی انتقال پول بین‌المللی به صورت آنلاین نیز وجود دارد. شما می‌توانید تا ۲.۹۹۹ دلار در روز به‌ صورت آنلاین و تا ۹۹۹ دلار از هر فروشگاه آن ارسال کنید. زمان انتقال یک روز یا دو ساعت، به هر بانک هندی است. ریا یک شرکت تابعه متعلق به شبکه جهانی یورونت است.

Moneygram

انتقال پول بین‌المللی

در سال ۱۹۴۰ در دالاس تگزاس تأسیس شد. این شرکت دارای بیش از ۳۲۰.۰۰۰ مکان در ۲۰۰ کشور است. مانند ریا، شما می‌توانید تا ۲.۹۹۹ دلار در روز به‌ صورت آنلاین ارسال کنید؛ زمان انتقال یک‌ روزه است مگر اینکه مشتری برای انتقال سریع‌تر، از خدمات انتقال ۱۰ دقیقه‌ای MoneyGram، پرداخت کند.

با استفاده از شرکت‌های انتقال می‌توانید در شرایط اضطراری به دیگران یا خودتان پول منتقل کنید. نرخ انتقال ممکن است به‌ عنوان استفاده از گزینه‌های دیگر مطلوب نباشد و برخی از هزینه‌ها می‌تواند بسیار بالا باشد. قبل از انجام انتقال، هزینه‌ها و نرخ ارز را تشخیص دهید و با دیگران مقایسه کنید. این شرکت‌ها همیشه این اطلاعات را آسان نمی‌یابند، زیرا این امر به عوامل بسیاری بستگی دارد، اما هر یک برآوردکننده هزینه دارد.

شرکت پرداخت یکی از مجموعه‌های قوی در حوزه ارائه خدمات مالی بین‌ المللی است که در زمینه افتتاح حساب‌هایی نظیر حساب پی‌ پال، وب‌مانی،افتتاح حساب بانکی بین‌المللی و… به شما خدمات ارزنده‌ای اعطا می‌کند. با پشتیبانی ما جهت دریافت اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

20 + یازده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :