جدیدترین مطالب
با توجه به پر رونق شدن بازار مهاجرت، ترکیه نیز به یکی از مقاصد...
عوامل متعددی در آماده بودن برای حضور در آزمون آیلتس و تافل تاثیر دارد....
بانکداری بین المللی به هر نوع عملیات بانکی که در مرزهای بین المللی صورت...
دلیل اصلی تقاضای بالای مهاجرت به کشور کانادا مهمان پذیری مردم و دولت کشور...

بیت کوین بیشتر از یک پول

هدف از ایجاد بیت کوین

بیت کوین یک سیستم پرداخت الکترونیکی و پول دیجیتال است که هیچ ارگان یا موسسه ایی آن را کنترل نمی کند، بلکه کنترل سیستم به دست خود کاربران و از طریق فرایندی به نام بلاک چین انجام می پذیرد. بلاک چین سیستمی است که اطلاعات، دارایی ها و معاملات روی آن ثبت می شوند در حقیقت مانند یک دفتر اسناد عمومی است که در آن مشخص می شود هر شخص چه مقدار دارائی دارد و چه معاملاتی را تا بحال انجام داده است.

آیا بیت کوین آینده ارز واحد جهانی است؟

بیت کوین یا پول مجازی، یک شبکه پرداخت و ذخیره سازی امن و غیر متمرکز پول بر روی اینترنت است که برای نخستین بار در قالب یک ایمیل  رمزنگاری شده به عنوان سیستم پرداخت الکتریکی در نظر آزمایی ها منتشر شد که افراد می توانند از آن، جهت ارسال یا دریافت پول به حساب دیگران استفاده کنند.

در بسیاری جهات این ارز همانند شبکه های پرداخت مانند پی پال است، اما هیچ کس مالک یا کنترل کننده شبکه این ارز نیست زیرا یک ساختار فرد به فرد دارد که با صدها کامپیوتر در سرتا سر اینترنت با هم برای پردازش پرداخت های بیت کوین کار می کنند. چیزی که این ارز دیجیتال را خاص می کند این است که این ارز پول یا ارز مخصوص به خودش را دارد.

خصوصیت بیت کوین نسبت به سایر پول های دیجیتال غیر متمرکز بودن آن است. بدین معنی که بیت کوین توسط ارگان خاصی مانند یک بانک یا یک موسسه مالی کنترل نمی شود، بلکه به صورت کدهای دیجیتال بین کاربران جابجا می شود.

هدف از ایجاد این ارز دیجیتال نقل و انتقال مالی بدون وجود هر گونه واسطه گری های مالی و ایجاد قدرت گردش مالی، توسط مردم است.

نوشتن دیدگاه

18 − هفت =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :