خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

بیت کوین یا اتریوم کدام بهتر است

بیت کوین و اتریوم

خرید و فروش و معاملات ارزهای رمزنگاری شده روز به روز در حال گسترش است و خیلی ها بین خرید ارزهای دیجیتال بیت کوین یا اتریوم دچار شک و تردید شده اند و در واقع نمی دانند کدام یک از این ارزهای دیجیتالی نسبت به دیگری برتری دارند. هرچند اکوسیستم هر دو یکی می باشد اما قطعاً برخی از ویژگی های آنها را می توان به عنوان ملاک تصمیم گیری های خرید و فروش بیت کوین یا اتریوم مد نظر قرار داد.

بیت کوین و اتریوم دو ارز دیجیتال هستند که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. بیت کوین یک پول رمزگذاری شده است، پولی جهانی که به افراد اجازه می دهد بدون واسطه مالک پولشان باشند، بیت کوین می تواند یک ثبات مالی برای افرادی باشد که در کشورهایی که با اقتصاد بی ثباتی روبرو هستند، یک سرمایه گذاری امن محسوب شود. با استفاده از بیت کوین می توانید نقل و انتقالات مالی خود را انجام دهید، امکان خرید بیت کوین برای سرمایه گذاری نیز وجود دارد حتی برخی افراد به بیت کوین به عنوان روشی برای حفظ ارزش سرمایه خود نگاه می کنند.

از تولد اتریوم مدت زیادی نمی گذرد که در همین مدت کوتاه رشد بسیار مناسبی داشته گرچه در تمام دنیا بیت کوین بسیار شناخته شده تر و مطمئن تر از اتریوم محسوب می گردد اما چه چیز بیت کوین را رقیبی برای اتریوم قرار داده. اتریوم یک توکن به شمار می آید، هر چیزی که بیت کوین برای پول انجام می دهد اتریوم برای قراردادها به انجام می رساند، اتریوم قابلیت ایجاد قراردادهای هوشمند را دارد که می توانند به هوشمند سازی هر چه بیشتر ارتباطات و دستگاه ها کمک کنند. با استفاده از قراردادهای هوشمند می توان با فناوری غیرمتمرکز بلاک چین، فرایند های هوشمند را اجرا کرد، مثلاً بعید نیست در سال های آینده با استفاده از قراردادهای هوشمند شاهد خودروهای بدون راننده در سطح شهر باشیم. از آنجا که اتریوم یک پلتفرم نسبتاً جدید در ارزهای دیجیتالی است سکه های بسیار بیشتری را در دسترس دارد، بیت کوین با اینکه شناخته شده تر و قدیمی تر از اتریوم است اما قریب به 21 ملیون سکه در بر دارد.

ارز دیجیتالی اتریوم تنها چند سال است که شاهد افزایش ارزش بوده است، ارزش این کریپتوکارنسی روز به روز در حال افزایش بوده و بازار های خرید و فروش آن پیشترفت قابل توجهی را داشته، اتریوم طی سال گذشته افزایش قابل توجهی پیدا کرده است، لازم به ذکر است اتریوم در حال حاضر به اندازه بیت کوین محبوب نیست و پیش بینی می شود با گذشت زمان و ساخته شدن تعداد بیشتری اپلیکیشن که از اتر استفاده می کنند ارزش اتریوم نیز بیش از پیش احساس خواهد شد. سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتالی به خصوص بیت کوین یا اتریوم نیازمند داشتن کمی دانش و تجربه در ارتباط با دنیای تجارت الکترونیک است چرا که یک اشتباه در انتخاب سایت کیف پول، سایت خرید و …. می تواند تمام سرمایه شما را به باد دهد پس توصیه می شود قبل از سرمایه گذاری تماماً ارز مورد نظر خود را شناخته و بعد تصمیم گیری نمائید.
آیا بهتر است پس انداز خود را بر روی بیت کوین که ارزی جا افتاده و با سابقه است یا روی اتریوم که کم سابقه ولی هوشمند است سرمایه گذاری کنید. انتخاب با شماست.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

پنج − 2 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :