خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

بهترین کارت‌های اعتباری برای مهاجران چیست

بهترین کارت اعتباری برای مهاجران

کارت‌های اعتباری بی‌شک یکی از بهترین ابزارهای مالی برایا نجام تراکنش‌های گوناگون در جهان است. کارت های اعتباری مهاجران هم به آنها کمک شایانی می‌کند تا در انجام امور مختلف مالی خود با محدودیت‌هایی که در کشوری غریب مواجه هستند، کنار بیایند.

اما هر کارت اعتباری نمی‌تواند خدمات درجه یکی به مهاجران ارائه کند. به همین خاطر لازم است تا قبل از هر اقدامی، مهاجران از خود درباره کارت اعتباری مناسب، سوالاتی بپرسیند. مثلا اینکه بهترین کارت های اعتباری مهاجران با خدمات متعدد در خارج از کشور چیست؟ آیا کارت اعتباری در همه کشورها قابلیت استفاده دارد؟ کارمزد عملیات مالی با کارت چیست و… .

آیا کارت های اعتباری مهاجران در کشورهای مختلف پذیرفته میشود؟

پذیرش کارت های اعتباری مهاجران به کشورهایی بستگی دارد که به آن سفر و مهاجرت می‌کنند. مثلا در بسیاری از کشورهای در حال توسعه بیشتر از پول نقد استفاده می‌شود و استفاده از کارت اعتباری و دبیت کارت چندان معنایی ندارد.

حتی در کشورهای توسعه‌یافته هم بعضی از فروشگاه‌ها سیاست دریافت پول نقد دارند. پس وقتی قرار است به کشوری دیگر مهاجرت کنید حتما باید نسبت به شیوه پرداخت آشنایی داشته باشید و ببینید که آیا استفاده از خودپرداز، کارت اعتباری، دبیت کارت و… مجاز است؟ کارت‌های بین‌المللی در مقصدتان پذیرفته می‌شود؟

تحقیق کردن درباره مقصدی که به آن مهاجرت می‌کنید بسیار مهم است. گاهی‌اوقات، نرخ کارمزدی که در هر عملیات بانکی یا استفاده از خودپرداز از حسابتان برداشته می‌شود، زیاد است که استفاده از کارت اعتباری چندان به صرفه و جالب توجه نخواهد بود.

کارت های اعتباری مهاجران

بهترین کارت‌های اعتباری برای مهاجران چیست؟

انتخاب بهترین کارت اعتباری تا حد زیادی وابسته به نیازهایی است که دارید. موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، میزان کارمزدی است که در هر تراکنش از حسابتان کسر می‌شود. برای اینکه به خارج از کشور بروید باید ابتدا شماره پین‌کارت را از بانک دریافت کنید و بعد خروج خود از کشور به جایی دیگر را هم به بانک اطلاع‌رسانی کنید.

برای فعال شدن خدمات بانکی در کشوری دیگر، حتما قبل از خروج باید بانک را در جریان بگذارید. یکی از موضوعات دیگری که باید حتما در نظر داشته باشید، شیوه استفاده از کارت اعتباری است.

در بیشتر کشورهای اروپایی برای بالا بردن ضریب امنیت استفاده از کارت‌های اعتباری به جای کشیدن به دستگاه پُوز از طریق قرار دادن کارت در دستگاه از آن پول دریافت می‌شود. لازمه چنین شیوه استفاده‌ای، داشتن تراشه‌های الکترونیکی خاص در کارت اعتباری و دبیت کارت است.

در صورتی که کارت‌تان به چنین تراشه‌ای مجهز نباشد برای خرید دچار مشکلاتی می‌شوید. پس بهتر است که قبل از سفر و مهاجرت، حواستان به این موضوع هم باشد.

کارت های اعتباری مهاجران

پیشنهاد به مهاجران در زمینه کارت اعتباری چیست؟

بهتر است که به عنوان یک مهاجر چند کارت اعتباری مطلوب را تهیه کنید و با خود در کشور مقصد همراه داشته باشید. در این صورت، اگر احتمالا به مشکلی برخوردید باز هم کارتی دیگر برای رفع نیاز خود در اختیار خواهید داشت. تحقیق درباره خودپردازها، شیوه استفاده از کارت، میزان کارمزد در انجام هر تراکنش بانکی و سوالاتی از این دست هم مانع از بروز مشکلات گوناگون در مهاجرت می‌شود.

کارت های اعتباری مهاجران

شرکت پرداخت یکی از مجموعه‌های قوی در حوزه ارائه خدمات مالی بین‌المللی است که در زمینه افتتاح حساب‌هایی نظیر حساب پی‌پال، وب‌مانی،افتتاح حساب بانکی بین‌المللی و… به شما خدمات ارزنده‌ای اعطا می‌کند. اگر در زمینه‌های اقتصادی مختلف دارای فعالیت‌های بین‌المللی گسترده‌ای هستید، و یا به کارت اعتباری مستر کارت نیاز دارید می‌توانید از خدمات پرداخت در این زمینه بهره ببرید.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

یازده + سیزده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :