خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

رونمایی از ارز دیجیتالی شهرام کوین به زودی

cryptocurrency

از معرفی ارز دیجیتالی شهرام کوین و شرکت سرمایه گذاری شهرام در جهان، از ساخت هتلی در کنار برج ترامپ، در قلب اقتصادی دنیا، واشنگتن حرف می زند، می گوید یا راهی پاناماست یا هنگ کنگ یا ایسلند. از اعتبارش می گوید و مدعی است به دلیل شرایط ویژه اش قصد فعالیت اقتصادی در داخل ایران را ندارد و بیشتر بر ایرانیان خارج از کشور و دارائی هایش حساب باز کرده است.

“بزودی بزرگترین بانک شهرام را در دنیا علم خواهیم کرد و تصمیم دارم کنار هتل آقای ترامپ یک برج با ارتفاع بلندتر بسازم. چند میلیون ایرانی خارج از کشور بیش از هزار و 300 تا هزار و 400 میلیارد دلار سرمایه دارند که یکی دو درصد آن مال ماست و می توانند متعلق به ما باشند امیدواریم مدیریت شوند و 20 و 25 میلیون دلار فاینانس می گیریم و با استفاده از مکانیسم های فوق العاده پیشترفته مثل ارزهای دیجیتال سقف های جدید را می شکنیم. وقتی خبرها به ایران رسید متوجه می شوید.

البته گفتم که با ایران و ایرانیان داخل کشور معامله نداریم. شاید اگر سوء تفاهم ها برطرف شد «شهرام کوین» را به زودی رونمایی کنم این ارز رمز گذاری شده در جهان معرفی می شود همان طور که می دانید مالک بیت کوین هنوز خودش را معرفی نکرده اما من ارز دیجیتالی ام را با اعتبار و پشتوانه معرفی می کنم.”

مصاحبه با شهرام جزایری، هنوز جذابیت های خاص خودش را دارد. مردی که بزرگترین و پر سروصدا ترین پرونده دهه هشتاد را دارد آن روزها در جریان محاکمه اش بخش های مهمی از صفحات روزنامه ها به داستان پرونده ی وی اختصاص داشت. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبر آنلاین، دوره ایی را در زندان گذراند که سیاست ایران مانند اقتصاد و اجتماعش آبستن حوادث متعددی بود.

سال 1388 در جریان رقابت های انتخاباتی وقتی نامش از سوی احمدی نژاد رئیس جمهور مستقر و کاندیدای دهمین دوره ریاست جمهوری در برابر مهدی کروبی دیگر کاندیدای حاضر در این رقابت برده شد دوباره بر سر زبان ها افتاد. اولین مصاحبه با شهرام جزایری وقتی انجام شد که وی تازه از زندادن بیرون آمده بود و برنامه هایی برای بازگشت به فعالیت های اقتصادی داشت اما به قول خودش زنگار زندان از تنش شسته نشده بود. این بار اما از پس سالیان آزادی، اعتماد به نفس پیشینش را باز یافته و برنامه های بزرگی در سر دارد.

واقعا کنار برج ترامپ هتل می سازید؟ یک برنامه واقعی است؟

“بله، اقتصادی های بزرگ دنیا برای خودشان یک شاخص اقتصادی تعریف می کنند هرچند که من بحث شاخص، عجیب و غریب ندارم. در دنیا فاینانسورها طرح را می گیرند بسته به میزان موجه بودن آن بین 70 تا 90 درصد را تآمین می کنند ما براورد کردیم حدود یک میلیارد دلار احداث این ساختمان در واشنگتن به عنوان قلب تصمیم گیری اقتصاد جهان هزینه دارد.

نماینده من در واشنگتن که خودش بانکدار باسابقه ایی است مذاکرات اولیه را با چند فاینانسور داشت که فاینانسور سوئیسی متقاعد شد که 10 درصد آورده از ما باشد یعنی 100 میلیون دلار و 900 میلیون دلار هزینه از طریق فاینانس تآمین شود تا هتل ساخته شود. هنر اصلی شرکت سرمایه گذاری ما یا همان بانک بین المللی تآمین همین سرمایه اولیه است که به روش «نتورک مارکتینگ» و ارز دیجیتالی رمزگذاری شده شهرام کوین تآمین می شود طبق محاسبات هم تا 24 تا 36 ماه آینده احداث این ساختمان به اتمام می رسد.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

هشت − 8 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :