پرداخت هزینه سفارت ویزا انگلستان

پرداخت هزینه وقت مصاحبه ویزای انگلستان

با توجه به بازگشایی دوباره سفارت انگلیس در تهران، علاوه بر کشورهایی مانند دبی و ترکیه که قبلاً برای اخذ ویزا اقدام می کردید می توانید تهران را هم به عنوان محل مصاحبه خود انتخاب نمائید.

پرداخت هزینه وقت مصاحبه ویزای انگللیس

اولین مرحله برای اخذ ویزای انگلستان تعیین وقت مصاحبه و حضور در یکی از مراکز صدور ویزا جهت مصاحبه می باشد، به همین جهت متقاضیان می توانند از طریق وب سایت visa4uk بصورت آنلاین جهت وقت سفارت خود اقدام نمایند. علاوه بر این میتوانید با استفاده از سیستم visa4uk برای یکی از مراکز vac هزینه درخواست خود را پرداخت نمایید.

قبل از هر کاری ابتدا باید در سایت رسمی ویزای انگلستان ثبت نام کنید و تمامی موارد و فیلد های مورد نظر را پر نمائید. این مرحله مهمترین قسمت می باشد که در صورت کامل نبودن امکان اخذ وقت سفارت امکان پذیر نمی باشد پس به دقت این مراحل را انجام دهید:

باز کردن اکانت کاربری با آدرس ایمیل فعال، که همیشه بتوانید آن را چک کنید زیرا نتیجه به این آدرس ایمیل می گردد. شما حتماً باید نوع ویزا را مشخص نمائید زیرا جزء یکی از مهم ترین قسمت ها در اخذ ویزا می باشد، مرحله بعد تکمیل کامل اطلاعات شخصی فرد می باشد که آدرس پستی محل اقامت در انگلستان، و زمان و تاریخ دقیق سفر می باشد که باید ثبت گردد، مرحله بعد امضای الکترونیکی مسافر که به معنی تآیید اطلاعات ثبت شده است می باشد، و در آخر اخذ وقت سفارت انگلیس و پرداخت هزینه وقت سفارت است که به دو روش امکان پذیرمی باشد:

روش اول خرید ویزا کارت و خرید مستر کارت با استفاده از “پرداخت”
روش دوم از طریق خدمات “پرداخت”
در مرحله آخر هم رجیستر نمودن اطلاعات برای بازگشت پاسپورت مسافر الزامی میباشد. اگر برای هزینه سفارت انگلیس خود مشکل دارید “پرداخت” می تواند به شما کمک کند تا هزینه سفارت انگلیس را پرداخت نمائید.

Summary
پرداخت هزینه وقت مصاحبه ویزای انگلستان
Article Name
پرداخت هزینه وقت مصاحبه ویزای انگلستان
Description
پرداخت هزینه وقت مصاحبه ویزای انگلستان با توجه به بازگشایی سفارت انگلیس د تهران، اولین مرحله برای اخذ ویزای انگلستان تعیین وقت مصاحبه است
Author
Publisher Name
پرداخت
Publisher Logo
استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :