خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

سرمایه گذاری روی بیت کوین با پول قرضی

bitcoin-price

چند درصد از مردم با قرض گرفتن بیت کوین می خرند؟

در یک تحقیق جهانی از 672 سرمایه گذار بیت کوین در مورد روش های پیدا کردن سرمایه برای حساب های دیجیتال شان پرسیده شد که 22 درصد آنها با قرض گرفتن شروع به سرمایه گذاری روی بیت کوین کرده اند.

به گزارش بانکینا، سرمایه گذاری روی بیت کوین با پول قرضی این روزها بسیار اتفاق می افتد. بنا به گزارش شرکت LendEDU که در زمینه وام ها تحقیق می کند بیش از 18 درصد سرمایه گذاری های بیت کوین از پول های قرضی برای معامله این ارزهای رمز پایه استفاده می کنند. در یک تحقیق جهانی از 672 سرمایه گذار بیت کوین در مورد روش های پیدا کردن سرمایه برای حساب های دیجیتال شان پرسیده شد. اغلب آنها از سیستم های بانکی مثل کارت های اعتباری و نقل و انتقال بین بانکی برای این کار استفاده می کردند.

اما 22 درصد آنها گفته اند که پول و بدهی کارت های اعتباری را پرداخت نکرده اند. به بیان دیگر آنها با قرض گرفتن شروع به سرمایه گذاری روی بیت کوین کرده اند. در این گزارش آمده است: بهترین و کم هزینه ترین روش خرید ارزهای دیجیتال استفاده از سیستم نقل و انتقال بین بانکی ACH است که تقریباً بدون نرخ تراکنش است. 18 درصد شرکت کنندگان در این تحقیق از این روش برای سرمایه گذاری استفاده کرده اند. هرچند این جالب ترین بخش تحقیق نبود. 13/22 درصد این افراد بدهی کارت های اعتباری خود را پرداخت هم نکرده بودند.

سرمایه گذاری روی بیت کوین با پول قرضی، واقعیت اغراق شده

اخیراً وبسایت Binance بزرگ ترین بستر معاملاتی ارزهای دیجیتال در دنیا اعلام کرده که روزانه بیش از 250 هزار کاربر جدید جذب می کند و مجبور شده که به طور موقت این فرآیند را متوقف کند. وبسایت Coinbase و Bitstamp نیز روزانه بیش از 100 هزار کاربر جدید جذب کرده اند. Coinbase به تنهایی 20 میلیون کاربر جذب کرده است. در اوایل ماه دسامبر، نک کوردیک موسس وبسایت Bitstamp اشاره کرد لطفاً این موضوع را در نظر بگیرید که ما روزانه بیش از 100 هزار کاربر جدید را جذب می کنیم. خیلی سخت است که بتوان خود را با این تغییرات وفق داد. ما تلاش می کنیم ظرفیت خود را افزایش بدهیم تا به مشتری های جدید سرویس بدهیم و این موضوع نیازمند صرف زمان است.

البته باید در نظرر داشت که 618 نفر برای تعمیم دادن این ایده که اغلب افراد با قرض بیت کوین می خرند، کفایت نمی کند. اما باید در نظر داشت که همین بخش کوچکی از سرمایه گذاری روی بیت کوین که با قرض کردن ارز می خرند همچنان برخلاف توصیه کارشناس ها به این کار خود ادامه می دهند.

همان قدری سرمایه گذاری کنید که بتوانید ضرر آن را تحمل کنید.

در ماه ژوئن، آندراس آنتونوپولوس، کارشناس بیت کوین و اوراق بهادار روی این موضوع تآکید دارد که او فقط مقداری روی ارزهای رمز پایه سرمایه گذاری می کند که بتواند ضررش را تحمل کند. چرا که در این حوزه ریسک بالایی وجود دارد هرچند ریسک سرمایه گذاری روی بیت کوین با توجه به اندازه بازار آن کمتر است اما برای سابر ارزها در بازارهای جهانی همچنان ریسک بالاست. او می افزاید من خودم چندین ارز دیجیتال را به عنوان بخشی از یک سرمایه گذاری متنوع انتخاب کرده ام. من همان قدری سرمایه گذاری می کنم که بتوانم ضررش را تحمل کنم.

او همچنین اشاره کرد که او می تواند همه سرمایه ی خود را در حوزه ارز دیجیتال از دست بدهد و هنوز همه چیز داشته باشد چرا که او تمام آینده شغلی، ظرفیت فکری و کاری خود را در زمینه بیت کوین و بازار ارزهای رمز پایه سرمایه گذاری کرده است.

برای یک سرمایه گذار معمولی و تازه وارد، ریسک بالایی دارد تا از پس بدهی خود پس از سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال بر بیاید. مهم نیست که روی چه چیزی سرمایه گذاری کند داشتن بدهی روی یک سرمایه گذاری خاص، کار بسیار پر ریسکی است. او می افزاید:

تمام پس انداز کوچکی که داشته ام روی بیت کوین سرمایه گذاری شده است. کمی بدهی هم به دلار آمریکا هم دارم که در حال پرداخت آن هستم بنابراین بیش از 100 درصد روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده ام. اما می خواهم تآکید کنم که این یک توصیه برای سرمایه گذاری نیست. چرا که من پول خود را روی بیت کوین سرمایه گذاری نکرده ام. من آینده شغلی، انرژی و علاقه خود را در این زمینه سرمایه گذاری کرده ام. پول کم ترین چیزی است که من در این حوزه سرمایه گذاری کرده ام و ممکن است همه چیز را از دست بدهم اما هنوز خیلی چیزهای دیگر دارم.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

16 + چهارده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :