خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

شرکت لاین ارز دیجیتال خود را راه اندازی کرد

پیام رسان ژاپنی لاین LINE طبق اعلامیه ای در 31 آگوست که درسایت خود منتشر کرد، اعلام داشت که ارز دیجیتال و بلاک چین خود را راه اندازی کرده است.

شرکت لاین در نظر دارد در مجموع یک میلیارد توکن در این پلتفرم عرضه کند که ۲۰ درصد از این مقدار به عنوان ذخایر شرکت نگه‌داری خواهد شد. توکن‌های جدید توسط شرکت تابعه سنگاپوری LINE Tech Plus PTE که اوایل بهار سال جاری توسط لاین ساخته شد، صادر خواهد گردید. همچنین توکن‌های این پلتفرم به عنوان ابزار پرداختی برای سرویس‌های مختلف لاین در آینده استفاده می‌شود.

طبق این اعلامیه بلوک اولیه (Genesis Block) شبکه اصلی خود را که لینک چین (LINK chain) نام دارد، در ۲۳ آگوست تولید کرده است. لاین این شبکه اصلی را یک بلاک چین سرویس محور توصیف کرده که قابلیت اجرای برنامه‌های غیرمتمرکز را در پلتفرم پیام‌رسان امکان‌پذیر می‌سازد.

ارز دیجیتال لاین

به جای استفاده از ICO در این پروژه، توکن‌های جدید در این پلتفرم از طریق سیستم پاداش‌دهی بین کاربرانی که از سرویس‌های لاین استفاده می‌کنند، به عنوان ابزار انگیزشی و مشوق توزیع خواهد شد. برای مثال شرکت لاین اعلام کرده است که با استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز در این پلتفرم، کاربران جهت تشویق به استفاده بیشتر از این سرویس‌ها توکن‌های LINK دریافت خواهند کرد. طبق وایت‌پیپر شرکت، دو برنامه غیرمتمرکز تا سپتامبر سال جاری و بیش از ده برنامه غیرمتمرکز تا سه ما‌هه اول سال ۲۰۱۹ برای این پلتفرم عرضه خواهد شد.

علاوه بر استفاده از توکن‌ها به عنوان ابزاری انگیزشی، کاربران بین‌المللی قادر خواهند بود توکن‌های LINK را بر روی صرافی BITBOX که لاین اخیراً راه‌اندازی کرده است، از ماه سپتامبر معامله کنند. همچنین در این اعلامیه عنوان شده است که صرافی BITBOX هنوز مجوز لازم برای فعالیت را از آژانس خدمات مالی ژاپن دریافت نکرده است و به همین دلیل مردم ژاپن فعلاً نمی‌توانند از BITBOX به عنوان ابزار معامله و خرید توکن استفاده کنند.

در اوایل ماه آگوست، شرکت ژاپنی لاین از اختصاص دادن سرمایه ۱۰ میلیون دلاری با هدف سرعت بخشیدن به توسعه و پذیرش ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین خبر داد.

منبع: cointelegraph
No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

6 − 5 =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :