خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

تحصیل در چین

تحصیل در چین

همانطور که بسیاری از آمارهای رسمی نشان می دهد تحصیل در چین یکی از اولویت های دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل در این کشور است زیرا هر دانشجو و یا متقاضی در خارج دلایل خاص خود را برای ادامه تحصیل در چین دارد. مهم ترین دلایلی که موجب می شود اکثر متقاضیان تحصیل در خارج از کشور چین را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کنند مواردی همچون موارد زیر می باشد.

بسیاری از دانشگاههای چین در لیست دانشگاههای برتر دنیا قرار گرفته اند.

تحصیل در چین در بیشتر رشته ها به زبان انگلیسی است اما با این تحصیل به زبان انگلیسی نیز در اکثر رشته ها ممکن است. به این صورت که دانشجو می تواند با گذراندن یک دوره چند ماهه به عنوان پیش نیاز به آن سطح مورد نیاز دانشگاه رسیده و سپس تحصیل خود را در دانشگاه آغاز کند. 51 دانشگاه چین جزو دانشگاههای مورد تآیید وزارت علوم ایران هستند.

تحصیل و زندگی در چین نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی مقرون به صرفه تر است دانشگاههای چین در لیست دانشگاههای ارزان برای متقاضیان تحصیل در چین می باشد.

امکان کار جهانی بسیاری از شرکت ها و کمپانی های بزرگ دنیا در کشور چین شعبه دارند و این موضوع برای بسیاری از علاقمندان تحصیل در چین که قصد کار کردن در چین را دارند بسیار حائز اهمیت است.

نظام های رتبه بندی جهانی مانند رتبه بندی QS شانگهای و دیگر رتبه بندی های معتبر دنیا هر ساله دانشگاههای مختلف سراسر جهان را براساس معیارها و شاخص های خود درجه بندی کرده اند این رتبه بندی های معتبر همواره دانشگاههای چین را جزء برترین دانشگاههای دنیا معرفی کرده اند.

دانشگاههایی همچون Zhejiang، Nanjing، Fdan در نظام های جهانی رتبه بندی دانشگاههای دنیا، همواره در راس بهترین دانشگاه های چین و دنیا قرار گرفته اند.

جهت پرداخت هزینه های مربوط به دانشگاه خود میتوانید از ویزا کارت و یا مستر کارت استفاده نمایید. وب سایت پرداخت امکان صدور مستر کارت فیزیکی و مستر کارت مجازی و مستر کارت هدیه فیزیکی به صورت آنی را برای شما فراهم کرده است تا پس از تهیه مستر کارت خود قادر به پرداخت کلیه هزینه های مربوط به شهریه و یا ویزای تحصیلی خود باشید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

هشت + نه =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :