جدیدترین مطالب
هزینه تحصیل در اتریش
اتریش در قلب اروپا قرار دارد و به راحتی از راه‌های مختلف هوایی، زمینی...
استفاده مستر کارت از بلاک چین
در خصوص ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین حتما زیاد شنیده اید. ایا اطلاعاتی در...
استفاده از مستر کارت در گوگل جهت پیگیری تبلیغات
گوگل با استفاده از مستر کارت پیوندی بین تبلیغات آنلاین با خرید در فروشگاهها...
مستر کارت در هند بسیار شناخته شده است و کمپانی‌های مستر کارت در هند...

خرید از گوگل پلی با ویزا کارت یا مستر کارت

خرید با ویزا کارت یا مستر کارت از گوگل پلی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای نصب نرم افزاری و یا دانلود برنامه ای به صفحه گوگل پلی هدایت شده باشید. برای استفاده از نرم افزارهای این گونه وب سایت ها نیاز به کارت های اعتباری نظیر ( ویزا کارت ، مسترکارت و.. ) دارید. برای خرید از گوگل پلی با استفاده از ویزا کارت و یا مستر کارت، پس از ورود به صفحه گوگل پلی google play میتوانید با جستجو در دسته بندی ها، نرم افزار مورد نظر خود را انتخاب کنید:

خرید از گوگل پلی با ویزا کارت
پس از انتخاب اپلیکیشن مورد نظر جهت خرید از گوگل پلی بر روی دکمه ای که قیمت نرم افزار را مشخص کرده کلیک کنید.

buy-with-visacard-google-play-02
در صورتی که اولین بار است خرید از گوگل پلی را انجام میدهید میتوانید برای تکمیل خرید خود یک روش پرداخت ایجاد کرده و نوع کارت اعتباری خود ( ویزا کارت ، مستر کارت و ..) را تعیین کنید و سپس در مرحله بعد اطلاعات کارت خود را در بخش درخواست شده وارد نمایید. در غیر این صورت کافیست فقط شماره ویزا کارت خود را وارد کنید.


لازم به ذکر است برای پرداخت های ارزی آنلاین ، استفاده از ویزا کارت مجازی و یا مستر کارت مجازی به صرفه تر از ویزا کارت فیزیکی و یا مستر کارت فیزیکی بوده و با در نظر داشتن این که قیمت اپلیکیشن ها بالا نیستند خرید ویزا کارت مجازی و یا خرید مستر کارت مجازی میتواند صرفه اقتصادی بیشتری برای شما داشته باشد.

همواره برای خرید از وب سایت های خارجی به دلیل تحریم بودن ایران بهتر است از وی پی ان استفاده نمایید. بهتر است وی پی ان شما مربوط به کشوری که ویزا کارت شما صادر شده و یا کشوری که از آن خرید میکنید باشد تا دچار اختلال نشوید.

در این مرحله آدرس خود را وارد نمایید. انتخاب billing address بسته به کشوری دارد که ویزا کارت و یا مستر کارت شما در آن صادر شده است و نمیتواند ایران باشد. در صورتیکه قصد خرید نرم افزاری را دارید که فقط در آمریکا استفاده می شود فلذا کشور خود را ایالات متحده انتخاب کنید.

در قسمت بعد آدرس را وارد کنید.‏
انتخاب کشور بستگی به این دارد که کارت شما صادره از کدام کشور است و بیلینگ آدرس آن کجا باید باشد. دقت ‏نمایید ‏Billing ‎Adress‏ ایران نمی تواند باشد.‏ اما بسیاری از نرم افزارها فقط مختص استفاده در کشور آمریکاست، در آن شرایط می توانید کشور خود را ایالات متحده ‏انتخاب ‏کنید.‏

‎ ‎شما می توانید از آدرس عمومی زیر استفاده کنید:‏
United States
Number ‎‏2293‏‎, Union Street
ANN ARBOR
MICHIGAN(MI)‏‎

در مرحله بعد پس از تیک زدنI Agree ‎‏ گوگل، بر روی دکمه ‏Accept&Buy‏ کلیک کنید. و با توجه به نوع گوشی خود پس از دانلود شدن نرم افزار آن را نصب کنید.


لازم است بدانید که پس از خرید از گوگل پلی اطلاعات ویزا/مستر کارت شما در اکانت کیف پول گوگل شما نیز ذخیره می شود و می توانید در آینده و ‏برای ‏خریدهای دیگر نیز از آن استفاده کنید.‏ در تایید خرید انجام شده نیز یک ایمیل به اکانت جی میل شما ارسال می شود.‏

نوشتن دیدگاه

7 + نوزده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :