خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
آزمون آیلتس
کتاب‌ها و منابع آیلتس یک نوع سرمایه‌گذاری محسوب می‌شوند. شما وقت، انرژی و پول‌تان...
مقایسه آیلتس و pte
سیستم آزمون بین‌­المللی زبان ­انگلیسی (IELTS) یک آزمون ­استاندارد است که به طور ­مشترک...
کارت اعتباری credo
کنستانسین گالیبوس، مدیرعامل و مؤسس کریدو (CREDO) می‌گوید: «ما از طریق بانک مرکزی آلمان تراکنشی...
این باج افزار از هر قربانی یک بیت کوین را درخواست می‌کرد که در...

خرید بیت کوین با دبیت کارت

خرید بیت کوین با دبیت کارت

اگر می‌خواهید با دبیت کارت خورد بیت کوین بخرید، اولین کاری که برای خرید بیت کوین با دبیت کارت بلافاصله می‌کنید این است که در فضای مجازی یک مرکز مبادله ارز دیجیتال برای این کار پیدا می‌کنید. اگر بخواهید بدون شناسایی شدن و با استفاده از دبیت کارت بیت کوین بخرید، باز هم امکان‌پذیر است. اما همچنان مراکزی هستند که قبل از انجام خرید، نیاز به تأیید هویت دارند.

بهترین مراکز خرید بیت کوین با دبیت کارت

چنانچه در بازار معاملات بیت کوین تازه‌کار و به دنبال مرکز مبادله‌ای برای خرید بیت کوین با دبیت کارت یا کارت اعتباری هستید این مقاله برای شما مفید است. در ادامه مجموعه‌ای از بهترین مراکز مبادله‌ بیت کوین با دبیت کارت آمده است.

مرکز مبادله CEX

یکی از محبوب‌ترین مراکز مبادله‌ بیت کوین است که به شما اجازه می‌دهد با دبیت کارت خود بیت کوین بخرید. البته این وب‌سایت فقط در اروپا، آمریکای جنوبی و ایالات‌متحده فعال است. برخی ایالت‌ها هم اجازه فعالیت در این وب‌سایت را ندارند. CEX یکی از مراکز اصلی مبادله ارزهای دیجیتال و در نتیجه یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌ها برای خرید و تجارت بیت کوین است. کارمزد هر تراکنش در این وب‌سایت برای کارت‌های اعتباری بسیار کم و در حدود ۳/۵ درصد و کارمزد تراکنش‌های تجارت با این وب‌سایت بسیار کم و در حدود ۰/۲ درصد است.

مرکز مبادله بیت کوین Coinmama

Coinmama یکی از بهترین مراکز در بازار خرید بیت کوین با دبیت کارت یا کارت اعتباری است. یکی از مسائل حائز اهمیت در زمینه خرید و فروش بیت کوین، میزان و درصد کارمزدهای هر تراکنش انجام شده است که این درصد به صورت مستقل و توسط مراکز مبادلاتی تعیین می‌شود. این درصد برای و‌ب‌سایت Coinmama در حدود ۶/۳ درصد است. البته همیشه این مورد را در این وب‌سایت کنترل کنید؛ چرا که ممکن است تغییر کند. Coinmama سقف محدودیتی بالایی دارد؛ به طوری که شما می‌توانید در هر روز تا سقف ۵۰۰۰ دلار و هر ماه تا سقف ۲۰ هزار دلار بیت کوین خریداری کنید.

خرید بیت کوین با دبیت کارت

مرکز مبادله بیت کوین Indacoin

Indacoin یک سرویس فوق‌العاده برای خرید بیت کوین با دبیت کارت و کارت اعتباری را ارائه می‌کند که در بیش از ۱۰۰ کشور جهان از جمله بریتانیا قابل استفاده است. البته محدودیت‌هایی در خرید بیت کوین با دبیت کارت وجود دارد. محدودیت ۵۰ دلاری برای تراکنش اول، ۱۰۰ دلاری برای تراکنش دوم که باید ۴ روز بعد از اولین خرید انجام شود و محدودیت ۵۰۰ دلاری برای تراکنش سوم، که باید ۷ روز پس از اولین خرید انجام شود. محدودیت ماهانه هم به مقدار ۵۰۰۰ دلار است و غیر از این موارد هیچ محدودیت دیگری وجود ندارد.

مرکز مبادله بیت کوین Spectrocoin

Spectrocoin یکی از پویاترین مراکز مبادله بیت کوین است که روش‌های پرداخت مختلفی را پیشنهاد می‌دهد که پرداخت با  دبیت کارت و کارت اعتباری هم در میان آن‌ها است. نرخ کارمزد آن‌ها برای هر تراکنش، ۵/۵ درصد است و محدودیت سالانه ۱۵۰۰۰ یورو برای ویزا کارت‌ های اعتباری برقرار است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های Spectrocoin پلتفرم مدرن آن است که امکانات امنیتی و سرویس‌های متنوعی برای بیت کوین ارائه می‌دهد. سرویس تجارت و خرید بیت کوین با دبیت کارت از جمله امکانات این پلتفرم هستند.

برگرفته از : پیمنت

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

16 − 12 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :