مقایسه ویزا کارت و مستر کارت

صدور ویزا کارت و مسترکارت

ویزا کارت و مسترکارت ،دو نوع از محبوب ترین انواع کارت های اعتباری هستند که شباهت های بسیاری از لحاظ ویژگی ها و امکانات، با یکدیگر دارند به طوری که بیشتر دارندگان این دو کارت اعتباری آن ها را غیر قابل تشخیص می دانند. اگر چه  تقریبا از نظر اکثر صاحبان کسب و کارهای بزرگ هر دو نوع کارت اعتباری قابل قبول هستند.

ویزا کارت و مسترکارت بیشتر شباهت دارند تا تفاوت! هردوی آن‌ها مزایای متنوعی دارند. بهترین مزیت، تخفیف در سفر و بسته‌های مربوط به تعطیلات است. اما به هر حال تفاوت ویزا کارت و مسترکارت هم یکی از عوامل ایجاد رقابت بین این دو است.

جدول مقایسه ویزا کارت و مستر کارت

در ادامه جدول مقایسه انواع ویزا کارت و مسترکارت درج شده است که ویژگی ها و قابلیت های هر کارت اعتباری را تشریح کرده است. پرداخت به کاربران خود توصیه می کنند قبل از اقدام به خرید هر نوع کارت جزئیات مربوط به کارت مربوط را مورد بررسی قرار دهند. جزئیات مربوط به ویزا کارت مجازی ، مستر کارت هدیه فیزیکی و مستر کارت هدیه مجازی را در صفحات آن مطالعه نمایید.

در صورتیکه مواردی همچون شارژ مجدد کارت اعتباری برای شما حائز اهمیت می باشد ویزا کارت مجازی ، مستر کارت فیزیکی بی نام ، مستر کارت فیزیکی بی نام تراول و مستر کارت فیزیکی با نام تراول برای شما مناسب هستند.

و اما برای استفاده از اینترنت بانک و همراه بانک تنها از ویزا کارت هدیه مجازی و ویزا کارت مجازی پیش پرداخت نمی توانید استفاده کنید.

مستر کارت هدیه فیزیکی مستر کارت هدیه مجازی ویزا کارت هدیه مجازی ویزا کارت مجازی (prepaid) مستر کارت فیزیکی بی نام مستر کارت فیزیکی بی نام (Travel) مستر کارت فیزیکی با نام (Travel)
زمان تحویل 2 روز 1 روز 1 روز 1 روز 2 روز 10 روز 1 ماه
اینترنت بانک
همراه بانک
قابلیت شارژ
نام دارنده بر روی کارت
کارمزد شارژ نرخ دلار حواله وب سایت
مدت اعتبار کارت 1 سال 3 ماه 1 ماه 1 سال 20 ماه 24 ماه 30 ماه
حداقل موجودی جهت صدور 50 $ 25 $ 20 $ 20$ 0 $ 100 $ 25 $
سقف شارژ روزانه 1000 $ 500 $ 2000 $ 2000 $ 5000 $ 5000 $ 5000 $
استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :