خدمات پرداخت
پی پال مستر کارت ویزا کارت پرداخت هزینه سفارت
جدیدترین مطالب
انتقال ارز به خارج از کشور یکی از نیاز هایی است که اکثر کاربران...
ویزا کارت و مستر کارت 2019
گزارش های سه ماهه مسترکارت و ویزا کارت حاکی از کاهش استفاده از این...
خرید فالوور اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین جاها برای فروش است! امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد...
افتتاح حساب وسترن یونیون
وسترن یونیون Western Union یک شرکت مالی آمریکایی است. این شرکت در حوزه های...

طرح مستر کارت برای پرداخت با دستگاه کارتخوان

مستر کارت

مستر کارت MasterCard که یکی از کمپانی‌های بزرگ فعال در زمینه پرداخت‌های بین‌المللی است و سهم ۳۰ درصدی این بازار را در دست دارد، اخیرا از روش جدیدی رونمایی کرده است که با هدف تسریع پرداخت‌‌ با دستگاه‌های کارت‌خوان (POS) که اصطلاحا آن را Chip-and-Pin می‌نامند، طراحی شده است. تفاوت این کارت‌ها با کارت‌هایی که دارای نوار مغناطسی هستند، در این است که کارت‌های chip-and-pin مانند کارت‌های تلفن دارای یک چیپ بر روی خود است و از همان قسمت وارد دستگاه کارت‌خوان شده و برای استفاده از آن باید یک pin وارد کرده و تا پایان انجام تراکنش نمی‌توان کارت را از دستگاه خارج کرد.

مستر کارت Mastercard

مستر کارت MasterCard اعلام کرد که با همکاری کمپانی‌های Verifone و Global Payments، تکنولوژی جدید خود را در پایانه‌های کارت‌خوان پیاده‌سازی خواهد کرد. هدف اصلی این روش کاهش چشمگیر زمان انتقال پول از حساب خریدار به حساب فروشنده و ایجاد تجربه‌ای مثبت برای فروشندگان و خریدارانی است که از روش پرداخت POS برای تراکنش‌های خود استفاده می‌کنند. از سال ۲۰۱۵ در آمریکا به جای استفاده از کارت‌ اعتباری مستر کارت و دبیت کارت‌ها، از کارت‌های قابل استفاده در دستگاه‌های کارت‌خوان استفاده شده و این روند رو به افزایش است.

کارت اعتباری مستر کارت

اما این رویه برای مشتریان و فروشندگان خیلی نا‌ امیدکننده بوده است. برخی از فروشندگان نمی‌توانستند پایانه‌های پرداخت خود را برای پذیرش استانداردهای جدید آپدیت کنند و حتی در صورت پذیرش، کارت‌خوان‌های جدید در مقایسه با کارت‌های دارای نوار مغناطیسی، زمان بیشتری برای پردازش کارت‌های Chip-and-Pin نیاز داشتند.

با فناوری جدید مستر کارت MasterCard، سرعت پردازش تراکنش‌ با کارت‌های چیپ‌دار در هر جای دنیا بین ۸ تا ۱۳ ثانیه خواهد بود. مستر کارت اعلام کرد که فناوری جدید آن تحت عنوان «M/Chip Fast» سرعت تراکنش کارت‌های چیپ دار را برابر با کارت‌های دارای نوار مغناطیسی خواهد کرد. کمپانی Verifone این فناوری جدید را در تمام دستگاه‌های POS خود در سراسر ایالات متحده آمریکا قرار خواهد داد.

خرید مستر کارت

مستر کارت اولین کمپانی ارائه دهنده خدمات مالی نیست که این مشکل را در مورد کارت‌های خود حل می‌کند. سال گذشته کمپانی Square از کارت‌خوان‌های جدید کارت‌های چیپ‌دار خبر داد، که ادعا می‌کرد می‌تواند سرعت تراکنش کارت‌های چیپ‌دار را تا ۲۵ درصد کاهش دهد.

ارائه خدمات و فناوری‌های جدید از سوی شرکت‌های خدمات مالی یکی از روش‌های رایج و قدرتمند آن‌ها در مطرح کردن خود در بازار و جلب مشتری بیشتر است. باید دید کمپانی مستر کارت می‌تواند به وعده‌ خود در مورد این فناوری عمل کند؟

No votes yet.
Please wait...

نوشتن دیدگاه

4 × دو =

استفاده از کد تخفیف :
صورت حساب شما
تومان
تومان
تومان
نکات قبل از ثبت سفارش
جهت تکمیل فرآیند سفارش وارد پنل کاربری خود شوید
حساب کاربری ندارید، جهت تکمیل فرآیند ثبت نام کنید.

پرداخت هزینه

سفارش شما با موفقیت ثبت شد. میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید.

شرح مبلغ (تومان)

اطلاعات سفارش

اطلاعات سفارش ثبت شده شما به شرح زیر می باشد

شماره سفارش :
تاریخ سفارش :
میزان ارز :
آدرس خرید سرویس/محصول :
توضیحات مشتری :