پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت

خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت

یکی از سریع ترین و بهترین روش‌های پرداخت در دنیا، خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت است. امروزه استفاده از کارت‌های اعتباری تقریبا در تمام نقاط دنیا مقدور بوده و در موارد مختلف از جمله  پرداخت هزینه رستوران، رزرو هتل تا دریافت پول توسط خودپردازها به کار گرفته می شوند. یکی دیگر از مهم‌ترین کاربردهای کارت‌های اعتباری امکان انجام پرداخت، توسط آنها بر روی سایت‌های اینترنتی می باشد.

شما می توانید به هر نقطه در سراسر جهان تنها با داشتن یک کارت اعتباری، که یا توسط مستر کارت و یا ویزا کارت ارائه می شوند، سفر کنید و تجربه یک خرید بدون زحمت و لذت بخش را داشته باشید.

مزایای ویزا کارت و مستر کارت

  • کارمزدهای ناچیز
  • دریافت صورت حساب روزانه از دستگاه خودپرداز
  • خرید از تمامی فروشگاه های بین المللی
  • نقد کردن وجوه از دستگاه های خودپرداز
  • خرید از همه فروشگاه های اینترنتی
  • تبادل مالی با شرکت های بین المللی
  • انتقال پول از شعب ارزی بانک های بین المللی و بانک های اینترنتی

این کمپانی ها سعی کرده اند  یکی از مهمترین مشکلات، یعنی جا به جا کردن پول و همین طور بحث امنیت انتقال وجه را با ارائه کارت های اعتباری با ویژگی های مختلف برطرف نمایند. امنیت این کارت ها امروزه تا حدی است که اگر کارتی به سرقت رفته یا مفقود گردد به دلیل داشتن پین کد اختصاصی که فقط صاحب کارت، آن را در اختیار دارد تخلیه مالی امکان پذیر نمی باشد.

در اینترنت هنگام خرید بسیاری از خدمات یا کالاها، به صفحه ای می رسید که میتوانید با ورود اطلاعات ویزا کارت و یا مستر کارت، اقدام به پرداخت آنلاین یا خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت نمایید.

موارد زیادی نظیر هزینه ثبت نام در  آیلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، هزینه های مربوط به صدور ویزای کشورهای خارجی، خرید های اینترنتی از سایت های خارجی نظیر برنامه های موبایلی (Application)، خرید کالا از وب سایت هایی مثل Amazon و Alibaba و نمونه های بسیار دیگر وجود دارند که در آن ها شما نیازمند به انجام پرداخت های ارزی می شوید. که میتوانید آن را با خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت انجام دهید.

روشهای مختلفی برای پرداخت آنلاین در اینترنت وجود دارد که متداول ترین آنها پرداخت با کارت بانکی بین المللی است. که در حال حاضر با توجه به تحریم های اعمال شده بانک های ایرانی قادر به صدور کارتهای اعتباری نیشتند به همین دلیل هموطنان قادر به تهیه این کارت نیستند. بنابر این میتوانید خدمات مربوط به خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت را از ما بخواهید.

چنانچه شما دارای ویزا کارت مجازی و یا ویزا کارت فیزیکی و یا همچنین مستر کارت مجازی و یا مستر کارت فیزیکی هستید میتوانید نسبت به خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت به شرح زیر اقدام نمایید.

با وارد کردن اطلاعات خواسته شده یا همان CreditCard information، مبلغ مورد نظر به صورت آنی از ویزا کارت یا مستر کارت کسر می شود و رسید بلافاصله به شما نمایش داده می شود.

بیشتر اطلاعات کارت در پشت و روی کارت فیزیکی قابل مشاهده است. در ادامه نمونه ای از تصاویر مربوط به پشت و روی یک ویزا کارت را مشاهده می کنید، لازم به ذکر است که توضیحات مربوط به اعداد نمایش داده شده بر روی تصاویر در ادامه آمده است.

اطلاعات پرداخت ویزا کارت - خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت

اطلاعات مورد نیاز برای انجام پرداخت اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت به شرح زیر است. توجه داشته باشید در صورتی که شما ویزا کارت مجازی و یا مستر کارت مجازی دارید میتوانید با همان اطلاعاتی که برای شما ایمیل شده است خرید اینترنتی خود را انجام دهید.

نوع کارت یا Card Type: منظور از نوع کارت در واقع نام شرکت صادرکننده کارت است. مشهورترین شرکت های ارائه دهنده خدمات صدور کارت عبارتند از:

  • مستر کارت MasterCard
  • ویزا کارت Visa Card
  • امریکن اکسپرس American Express

شماره کارت: شماره ای 16 رقمی است که بر روی کارت نوشته شده است و شما آن را باید در قسمت Card Number وارد کنید.

نام دارنده کارت: که تحت عناوینی مثل Name on Card ،Account Name ،Cardholder Name و Billing Name در فرم ها دیده می شود.

تاریخ انقضای کارت: که با نام هایی مثل EXP.Date، Expire Date، Good Thru خوانده می شوند. این تاریخ نیز روی کارت درج شده است.

تاریخ انقضای کارت با مدت زمانی که از کارت می توانید استفاده کنید می تواند متفاوت باشد. هر چند که در بسیاری از موارد این دو تاریخ با یکدیگر یکسان هستند.
به عنوان مثال کارت های صادر شده توسط پرداخت، بر خلاف تاریخ انقضای آن که ممکن است تا 3 سال بعد باشد، یک سال بعد از تاریخ اولین شارژ، منقضی می شوند. از این رو در هنگام خرید کارت لازم است در رابطه با محدودیت زمانی استفاده از آن اطلاعات لازم را کسب نمایید.

کد سه رقمی پشت کارت: این عدد سه یا چهار رقمی با نام هایی مثل CV ،CVV2، CVC2 و Security Code در فرم های پرداخت آنلاین از شما خواسته می شود. این عدد معمولاً در پشت کارت قابل مشاهده است. لازم به ذکر است که در وب سایت های محدودی (مثل وب سایت Amazon.com) ممکن است CVV2 از شما درخواست نشود. هر چند این موضوع بسیار نادر است.

Billing Address: آدرسی است که معمولاً در هنگام درخواست کارت به بانک ارائه می دهید. فرض تمامی فرم های پرداخت آنلاین این است که شما دقیقاً همان آدرسی را در هنگام پرداخت وارد نمایید که در هنگام درخواست کارت به بانک ارائه نموده اید. اما تجربه ما نشان می دهد که شما می توانید هر آدرسی را به عنوان Billing Address وارد نمایید. البته این آدرس هرگز نباید مربوط به ایران باشد. تنها نکته مهم در مورد Billing Address این است که شما باید بدانید در هنگام پرداخت چه آدرسی را در فرم وارد نموده اید. دلیل این امر آن است که برخی از وب سایت ها (مثل Cheapoair.com) برای حصول اطمینان از این که شما پرداخت را انجام داده اید یا خیر، از شما Billing Address را سوال می کنند.

Summary
خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت
Article Name
خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت
Description
خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت یکی از سریع ترین و بهترین روش‌های پرداخت در دنیا، پرداخت بوسیله ویزا کارت و مستر کارت است.
Author
Publisher Name
پرداخت
Publisher Logo
استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :