پرداخت، فعالیت ها و افتخارات

مجموعه فناوری سرورپارس ارقام گستر در سال 1383 به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است .

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.

سرورپارس به عنوان بخش خدمات وب شرکت سرورپارس در راه اندازی سرویسهای مرتبط با اینترنت به زبان فارسی، ضمن بهره گیری از فن آوری روز و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران خود، مفتخر به ارایه طیف وسیعی از خدمات اینترنتی است و با هدف توسعه این سرویس ها و به روز رسانی علمی آنها با شتاب بالایی به سمت آینده گام بر می دارد.

سرورپارس نماینده رسمی شرکتها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نام های اینترنتی است و با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است.

به دلیل تحریم‌هایی که سال های زیادی است  علیه کشور ما  وضع شده است، بسیاری از افراد برای انجام پرداخت‌های آنلاین ارزی خود با موانع، مشکلات و محدودیت‌های زیادی روبرو هستند.

در این راستا شرکت سرور پارس ارقام گستر پس از سال ها تجربه در زمینه فناوری اطلاعات با هدف ارائه راه حل‌های پرداخت و تبادلات آنلاین ارزی شرکتی تحت عنوان  آویژه  بهسا تجارت اروند در منطقه آزاد اروند با نام تجاری “پرداخت” به شماره ثبت 6215  به صورت رسمی ثبت نموده است.

تا با افتخار ،  با ارائه کارت های بین المللی نظیر مسترکارت های مجازی، گیفت کارت، مسترکارت های قابل شارژ و ویزاکارت به مشتریان حقیقی و ارائه حساب های ویژه جهت مشتریان حقوقی به آنها کمک میکند تا درآمدهای نقدی خود را نقد کنند. واضح است هرچقدر درآمدهای ارزی بیشتری به کشور آورده شود کمک خواهد شد تا از خروج بی رویه ارز از کشور جلوگیری شود و به جمع صادرات کشور اضافه شود که این امر باعث شکوفایی اقتصاد خواهد شد.

امیدوار هستیم پرداخت، بتواند همواره با ارائه خدمات مناسب و با درک نیازهای کاربران خود، پرداخت یا خرید آنلاین را برای آن‌ها به امری آسان، مطمئن و خوشایند تبدیل نماید و معاملات و تبادلات ارزی ایرانیان با جهان خارج را تسهیل نماید.

آرزومندیم که همواره بتوانیم در ارائه خدمات مناسب به شما کاربران گرامی موفق باشیم.

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :