خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

تسلط بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال به ۵۵ درصد رسید

بیت کوین

اخیرا سهم بیت کوین از کل بازار به بالاترین سطح خود از دسامبر سال ۲۰۱۷ تاکنون، یعنی ۵۵ درصد رسیده است. در حال نگارش متن این خبر، سهم بیت کوین از کل بازار ۵۴٫۷۸ درصد، و حجم کل بازار ۲۰۴٫۸۶ میلیارد دلار است.

مادامی‌ که سایر توکن ها در رقابت با ارزش بیت کوین به پیروزی نائل نیامده‌اند، طی چند روز گذشته سهم بیت کوین از کل بازار تا حد قابل‌توجهی رشد پیداکرده و از ۵۱ درصد به ۵۵ درصد رسیده است.

در وضعیتی که حجم کل بازار ارز دیجیتال هنوز به زیر ۲۰۰ میلیارد دلار و به پایین‌ترین میزان خود در سال جاری یعنی ۱۹۲ میلیارد دلار نیامده، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بدون داشتن حمایت در میانه مسیر، یک روند نزولی رو به پایین را به‌طرف سطح ۶۰۰۰ دلار در پیش گرفته‌اند.

میزان تسلط بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال به 55 درصد رسید !

بنا بر گزارش CCNدر تاریخ ۶ سپتامبر، عده‌ای دلیل این ریزش را تصمیم بانک سرمایه‌گذاری ۹۰ میلیارد دلاری گلدمن ساکس در آمریکا مبنی بر توقف ساخت میز معاملاتی برای بیت کوین می‌دانند، اما این عملیات تأثیری در قیمت بیت کوین نداشته است.

در این گزارش نوشته شده است:

«مشخص است که اعلام گلدمن ساکس تأثیری بر قیمت کوتاه‌مدت بیت کوین نداشته است، اما ظاهراً یک تأثیر منفی در توسعه بلندمدت حوزه ارز دیجیتال به جا خواهد گذاشت.»

ساعاتی پس از انتشار این گزارش توسط CCN، مدیر مالی گلدمن ساکس (مارتین چاوز) رسماً گزارش توقف ساخت میز معاملاتی برای بیت کوین را رد کرد و از آن به یک خبر جعلی یاد نمود. او در جریان نشست تک کرانچ گفته است:

«به نظر من یک ویژگی شگفت‌انگیز در مورد شرکت ما این است خبرگزاری‌ها زیاد درباره آن می‌نویسند. هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم یک روز این عبارت را به زبان بیاورم، اما مجبورم بگویم که این خبر جعلی بوده است.»

شایان توجه است که اگر تصمیم گلدمن ساکس منجر به کاهش قیمت بیت کوین از ۷۴۰۰ دلار به ۶۴۰۰ دلار شده باشد، پس تکذیب خبر آن نیز باید موجب برگشت آن به سطح مقاومت قبلی خود می‌شد.

بازار ارز دیجیتال، علی‌رغم تصمیم گلدمن ساکس برای تکذیب تمام گزارش‌های مذکور، یک حرکت غیرقابل‌باور را در پیش گرفته که نشان می‌دهد به خاطر فزونی عرضه بر تقاضا از آگوست قبل تا امروز فشار فروش زیادی بر روی بازار قرار داشته و بازار هم‌اکنون وارد یک sell off بزرگ شده است.

چنانچه قصد خرید کارت اعتباری مستر کارت و یا مستر کارت فیزیکی و یا مستر کارت مجازی دارید تا بتوانید به صورت مستقیم پرداخت های مربوط به خرید ارز دیجیتال را در وب سایت های مربوطه بزنید میتوانید از خدمات سایت پرداخت در این زمینه استفاده نمایید.

بیت کوین تا کجا پیش میرود؟

میزان تسلط بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال به 55 درصد رسید !

اگر بیت کوین نتواند طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت آینده از سطح مقاومت ۷۰۰۰ درصدی خود خارج بشود، و به‌طور کامل روند نزولی خود در نقطه ۷۴۰۰ دلار را reverse کند، به‌احتمال‌زیاد بیت کوین مجدداً مثل ماه‌های آپریل، ژوئن و آگوست وارد سطح حمایتی ۶۰۰۰ دلار خواهد شد.

افت پیش بینی شده قیمت بیت کوین تا سطح ۶۰۰۰ دلار، لزوماً یک اتفاق منفی نیست. چون باعث می‌شود سردمدار بازار ارز دیجیتال به کف قیمتی یعنی پایین ترین محدوده قیمتی خود رسیده و برای یک افزایش قیمت ادامه‌دار در ماه‌های آینده آماده شود.

در این میان، به دلیل حجم پایین و افزایش فعالیت تتر (USDT)، توکن ها و ارزهای دیجیتالی که ارزش کل بازار پایینی دارند احتمالاً در مقابل بیت کوین به سیر نزولی و کاهش قیمت خود ادامه خواهند داد.

منبع: ccn
No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

13 + ده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :