خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

زیباترین کشورهای اروپا که برای تحصیل نادیده گرفته شده اند

هزینه های زندگی اسپانیا

هزینه های امرار و معاش و زندگی مهم ترین مبحث برای اندیشه سفر و اقامت به هر کشوری است. تحصیل و زندگی در اروپا به عنوان شرایطی مناسب و مورد توجه بسیاری از مردم می باشد، گفته می شود که این هزینه ها به صورت میانگین در نظر گرفته شده است، برای مقادیر دقیق شهریه به وب سایت دانشگاه مورد نظرتان مراجعه کنید در ضمن هزینه های زندگی در این کشورها به شیوه زندگی شما نیز بستگی دارد و با توجه به آن متغیر است.

تحصیل نروژ

نروژ

میانگین شهریه: برای همه دانشجویان دانشگاههای دولتی رایگان می باشد.
میانگین هزینه های زندگی: سالانه حدود 14 هزار دلار

در نروژ تنها برای برخی از دوره های ویژه (معمولاً در دوره تحصیلات تکمیلی) شهریه دریافت می شود. ممکن است از شما خواسته شود هر نیم سال تحصیلی مبلغ اندکی که معمولاً 300 تا 600 کرون نروژ نزدیک به 34 تا 68 دلار است بپردازید.

تحصیل روسیه

روسیه

میانگین شهریه: سالانه حدود 4 هزار تا 8 هزار دلار برای همه مقاطع
میانگین هزینه های زندگی: حدود 8 هزار تا 10 هزار دلار

روسیه پهناورترین کشور جهان پر است از فرهنگ و تاریخ و طبیعت. هزینه های زندگی پایین است البته به استثنای مسکو پایتخت روسیه که به گرانی مشهور است. و شهریه نیز آنقدرها بالا نیست.

اسپانیا

اسپانیا

میانگین شهریه: سالانه حدود 730 تا 380،1 دلار
میانگین هزینه های زندگی: سالانه 600،10 تا 200،13 یورو

اسپانیا شهرهای دانشجویی فوق العاده ایی دارد. این امتیاز که زبان اسپانیایی یک از پر گوینده ترین زبان های جهان است بسیاری را به سوی خود می کشد. از دید هزینه ها هم خیلی بد نیست. مادرید در دسته مناسب بودن هزینه ها در فهرست بهترین شهرهای دانشجویی قرار گرفته که در سال 2016 بین 10 شهر برتر جهان از دیدگاه مناسب بودن هزینه ها قرار داشت.

مالا سوئد

سوئد

میانگین شهریه: رایگان برای دانشجویان خانگی در تمام مقاطع، سالانه 90 هزار تا 150 هزار کرون سوئد برای دیگران

سوئد نیز مانند دانمارک از دانشجویان اتحادیه ی اروپا شهریه دریافت نمی کند. دوره های دکترا در هر دو کشور بورسیه کامل نیز هستند و به دانشجویان دستمزد هم می دهند.

سوئیس

سوئیس

میانگین شهریه: سالانه 266/1 تا 200/2 فرانک سوئیس حدود 250،1 تا 200،2 دلار در همه مقاطع
میانگین هزینه های زندگی: سالانه 18 هزار تا 28 هزار فرانک سوئیس

سوئیس که ای تی اچ زوریخ را در جمع 10 دانشگاه برتر جهان در رتبه بندی QS دارد و ای پی اف ال را در تعقیب آن، منزلگاه شماری از دانشگاههای برجسته ی اروپا است. شهریه ها معقول اما هزینه های زندگی کم و بیش بالا است.

هلند

هلند

میانگین شهریه سالانه: 984،1 یورو حدود 150،2 برای دانشجویان EU در همه مقاطع اکثر دوره ها میانگین 6 هزار تا 12 هزار یورو در مقطع کارشناسی و 8 هزار تا 20 هزار یورو در مقطع تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان غیر EU

میانگین هزینه های زندگی: سالانه 600،9 تا 200،13 یورو

هلند به عنوان مقصدی دوست داشتنی برای دانشجویان بین المللی سراسر جهان به خوبی جا افتاده است این کشور به سعه ی صدر و آزاد اندیشی مردمش نامور است. هزینه های زندگی شبیه بسیاری از کشورهای اروپای غربی است.

بریتانیا

بریتانیا

میانگین شهریه سالانه: 9 هزار پوند برای دانشجویان کارشناسی خانگی EU حدود 17 هزار دلار برای دانشجویان کارشناسی و حدود 150، 14 تا 400،18 دلار برای دانشجویان کارشناسی ارشد بین المللی خارج از EU

میانگین هزینه های زندگی: سالانه 12 هزار پوند

با این که پایتخت بریتانیا شماری از برجسته ترین دانشگاه ها را در خود جای داده، هزینه های زندگی در بندن بسیار بیشتر از دیگر شهرهای بریتانیاست پس برای تحصیل در آنجا به بودجه بیشتری نیاز دارید. تحصیل در دانشگاههای اسکاتلند که کارشناسی اش برای دانشجویان کشورهای EU رایگان است، می تواند گزینه کم هزینه تری برایتان باشد. شهریه های ایرلند شمالی نیز پایین تر است و برای دانشجویان کارشناسی EU حداکثر 400،5 دلار است.

جهت پرداخت هزینه های مربوط به رزرو هتل خود میتوانید از ویزا کارت و یا مستر کارت استفاده نمایید. وب سایت پرداخت امکان صدور مستر کارت فیزیکی و مستر کارت مجازی و مستر کارت هدیه فیزیکی به صورت آنی را برای شما فراهم کرده است تا پس از تهیه مسترکارت خود قادر به پرداخت کلیه هزینه های مربوط به رزرو هتل و یا استفاده از کارتخوان را داشته باشید.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

1 × دو =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :