خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
مستر کارت های هند
مسترکارت به بانک ها یک تاریخ “مشخص” پیشنهاد کرده است که در آن می...
پرداخت با پی پال در آمازون
Amazon.com یا همان آمازون که در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس راه‌اندازی شد، در ابتدا...
مستر کارت litepos
MYPINPAD، رهبر جهانی در پذیرش پرداخت و راه حل های تأیید هویت مشتری، خوشحال...
پرداخت خرد پی پال
کارمزد تراکنش دیگر به بخش عادی از زندگی خریداران از eBay تبدیل شده است...

تلگرام هم ارز دیجیتال عرضه می کند

گرام پول رمزنگاری شده تلگرام

گزارش های منتشر شده حاکی است که پیام رسان تلگرام نیز به دنبال توسعه پلتفرم بلاک چین و عرضه پول رمزنگاری شده اختصاصی به نام “گرام” است.

بنابر گزارش های موجود نام پول رمزنگاری شده تلگرام ، گرام Gram خواهد بود و حتی پلتفرم توسعه یافته امکان استفاده از آن را در سایر اپلیکیشن های پیام رسان فراهم خواهد کرد. همچنین یک کیف پول الکترونیکی بسیار کم حجم نیز در کنار آن در اختیار کاربران قرار می گیرد تا از این رو کسانی که در پی استفاده از این پول رمزنگاری شده هستند نیازی به دانلود کردن کل بلاک چین نداشته باشند.

تلگرام را باید یکی از سرویس های پیام رسانی خواند که به دلیل داشتن ویژگی رمزنگاری قوی به رقبایی نظیر واتساب تاخته و محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان در ایران است. بر اساس شنیده ها تلگرام در نظر دارد تا فناوری بلاک چین اختصاصی خود را راه اندازی کرده و از این رو ارز رمزنگاری اختصاصی خود را نیز در اختیار علاقمندان قرار دهد.

اطلاعات موجود نشان می دهد که پلتفرم بلاک چین تلگرام با عنوان The Open Network یا به اختصار TON شناخته شده و فناوری آن برگرفته از بلاک چین مورد استفاده در بیت کوین با بهبودهایی است که مهندسان تلگرام روی آن اعمال خواهند کرد.

پول رمزنگاری شده توسط تلگرام

آنتون روزنبرگ، یکی از مهندسین پیشین تلگرام است که اطلاعاتی را در این رابطه ارائه کرده است. روزنبرگ با انتشار پستی در تلگرام یک ویدیو را نیز به انتشار گذاشته که در کنار ارائه ی آماری در رابطه با میزان کاربران تلگرام و گستردگی استفاده از این پیام رسان، اطلاعاتی را نیز در رابطه با راه اندازی این پلتفرم اختصاصی ارائه کرده است.

یکی از قابلیت های بسیار جالب ارز رمزنگاری تلگرام ایجاد امکانی برای ارسال از طریق این پیام رسان بین کاربران خواهد بود. همانطور که می دانید این روزها بسیاری از کمپانی های بزرگ حوزه فناوری امکان ارسال پول از طریق اپلیکیشن های پیام رسان خود را فراهم آورده اند حال آنکه این موضوع توسط تلگرام با استفاده از پول رمزنگاری شده ممکن خواهد شد.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

شانزده + 7 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :