خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

روندهای تازه بازار حواله های ارزی

بازار حواله های ارزی و روند تغییر آن

تغییر هرگونه روندی در بازار حواله های ارزی عملکرد و فعالیت شرکت های معتبر و بزرگ که فعال در این زمینه هستند را دچار تغییر می کند. عوامل مختلفی در این تغییر روند تاثیر دارند که یکی از آن ها ارز دیجیتال است. ارزهای دیجیتال با حضور کوتاه مدت اما اثر گذار خود خیلی از موارد را تحت تاثیر قرار میدهد که یکی از آن بازار حواله های ارزی است. با توجه به اهمیت استفاده مهاجران از خدمات حواله ارزی، ارزهای دیجیتال سهولت بیشتری برای تراکنش های بین دو نفر و بین دو کشور را دگرگون می کند.

بازار حواله های ارزی مهاجران

 مهاجران و استفاده از بازار حواله های ارزی

با توجه به افزایش مهاجران به کشورهای مختلف لزوم وجود سیستمی برای ارسال ارز به کشورهای مختلف باعث شکل گیری بازار پر رونقی شده است. این روند نیاز به کنترل و زیر ساختی دارد که بتوان امنیت را در آن ایجاد کرد و همچنین هویت ها را شناسایی کرد. تامین امنیت ارسال وجه ارزی به کشور دیگر و تسریع و تسهیل عملکرد انتقال از جمله روند های تازه ای است که بازار حواله ارزی با آن روبرو است. یک چالش دیگر استفاده از برنامه و فناوری های جدیدی است که بتوان انتقال حواله های ارزی را با سرعت و به سادگی انجام داد.

استفاده از ارزهای مجازی در سیستم‌های حواله ارزی

با توجه به اینکه بلاک چین یک فناوری و بستر برای معاملات مرتبط با ارزهای دیجیتال است جهت کاهش هزینه انتقال حواله های ارزی مورد استفاده قرار می گیرد و با ثبت اطلاعات واضح در هر معامله در کوتاه مدت به سیستمی پرطرفدار تبدیل شده است. با استفاده از فناوری بلاک چین بانک های واسط از تبادلات ارزی حذف می شوند و هزینه کمتری در نقل و انتقالات به وجود می آورد. با توجه به سرعت بالاتر این سیستم نسبت به سایر روشهای انتقال خواله های ارزی و امنیت آن نیاز به بازنگری دارد.

بازار حواله های ارزی - آینده

آینده شرکت‌های حواله ارزی

با توجه به رشد فناوری‌های تازه و شکل‌گیری نیازهایی جدید در بازار حواله ارزی به نظر می‌رسد که شرکت‌های مختلف و بزرگی نظیر: وسترن یونیون، سوئیفت، مانی گرام و… نیاز دارند تا تغییراتی در روند کاری خود ایجاد کنند. این تغییرات همراه با رایگان شدن خدمات نقل و انتقالات ارزی همراه خواهد بود. به طوری که همه بتوانند بدون پرداخت هزینه و کارمزد به سادگی و در امنیت کامل به تبادلات و معاملات پولی خود بپردازند.

حتما این پرسش برای‌تان به وجود می‌آید که شرکت‌های حواله ارزی از چه طریقی به کسب درآمد خواهند پرداخت؟ باید در پاسخ گفت که عمده درآمد این شرکت‌ها از طریق خدمات دیگری مثل خدمات پرداخت وام یا میکروفایننس خواهد بود. میکروفایننس هم سرمایه‌گذاری‌های خُردی است که به ارائه خدمات مالی با منابع درآمد کم می‌پردازد. باید منتظر ماند و دید که شرکت‌های بزرگ حواله ارزی، سوئیفت و… چه اقداماتی برای آینده خود در نظر دارند و روند تغییرات جدید و بازارهای تازه‌ای که در حال شکل‌گیری در حوزه خدمات حواله ارزی است، چگونه همه چیز را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

یکی از خدمات شرکت پرداخت ارائه انواع ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین و اتریوم است. همچنین در صورتی که تمایل به استفاده انواع کارت های اعتباری نظیر مستر کارت فیزیکی و یا مستر کارت مجازی داشته باشید میتوانید آن را سفارش داده و یا حتی از خدمات پی پال هم در این زمینه استفاده کنید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

هجده − 9 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :