خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

ترکیه و دلایل مهم برای تحصیل در این کشور

کشور ترکیه به سرعت خود را جز کشورهای برتر برای ادامه تحصیل تبدیل کرده است. دانشگاه‌های ترکیه علاقه‌مند به جذب دانشجویان مسلط به زبان انگلیسی هستند.دانشجویانی که مسلط به زبان انگلیسی هستند با تحصیل در این کشور فرصت آشنایی با فرهنگ‌‌ جامع و تاریخ این کشور را خواهند داشت.

هزینه پایین زندگی در ترکیه

کشور ترکیه در بین کشورهای اروپایی یکی از کم‌هزینه‌ترین کشورها محسوب می‌شود. با تحصیل در ترکیه در شهرهایی همانند لندن و پاریس اما با هزینه کم‌تر زندگی خواهید کرد. می‌توانید محصولات تازه و ارگانیک را از فروشندگان محلی با قیمت مناسب و بدون این که به سوپر مارکت‌ بروید خریداری کنید. در این کشور می‌توانید برای تمام احتیاجات خود کمتر از ۷۰ دلار ماهیانه هزینه کنید.

تاریخ و فرهنگ غنی ترکیه

کشور ترکیه، مرزی میان فرهنگ غرب و شرق است، استانبول به‌عنوان بزرگ‌ترین شهر ترکیه یک دروازه بزرگ برای تجسم این ترکیب متضاد است. جامعه ترکیه پس از تاسیس امپراطوری عثمانی در سال ۱۲۹۹ رویکرد‌های چند فرهنگی را پذیرفت.

با این که حکومت دولت عثمانی ۱۰۰ سال پیش برچیده شد، اما هنوز هم مسافران شاهد ردپا و فرهنگ آن دوران هستند که آن‌ها را شگفت‌زده می‌کند. فراموش نکنید که این کشور تاریخ عظیم با قدمت بسیار دارد. افرادی که به ترکیه سفر می‌کنند، اغلب از طغیان فرهنگی که این کشور را به شرق و غرب متصل می‌کنند، متعجب می‌شوند.

فرهنگ کشور ترکیه

دانشگاه‌های کشور ترکیه دوره‌های زبان انگلیسی برای دانشجویان برگزار می‌کنند. زبان انگلیسی زبان تجاری و بین‌المللی در سراسر جهان است، برای تحصیل در این کشور نباید تسلط به زبان انگلیسی را فراموش کنند.

دانشگاه‌های بزرگ ترکیه که دارای دانشجویان بین‌المللی هستند، دوره‌هایی که به‌ طور انحصاری به زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود ارائه می‌کنند. دانشجویان می‌توانند همراه با تحصیل در این کشور شگفت‌آور و ترکیب تضاد‌ها، تحصیل کنند.

داوطلبان تحصیل در کشور ترکیه می‌توانند سه شهر استانبول (یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهرهای جهان)، آنکارا (پایتخت ترکیه) و ازمیر (یکی از شهرهای ساحلی و جذاب جهان) را برای تحصیل انتخاب کنند.

کشور ترکیه

جهت پرداخت هزینه های مربوط به رزرو هتل خود میتوانید از ویزا کارت و یا مستر کارت استفاده نمایید. وب سایت پرداخت امکان صدور مستر کارت فیزیکی و مستر کارت مجازی و مستر کارت هدیه فیزیکی به صورت آنی را برای شما فراهم کرده است تا پس از تهیه مستر کارت  و یا ویزا کارت خود قادر به پرداخت کلیه هزینه های مربوط به رزرو هتل و یا استفاده از کارتخوان را داشته باشید. همچنین میتوانید از خدمات این شرکت جهت تعیین وقت سفارت و یا پرداخت هزینه سفارت نیز استفاده کنید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

نوزده + چهار =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :