خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
مستر کارت های هند
مسترکارت به بانک ها یک تاریخ “مشخص” پیشنهاد کرده است که در آن می...
پرداخت با پی پال در آمازون
Amazon.com یا همان آمازون که در سال ۱۹۹۴ توسط جف بزوس راه‌اندازی شد، در ابتدا...
مستر کارت litepos
MYPINPAD، رهبر جهانی در پذیرش پرداخت و راه حل های تأیید هویت مشتری، خوشحال...
پرداخت خرد پی پال
کارمزد تراکنش دیگر به بخش عادی از زندگی خریداران از eBay تبدیل شده است...

سود بالای مستر کارت به چه علت است

مسترکارت

مستر کارت Mastercard دومین کمپانی خدمات پرداخت در جهان است و به علت استفاده بیشتر مردم از کارت های اعتباری و دبیت کارت، درآمد و سود فصلی این شرکت را تا 3 درصد افزایش داده است.

مستر کارت و رقیبش ویزا کارت، با استفاده از تسهیل تراکنش های کارت اعتباری و دبیت کارت درآمد زایی می کنند. و در آمد آنها مستقیما به میزان مصرف مشتریان وابسته است. که داده های اقتصادی ایالت متحده در چند ماه اخیر به طور چشمگیری مثبت است به واسطه همین رونق اقتصادی، سهام هر دو شرکت مستر کارت و ویزا کارت حدود 19 درصد رشد داشته است.

با توجه به استفاده بیشتر کاربران از گوشی های هوشمند جهت پرداخت این شرکت ها نیاز به کیف پول الکترونیکی را بیشتر احساس می کنند. مستر کارت اعلام کرده که در سه ماه اخیر، 170 میلیون دلار صرف هزینه تبلیغات و بازاریابی کیف پول الکترونیکی خود یعنی مسترپس (masterpass) کرده است.

پرداخت الکترونیک

در آمد مستر کارت در سه ماه نخست سال، 12.7 درصد افزایش یافت و تا تاریخ 31 مارس به 1.08 میلیارد دلار رسید. درآمد کل شرکت 11.8 درصد رشد یافت و به 2.73 میلیارد دلار رسید که در این زمینه تخمین 2.65 میلیارد دلاری را پشت سر گذاشت.

کردیت کارت
مستر کارت در حال حاضر در هر دقیقه بیش از ۶۵۰۰۰ تراکنش را انجام می‌دهد، که حجم دلار ناخالص جابه‌جا شده توسط این کمپانی ۸ درصد افزایش داشته و به رقم باورنکردنی ۱.۱۸ هزار میلیارد در سه ماه رسید. حجم ارزش معاملات انجام شده توسط دارندگان کارت در خارج از امریکا نیز ۱۳ درصد بر اساس ارز محلی افزایش یافته است.

هزینه کل این شرکت نیز به دلیل افزایش هزینه‌های تبلیغات و بازاریابی،  از ۱.۰۹ میلیارد دلار در سال گذشته به رقم ۱.۲۳ میلیارد دلار افزایش یافت.

گفتنی است قیمت سهام مستر کارت نیز ۱.۷۹ دلار یا ۱.۵ درصد افزایش پیدا کرد و به ۱۱۸.۱۶ دلار رسید. این کمپانی بیش از ۲۰۰۰ کارمند را نیز در مرکز پردازش O’Fallon,Mo استخدام کرده است.

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

9 + چهارده =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرحمبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :