خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

ترس هایی که شما را از رفتن به سفر خارجی منع می کند

مسافرت

5 عذری که نباید شما را از رفتن به سفر های خارجی منع کند به شرح زیر است:

امنیت

حتی اگر به اولین شهر جهان و مدرن ترین هم سفر کنید باز هم هشدارهایی در رابطه با حفظ ایمنی شنیده می شود، مردم فکر می کنند سفر به اروپای شرقی تصمیمی دیوانه وار است اما خوب است که بدانید که جنایت خشونت آمیز در امریکا 106 بار بیشتر از صربستان است.طبق توضیحات بالا آیا می توان گفت فریبکاری در صربستان زیاد است و جیب بری در بارسلون؟ خیر، به طور کامل نمی توان تایید کرد زیرا خود شما نیز در بالا رفتن درصد این ناامنی ها تاثیرگذار است اگر هوشیار و مراقب باشید می توانید با آرامش به هر نقطه ای از جهان سفر کنید.

سفر

گم شدن

شاید خنده دار به نظر برسد اما گم شدن را می توان به راحتی مدیریت کرد و شاید هم به عنوان سرگرمی به آن نگاه کرد زمانی که مسیر را گم می کنید یا از جایی دیگر سر در می اورید خونسردی خود را حفظ کنید زیرا استرس و نگرانی خیلی زود بر شما غلبه می کند به همین دلیل نمی توانید تصمیم درستی بگیرید. اگر تمامی راهها در سفر را طبق نقشه و برنامه ریزی قبلی طی کنید نیمی از هیجان سفر از بین خواهد رفت.

شوک فرهنگی

اگر شدیداً در پی جلوگیری از شوک فرهنگی باشید باید بدانید که حتماً اتفاق خواهد افتاد. خیلی فکر خود را درگیر شوک های فرهنگی نکنید زیرا چیزی که برای شما عجیب به نظر می رسد برای مردمان آن کشور کاملاً مرسوم و عادی است اگر می خواهید اثرات منفی شوک فرهنگی را به حداقل برسانید بهتر است بیشتر تحقیق کنید. سعی کنید در مورد کشور مقصد ویدئوهایی را در یوتیوب تماشا کنید تا با فرهنگ آن کشور بیشتر آشنا شوید. بهیچ عنوان از شوک فرهنگی نترسید برای آن آماده شوید و آن را دریابید.

خرید مستر کارت فیزیکی

احساس غربت و دلتنگی

حتی زمانی که در یک کشور خارجی زندگی می کنید هم دلتنگ خانه و کشور خود هستید این حس هنگام سفر نیز با شما است. اگر می خواهید این دلتنگی نسبت به خانه خود کمتر شود در گروه فامیلی عضو شوید و فیلم و فوتبال های مربوط به کشور خود را تماشا کنید و وقایع را دنبال کنید. در این صورت زمانی که به خانه باز می گردید گویی در آنجا حضور داشته اید زیرا هیچ چیزی را از دست نداده اید افرادی هم که در قصد هستند دوست دارند با شما ارتباط برقرار کنند پس سعی کنید خود را با شرایط وقف دهید و از تمامی این روزها به خوبی استفاده کنید.

هزینه بالا

باید با این واقعیت روبرو شوید که سفر رفتن معمولاً گران تمام می شود و هزینه بر است در مقابل باید به این نکته هم توجه کنید که سفر رفتن نوعی سرمایه گذاری است سفر فقط خوردن غذاهای لذیذ، گشتن و خرید کردن نیست بلکه فرصت به دست آوردن تجربه ایی گران بهاست شاید فکر کنید که بهتر است پول سفر خود را برای خرید خانه یا ماشین سرمایه گذاری کیند اما بعد از سفر رفتن متوجه خواهید شد که تجربه های ارزشمندی به دست آورده ایید که با خرید خانه و ماشین امکان پذیر نبوده است.

برای کاهش هزینه ها می توانید مقاله هایی را که راههای صرفه جویی در هزینه های سفر و داشتن سفری ارزان را در اختیار شما می گذارند مطالعه کنید حتی می توانید به جای ماندن در هتلی لوکس و گران در هتلی معمولی یا مهمانخانه اقامت کنید اما در عوض در رستورانی خوب غذا بخورید. به راحتی می توانید با راههای کاهش هزینه یا راه های جایگزین سفری با ارزش و خاطره انگیز داشته باشید.

جهت پرداخت هزینه های مربوط به رزرو هتل خود میتوانید از ویزا کارت و یا مستر کارت استفاده نمایید. وب سایت پرداخت امکان صدور مستر کارت فیزیکی و مستر کارت مجازی و مستر کارت هدیه فیزیکی به صورت آنی را برای شما فراهم کرده است تا پس از تهیه مستر کارت خود قادر به پرداخت کلیه هزینه های مربوط به رزرو هتل و یا استفاده از کارتخوان را داشته باشید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

4 × پنج =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :