خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

 تاثیر بلاک چین در بیزینس و کسب و کار

بلاک چین در بیزینس

در روند کاری شرکت ها، مجموعه هایی بوده اند که شکست خوردند، برخی موفق شده اند و برخی با شیوه های قدیمی مدرن ادامه میدهند. بلاک چین در این میان چه تاثیری خواهد داشت؟ مفهوم اصلی بلاک چین چیست ؟ در این مقاله به بررسی تاثیر بلاک چین در بیزینس و کسب و کارهای مختلف می پردازیم.

تاثیر بلاک چین بر روزنامه و نشریات

در سال 2009 روزنامه Rocky Mountain در دنور پس از گذشت دو ماه از 150 سالگی خود برای همیشه درهای نشریه خود را بست. زیرا خریداری برای مقالات خود پیدا نمی کرد. سه ماه پس از این واقعه روزنامه آریزونا، دچار سرنوشت مشابه شدند. در سالهای 2000 تا 2014 درآمد تبلیغات روزنامه های چاپی حدود 20 میلیارد دلار کاهش یافت.

پس از این وقایع بسیاری از نشریات تصمیم به ادامه روندی آنلاین گرفتند. در سال ۲۰۱۶، روزنامه‌ مستقل یکی از بزرگ‌ترین روزنامه‌های انگلیس شروع به ادامه کار طی روندی آنلاین کرد. مدیریت متوجه شد که آینده رسانه‌های خبری در رسانه‌های دیجیتال قرار دارد و بر این اساس عمل می‌کند‌.

بلاک چین در بیزینس تغییر ارتباطات تلفنی

تغییر روند کسب و کار در صنایع مشابه دیگر نیز دیده می شود. گوشی‌های هوشمند نمونه‌ی خوبی از صنعت هستند که در چند سال گذشته تغییر کردند‌. اکثر ما بلک بری را به خاطر داریم اما بیشترمان یکی از آن را هم نداریم‌. سهم بلک بری از بازار هوشمند در سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۶ کاهش یافته است و در حال کنار گذاشتن شرکت با سهم صفر درصد است. اشتباه اصلی این شرکت در حفظ صفحه کلید و نداشتن صفحه نمایش لمسی کامل بود.

در حال حاضر‌، پیشرفت‌‌های تکنولوژی مختلف به نحوی مشابه در بازار تاثیر می‌گذارند. این جنبش‌ها شرکت‌ها را به یک نوع پیش‌بینی می‌کنند آن‌ها می‌توانند هم چنان ادامه دهند و یا با گذشت زمان تغییر کنند‌.

بلاک چین در بیزینس

بلاک چین در بیزینس یک تغییر جدید

بلاک چین یکی از فناوری‌هایی است که به سرعت در حال تغییر نحوه عملکرد ما در سطوح مختلف است. در چهار ماه اول سال ۲۰۱۸ بودجه بیشتری نسبت به کل سال ۲۰۱۷  به شرکت های ICOs افزوده شد. بلاک چین در حال جداشدن از غول های مالی مانند JP Morgan، از طریق شرکت‌های حمل و نقل معروف مانند MAERSK‌، به تمام کشور‌های عضو مانند استونی، با یک دلیل مناسب است. بسیاری از غول‌های صنعتی، شرکت‌های فناوری و سرمایه گذاران به دنبال بلاک چین می‌گردند و تلاش می کنند راه‌هایی برای ترکیب آن در سازمان‌های کسب و کار خود پیدا کنند.

بلاک چین در بیزینس و اینترنت 3.0

به دلیل تقاضای بالا برای تکنولوژی‌، پروژه‌های متعدد نظیر Fusion و Ark و COMIT قصد مرتبط کردن چندین شبکه‌ی بلاک چین و ایجاد یک فضای مرتبط تر را دارند‌، چیزی که عده ی زیادی آن را اینترنت 3.0 می نامند‌. اگر موفقیت آمیز باشد‌، می‌تواند تغییر قابل توجهی در دنیای دیجیتال وارد کند و ما را به سمت عصر تازه‌ای از ارتباطات حرکت دهد‌.

بلاک چین در بیزینس

یک صنعتی که واقعا می‌تواند از نیرو‌های پیوستن با بلاک چین بهره‌مند شود‌، اینترنت است‌. بلاک چین در حوزه امنیت‌، به اشتراک گذاری داده‌ها‌، تمرکز زدایی و غیره‌، پروژه‌های IoT را به عنوان یک مزیت کامل ارائه می‌دهد. هماهنگ شدن با بلاک چین به این معنی است که شرکت‌های IoT می‌توانند بخشی از این جنبش بزرگ بعدی باشند‌. اما تاکنون‌، پروژه‌هایی که قابلیت تعامل بین این دو را فراهم می‌کنند محدود هستند‌.

تلاش‌هایی برای ترکیب بلاک چین و IoT صورت گرفته است‌. بعضی پروژه‌هایی مانند IOTA تلاش می‌کنند تا این دو را کنار هم بگذارند اما برخی مسائل آن‌ها را عقب نگه داشته است‌. سخت افزار یکی از مهم‌ترین نکاتی است که این پروژه‌ها را عقب نگه داشته است‌. تکنولوژی بلاک چین در شکل فعلی آن‌، نیاز به انرژی زیادی برای اجرا دارد و به لطف مکانیسم کنونی از معاملات امن استفاده می‌کند و به نگه داشتن سربرک توزیع شده ادامه می‌دهد‌.

این درخواست‌های انرژی بالا‌، نیاز به سخت افزار اضافی را در هنگام استفاده از فناوری به دستگاه های IoT ایجاد می‌کند. این امر روند را گران‌تر می‌کند و از حافظه‌ی دستگاه و حتی ظرفیت محاسبات استفاده می‌کند‌. به همین دلیل است که یک پروژه به نام IOTW با استفاده از یک رویکرد متفاوت به این مسئله رسیدگی می‌کند‌. این پروژه از بلاک چین منحصر به فرد خود همراه با رویکرد نوآورانه برای استخراج معادن استفاده می‌کند تا در مسائل سخت افزار کار کند و پیوستگی هر دو تکنولوژی را آسان‌تر کند.

بلاک چین در بیزینس

بهبود مستمر بلاک چین در بیزینس

مهم است که شرکت ها به جای یافتن راحتی در آنچه که قبلا می‌دانند‌، به طور مداوم بهبود پیدا کنند‌. نوآوری تمایل به کمک هرکسی که آن را قبول کند دارد درحالی‌که برای کسانی که آن را قبول نمی‌کنند اینطور نیست. طیف گسترده ای از قرصت‌ها وجود دارد که شرکت‌های مختلف می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند‌. فرایند‌ها باید به طور مداوم بررسی شوند و فناوری‌های جدید باید جدی گرفته شوند‌. بلاک چین توانایی در هم گسیختن همه چیز را دارد‌، همانطور که اینترنت در دهه ۹۰ این قابلیت را داشت‌.

بلاک چین در بیزینس

شرکت پرداخت یکی از مجموعه‌های قوی در حوزه ارائه خدمات مالی بین‌المللی است که در زمینه افتتاح حساب‌هایی نظیر حساب پی‌پال ، و یا خرید مستر کارت فیزیکی و یا مستر کارت مجازی و تهیه کارت اعتباری مستر کارت به شما خدمات ارزنده‌ای اعطا می‌کند. اگر در زمینه‌های اقتصادی مختلف دارای فعالیت‌های بین‌المللی گسترده‌ای هستید، می‌توانید از خدمات پرداخت در این زمینه بهره ببرید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

1 × سه =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :