جدیدترین مطالب
با توجه به پر رونق شدن بازار مهاجرت، ترکیه نیز به یکی از مقاصد...
عوامل متعددی در آماده بودن برای حضور در آزمون آیلتس و تافل تاثیر دارد....
بانکداری بین المللی به هر نوع عملیات بانکی که در مرزهای بین المللی صورت...
دلیل اصلی تقاضای بالای مهاجرت به کشور کانادا مهمان پذیری مردم و دولت کشور...

سلبریتی ها در دنیای ارز دیجیتال

در این مطلب درباره افراد مشهوری می خوانیم که به خرید بیت کوین روی آورده اند. بیت کوین ارز دیجیتالی که ارزش آن در طول یک سال چند صد برابر شد و سود هنگفتی را نصیب دارندگانش کرد و از طرف دیگر افراد بسیار زیادی را به امید میلیونر شدن به سمت استفاده از بیت کوین ارز دیجیتالی کشید.

خرید بیت کوین

بدون شک خرید بیت کوین برای هر انسانی یک ریسک است چه افراد مشهور و ثروتمند و چه کاربرانی که تمام دارایی خود را خرج خرید سیستم های استخراج بیت کوین ارز دیجیتالی می کنند. در ادامه با تعداد اندکی از افراد سرشناس یا به اصطلاح سلبریتی هایی که ارزهای دیجیتال را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اند آشنا خواهید شد.

فیفتی سنت
فیفتی سنت رپر مشهور آمریکایی در سال 2014 تعداد 700 بیت کوین به ازای فروش آلبوم های خود به دست آورد ارزش هر بیت کوین در سال 2014 تنها 660 دلار بود اما این پول مجازی در حال حاضر سرمایه ای 8 میلیون دلاری برای این رپر رقم زده است.

نستی نس
این رپر آمریکایی هم از سال 2014 و زمانی که ارزش بیت کوین در حدود 100 دلار بود بر روی آن سرمایه گذاری کرده است و گفته می شود در حال حاضر ارزش دارایی های مجازی اش بسیار بسیار زیاد است.

اشتون کوچر
این بازیگر مشهور هالیوود نقش هایی مانند استیو جابز را بازی کرده و علاقمند شدنش به تکنولوژی و ارزهای دیجیتال عجیب نیست. جالب است بدانید کوچر یکی از سرمایه گذاران اولیه استارتاپ های ثروتمندی نظیر اوبر و Airbnb نیز به حساب می آید. اشتون کوچر از سال 2014 بر روی بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری کرده است.

کیتی پری
این خواننده سرشناس آمریکایی به سفارش دوستان خود از سال 2017 بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده و به نظر می رسد در همین مدت کوتاه سود خوبی هم به دست آورده باشد.

فلوید می ودر
فلوید می ودر بوکسور ثروتمند آمریکایی
ورزشکارن در این حوزه حضور دارند. فلوید می ودر بوکسور ثروتمند آمریکایی فکر اقتصادی بسیار خوبی دارد و آن را با قهرمانی های خود در مسابقات بوکس ترکیب کرده است او به صورت گسترده از سال 2017 بر روی بیت کوین و پلتفرم های پیشبینی بلاک چین سرمایه گذاری کرده است.

مایک تایسون
یک بوکسور دیگر در این لیست مایک تایسون است او از سال 2015 بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده و حتی همکارهایی را برای ترویج بیت کوین از طریق موسسه Bitcoin Direct انجام داده است.

جیمی فاکس
این بازیگر برنده جایزه اسکار بوده و به جز بیت کوین در بخش های دیگر تکنولوژی نیز سرمایه گذاری کرده است. از میان آنها می توان به استارتاپ هایی برای ساخت کوله پشتی مجهز به اسپیکر داخلی و حتی اپراتور ورایزن اشاره نمود. او از سال 2017 بر روی بیت کوین تمرکز کرده و در این مدت سود زیادی را بدست آورده است.

نوشتن دیدگاه

4 × چهار =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :