شارژ حساب پی پال

از کاربردهای مهم پی پال می توان به این اشاره کرد که شما بدون نیاز به حواله بانکی از طریق صرافی ها و یا خرید کارت اعتباری، می توانید مبالغ مورد نظر خود را به هر واحد ارزی مثل دلار، یورو، پوند و دیگر ارزهای خارجی برای اشخاص، موسسات و شرکت ها ارسال نمائید.

  • انتقال سریع پول
  • خرید از فروشگاه های اینترنتی
  • خرید ارز پی پال
  • خرید از پی پال و نقد کردن آن
  • خرید و تمدید هاست و سرور
  • پرداخت هزینه ثبت نام آزمون ها

شارژ حساب پی پال ( PayPal )

برای خرید کالا یا خدمات مورد نظر خود با پی پال دو گزینه پیش رو دارید اول اینکه خود، حساب پی پال داشته باشید که حتماً قبل از خرید باید آن را شارژ کنید، و اکانت پی پال خود را با اتصال به یک حساب بانکی خارجی یا ویزا کارت وریفای نمائید. ناگفته نماند که تعداد زیادی از کاربران به علت عدم وجود درگاه، حرفه ایی نبودن و نداشتن تخصص، در سایت های خارجی از خرید کالا صرفنظر می کنند همچنین با توجه به دلیل تحریم های موجود در ایران، هزینه بر و دارای ریسک بالایی می باشد.

برای جلوگیری از ضرر و زیان مالی توصیه می شود که این کار را به متخصصین سایت پرداخت واگذار کرده، متخصصین ما در مدت زمان کوتاه و با حداقل کارمزد این خدمات را برای شما انجام می دهند.

پس از شارژ حساب پی پال خود میتوانید نسبت به انجام خرید و یا پرداخت با پی پال در سایت ها اقدام نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که حساب پی پال دارید باید قبل از اقدام به پرداخت با پی پال نسبت به شارژ حساب پی پال خود اقدام کنید.

خدمتی که سایت پرداخت به شما ارائه می دهد شامل پرداخت های بین المللی می باشد که به علت تحریم ها از داخل ایران امکان پذیر نمی باشد. پی پال با دارا بودن حساب های بیزینس متصل به حساب بانکی پرداخت های شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.

کلمه پی‌ پال به معنی «پرداخت کن رفیق» است. سامانه پی‌ پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و به‌صورت آنی ممکن می‌سازد. گستردگی و مقبولیت این سامانه بین سایت‌های اینترنتی و کاربران ناشی از هزینه‌های اندک‌ در قبال خدمات، کاربرد آسان و امکانات کم‌نظیر آن است. یک حساب پی‌پال می‌تواند از طریق حساب بانکی، دفاتر خدمات مالی و یا کارت اعتباری شارژ شود. دریافت‌کنندگان از طریق پی‌پال نیز می‌توانند پول خود را از طریق چک، واریز به حساب خود در پی‌پال و یا واریز به حساب بانکی دریافت کنند.

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :